Kúpa novej sedacej súpravy

Príspevok v téme: Kúpa novej sedacej súpravy
Iren 1

Idem si po Vašu radu a skúsenosť zo sedačkami.
Ja teda neviem či som tak náročná, ale od septembra chodím po všetkých nábytkoch ale nič som si doposiaľ nevybrala - ceny sú vysoké a nezodpovedajú kvalite.
Ak ste kupovali a máte dobrú skúsenosť s danou sedačkou tak bude rada ak sa zo svojou skúsenosťou, či už dobrou alebo opak so mnou podelíte.
Ďakujem všetkým, ktorí mi napíšu.

andyska

25karina tak teraz už si vieš našťastie ten sed vybrať ako tebe pasuje, niekto má radšej mäkšie, niekto tvrdšie sedenie, to je len na tebe.

25karina25

Áno, ozaj je pohodlná, svokrovci ju majú. A to si mysleli, že fakt bude taká až príliš mäkká, že sa z nej ani nebudú vedieť postaviť :D Ale v pohode. Neviem, či je to ale presne táto istá farba, možno trošku iný odtieň. Alebo len tá fotka skresľuje.

petulienka12

Ja osobne by som si už sedačku v takejto farbe nevybrala. Pred pár rokmi sa mi to tiež páčilo, ale presne ten dôvod, ktorý si napísala ma odrádza. Skôr by som sa už pozerala po gaučoch v takých neutrálnejších farbách, zemitých, béžová napríklad. Tá je podľa mňa nadčasová. Táto ma veľmi zaujala pri brázdení internetu :D

andyska

158hucki ja už veľmi dlhý čas túžim po žltej sedačke normálnej klasickej látkovej, ale niekto tu spomínal, že farba po určitom čase vie vyblednúť a už to proste nevyzerá tak pekne, keďže sa na nej sedí každý deň. tak teraz neviem, chcela by som ju, ale som na vážkach.

158hucki

mna by zase zaujimalo co sa farebnej textilnej sedacky tyka, aku farbu ste pri kupe volili, aby aj vydrzala po urcitom case stale rovnaka, pekna, syta? :)

hmartinia

Cize ani pri kazdodennom sedeni to ozaj nehrozi pokial je to kvalitna koza? Pre mna je toto najvacsia obava, ale laka ma ta kozena sedacka. Totalne by sa nam hodila do interieru :) Este viac by to podciarkla.

kajka294

tak tam je asi aj mensia pravdepodobnost takejto situacie. a takisto mam skusenost, ze ju vies lepsie vyreklamovat a vobec s tym nemaju problem. a co sa koze tyka, ked je kvalitna, tohto sa obavat vobec netreba.

hmartinia

A tam si si na 100% ista, ze sa nic podobne nemoze stat? Akoze ani po case sa ti napriklad pri kozenej sedacke z nej nezacne odlupovat a veci podobne?

modrizitka

mozno to ani nie je vedome, ale proste chcu usetrit na materialoch a zabezpecuju si len tie najlacnejsie, ktovie. to je ozaj tazko povedat :-) nad takymito predajnami sa ani nezamyslam, popravde. akoze mam na mysli, ze ak by som teraz isla kupovat novu sedacku, tak istotne z predajne, ktora sa na sedacky specializuje.