Kúpa novej sedacej súpravy

Príspevok v téme: Kúpa novej sedacej súpravy
Iren 1

Idem si po Vašu radu a skúsenosť zo sedačkami.
Ja teda neviem či som tak náročná, ale od septembra chodím po všetkých nábytkoch ale nič som si doposiaľ nevybrala - ceny sú vysoké a nezodpovedajú kvalite.
Ak ste kupovali a máte dobrú skúsenosť s danou sedačkou tak bude rada ak sa zo svojou skúsenosťou, či už dobrou alebo opak so mnou podelíte.
Ďakujem všetkým, ktorí mi napíšu.

novierka

Tak samozrejme zalezi aj na tom, odkial kupujes, vsetky obchody uplne kvalitne nie su :) A to by si mali ludia uvedomit. Niekedy vidis napohlad, ci sa odtial oplati kupovat alebo nie.

marcka_64

No my sme tu predtým kupovali gauč, už tomu budú vlastne štyri roky v júni. A stále je pekná, vôbec nie je vysedená, nemám jej čo vytknúť. Predtým sme napríklad mali taký menší gauč a vydržal nám v pôvodnom stave asi rok. :(

vveronicka

marcka a s kvalitou su na tom ako? vies to uz takto odsledovat, ze ci je to kvalitny material? prijemny na dotyk, aj ked sedis napr.?

marcka_64

My sme boli naposledy na predajni Topsedačky, len sme sa šli pozrieť, že čo tam majú všetko za nábytok, ale teda povedali nám veľa info. Či už ohľadom pôvodu sedačky alebo materiálu.
Keď niekto niečo predáva, mal by o tom reálne aj niečo vedieť.

marcka_64

My sme boli naposledy na predajni Topsedačky, len sme sa šli pozrieť, že čo tam majú všetko za nábytok, ale teda povedali nám veľa info. Či už ohľadom pôvodu sedačky alebo materiálu.
Keď niekto niečo predáva, mal by o tom reálne aj niečo vedieť.

slavicka

vsak to mas napisane aj v popisoch sedacky, ci ide o pravu kozu alebo len kozenku, to sa zase nebojim, ze by predajca chcel az takto klamat, to je zavadzanie spotrebitela :) to neviem, ci by si niekto trufol, to by som sa asi aj sudila kvoli tomuto :D

klaksima

ale je rozdiel koza a koza. niekto si kupi kozenku v domneni, ze je to prava koza a potom sa stazuje, ze nevydrzala tolko, kolko by realne mala.

ivenqua

akoze asi sa na kozenom gauci dobre nevyspis, ale myslim si, ze na sedenie fajn. aj kazdodenne. ani v lete mi to nejak nevadilo, ked sme mali kozenu sedacku.

lenyia

Máme koženú už cca 5 rokov a nešúpe sa, nie je vysedená, všetko je s ňou v poriadku. Alebo teda neviem, čo bolo myslené tým, že či bude ok aj po čase :)