Kúpa novej sedacej súpravy

Príspevok v téme: Kúpa novej sedacej súpravy
Iren 1

Idem si po Vašu radu a skúsenosť zo sedačkami.
Ja teda neviem či som tak náročná, ale od septembra chodím po všetkých nábytkoch ale nič som si doposiaľ nevybrala - ceny sú vysoké a nezodpovedajú kvalite.
Ak ste kupovali a máte dobrú skúsenosť s danou sedačkou tak bude rada ak sa zo svojou skúsenosťou, či už dobrou alebo opak so mnou podelíte.
Ďakujem všetkým, ktorí mi napíšu.

raddko

Akoze nad kozenou som doteraz ani neuvazoval, tak neviem. Alebo som skor asi este nenasiel taku, ktora by mi padla do oka. ;-)

vveronicka

ak by si chcel kozenu, tak ta bude samozrejme stat viac ako klasicka latkova. a aj pri tej mas kadejake rozne materialy, upravy tych materialov, dalej nozicky si vies vybrat z rozneho materialu, ale aj samotna farba tej sedacky zavazi. cize to sa odvija od viacerych veci, rozmer nevynimajuc. mensia sedacka bude samozrejme lacnejsia ako velka, zalezi, co chcete.

slivca

a pozeral si vobec dake e-shopy/stranky, predajne? ak ano, tak by si sa asi nepytal :) realne to je, ale tak samozrejme, ze vsetko zalezi na vasich preferenciach.

raddko

No ja osobne si predstavujem nasu novu sedacku tak do 2500€. Myslite, ze je to realne taku vobec kupit v dnesnej dobe?

malik

vveronicka, oni su v Prievidzi, pokial sa nemylim vsak? stranku som videl, ale take drahe sedacky tam tusim ani neponukaju, ci?
to mi pride uz celkom premrstene, tu najdes aj lacnejsie. a pekne su, moderne, treba pokukat.

kotricka

nemusis mat pattisicovy gauc, ale ak ti mozem poradit, lacnejsi ako 1500 rozhodne nekupuj. mozno su nejake vynimky, ale fakt sa oplati investovat viac.