Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?

Príspevok v téme: Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?
brrrr

Poraďte mi prosím, chodím k zubárovi, ktorý nemá v ponuke bielenie. Dá sa objednať hoci aj mimo poisťovne na bielenie zubov niekde inde?
Aké máte prípadne skúsenosti, zvažujem túto možnosť, prípadne vyskúšať aj jeden slovensý prípravok za cca 20 eur s násadkami, ktorý predávajú v drogérii. Ďakujem vopred za odpovede!

jaroslavica

dakujem za to, co ste mi popisali :) takze nemusim sa bat, ze budem musiet sa vzdat niecoho ze uplne alebo tak hej? to som rada lebo z toho som mala obavu, ze dam peniaze za bielenie a ptoom si nieco budem musiet odopierat, chodite na bielenie raz za rok alebo niekto ste boli aj castejsie?

krtko7

hm. Robiť môže, to akože nejako zakázané nie je, ale neviem či to tak niekto robí, lebo sa ti môže stať, že po dentálnej budú ďasná trošku krvácať, takže ja čo chodím tak po pár dňoch, že nie všetko naraz. Mne to tak vyhovuje. Čo sa týka potom toho červeného vína a takýchto vecí, tak ja sa tomu snažím vyhýbať, ale teda raz za čas si dám. Po pár razoch čo si dáš pohár vínka ti nezmenia farbu :)

9hajma0

jaroslavica toto je fakt, ze proste niektore jedla, napoje maju na to vplyv, vela som pocula aj o tom, ze cervene vino, cvikla, cierny caj a podobne, dokonca kamoska aj zeleny spominala, ze to taky povlak na zuboch robi, ale teda myslim si, ze ked sa to nejako neprehana, tak to nie je nejaky zasadny problem

jaroslavica

ako to je po dentalnej alebo po bieleni? aj dodrziavate akoze nejake tie veci aby vam to co najdlhsie vydrzalo? alebo jak to mate? lebo teda pocula som co vsetko moze za to, ze zuby zltnu a tak by ma zaujimalo ci sa niektorym tym veciam akoze ozaj uplne vyhybate alebo ako to je v praxi

Julka266

Ked ja chodim, tak vacsinou tak, ze jeden den dentalna a dva dni na to bielenie, tak je to podla mna najidealnejsie, aj ked jasne, ze kazdy mame uplne iny chrup, inak sa nam hoja dasna a podobne, ale mne sa takato casova "medzera" osvedcila :)

evicita

stratenazena nie som si ista ci to tak vobec niekto robi...aspon co ja viem tak je dobre dat si medzi tym pauzu...par dni aspon aby si tie dasna oddychli...aby sa akoby dali dokopy...pretoze ta dentalna hygiena je aj pre ne zatazou trosku...

krtko7

hm. Svetlanka veď toto je ten problém, že bielenie nerobia všetci stomatológovia, že každá ambulancia, preto ja som rada, že Pearl Dental, kam chodím, že tam to robia, lebo je z môjho pohľadu lepšie, keď ti aj dentálnu hygienu, aj bielenie robí lekár, ktorý tvoj chrup už pozná, vie v akom stave máš zuby aj všetko, to je proste istotka.