Kŕčové žily

Táto diskusia patrí k článku: Kŕčové žily
Kŕčové žily

Kŕčové žily označujeme ako vakovité rozšírenie steny podkožných žíl. Žily bývajú stočené a vystupujú nad úroveň kože. Zvyčajne majú tmavomodrú farbu. Najčastejšie sa vyskytujú na predkoleniach.

marculienka55

mna by zaujimalo, ze ci to ma len kratkodoby ucinok alebo sa ti tie zily uz proste nemaju tendenciu vratit po uplnom douzivani tych tabliet?

kolaria

Tiež si myslím, že v takejto situcácii s tým treba rozhodne okamžite prestať a vyskúšať niečo nové. Alebo si dať na nejaký čas aj pauzu a chvíľku si nedávať nič.

dudinka57

neviem, ci som len ja taka alebo nie, ale akonahle nieco uzivam a stipe to, tak odkladam a skusam nieco ine. podla mna to vobec nie je dobre znamenie.

jancaa

Zdenika, musim kuknut, ci ho najdem aj u nas. Pytala som si nieco na to, ale lekarnicka mi dala len mast, ktora stipala ako fras.

zdenika

Anlazerteee, neskutočne drahé. A takisto aj stránka mi pripadá zvláštna. Mne na kŕčové žily zabral Devenal a kúpila som ho u nás, v lekárni. Čiže človek nemusí čakať neviem ako dlho, kým mu to príde, ak vôbec. Pokiaľ ide o takéto stránky, tak z nich už radšej neobjednávam.

dudinka57

ved ono to uz samo o sebe vo mne evokuje ako nieco neefektivne. ked nieco natieras povrchovo, tak nie je sanca, aby ta to vyliecilo zvnutra, to je podla mna aj dost logicke by som povedala. a krcove zily rozhodne nie su "povrchovym" problemom.