Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?

Príspevok v téme: Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?
brrrr

Poraďte mi prosím, chodím k zubárovi, ktorý nemá v ponuke bielenie. Dá sa objednať hoci aj mimo poisťovne na bielenie zubov niekde inde?
Aké máte prípadne skúsenosti, zvažujem túto možnosť, prípadne vyskúšať aj jeden slovensý prípravok za cca 20 eur s násadkami, ktorý predávajú v drogérii. Ďakujem vopred za odpovede!

magdi_na

lexxa ale to by zubár mal vysvetliť keď to niekomu nie je jasné, aspoň taká by podľa mňa mala byť bežná prax, aby sme ako pacienti boli oboznámení s tým, čo nás čaká a na čo sa máme pripraviť, že to nejde len tak, že objednám sa na bielenie a hneď idem

lexxa

Dia niekto v tom, ale nevidí význam, niektorí ľudia nechápu prečo aj dentálna hygiena je dôležitá a preventívka pred bielením.

dia58dia

Emanulka pred normalnym bielenim musis absolvovat aj dentalnu hygienu a pred niecim takym, co si objednas len tak cez net to ee.

emanulka

- Olejina najlepšie je bieliť u zubára. Kadečo som videla už na zuby, kadejaké pásiky, pasty, perá a mnoho iného, ale to nemám odvahu skúšať za žiadnych okolností na jednej strane ani nemám toľko peňazí na zbytočne vyhadzovanie a na druhé nemám chuť dúfať v niečo čo nepríde. -

Janamicha123

Krtko ja hlavne nemam odvahu skusat kadejake bielenia co su akoze k dostaniu na trhu, lebo to nevies ci ti nemoze nejako ublizit tym zubom :/

krtko7

hm. Ako sa to bielenie volá to ti nepoviem, to v tomto som ako Dory z tej rozprávky, to si nepamätám. Ale majú letáčiky ohľadne toho bielenia aj na recepcii v Pearl Dental. Bieliš doma a potom raz na ambulancii, čo je fajn, že to nezaťažuje nejako zuby a sú ozaj krásne, biele, ja som mala pred týmito vecami rešpekt, bála som sa aby som nemala citlivejšie zuby, ale ee. Všetko je OK.

naty_gresova

Zuzula to je pravdou, len zase ak si dá niekto ozaj raz za čas pohár červeného vína tak to zase nie je až taká tragédia, horšie by bolo pravidelné pitie napríklad kávy, ale aj čierneho čaju ;)

krtko7

hm. Tifaniass ani nehovor, ale to veľa záleží aj od toho ako človek k tým zubom svojim pristupuje. Keď niekto má v paži starostlivosť, že sa nestará, keď má bolesti nejde k lekárovi, ale pchá radšej do seba tabletky od bolesti, tak vtedy môže rátať s tým, že velice rýchlo príde o svoje zuby. A to som si istá, že to je vec, ktorú bude ľutovať.