Kŕčové žily

Táto diskusia patrí k článku: Kŕčové žily
Kŕčové žily

Kŕčové žily označujeme ako vakovité rozšírenie steny podkožných žíl. Žily bývajú stočené a vystupujú nad úroveň kože. Zvyčajne majú tmavomodrú farbu. Najčastejšie sa vyskytujú na predkoleniach.

dobraja

Áno, zatiaľ iba v noci, dúfam teda, že sa to nezmení a nebude to pre mňa predstavovať problém aj cez deň :/ A z toho magnézia mi je nevoľno, popravde.

alenkalienka

Dobraja, kedysi som užívala magnézium trikrát denne a prišlo mi, že tie kŕče vôbec nepoľavili. Mávala som to z cvičenia, keď som sa začala tomu tak viac venovať po pôrode, lebo som sa už nemohla na seba viac pozerať :D

alenkalienka

Veď to, že tam ti vedia aj zhruba povedať, či je to pre teba vhodné, či to môžeš kombinovať aj s inými liekmi alebo tak. Proste všeobecne sa poradiť. :)

zdeni_richta

to je jedno, však nie je nič jednoduchšie ako zájsť do lekárne a niečo si nato proste vypýtať. toto je zdĺhavé a ešte aj platíš zbytočne poštovné, čiže za mňa nie.

vyima

Mne z tych nasich liekov dostupnych bezne v lekarni pomohol iba Devenal. A to som ich vyskusala fakt velke mnozstvo. Asi by som sa bala takto objednavat z cudzich pofidernych stranok.

andyska

zdeni, ale tak vo väčšej miere tým trpia starší ľudia, ktorým sa už tak veľmi nechce hýbať, respektíve nevládzu ako kedysi. staré kosti, vyššia váha, proste jedno s druhým. to sa už potom tak akoby nabaľuje.