Eshop Parfumy

Príspevok v téme: Eshop Parfumy
oskar lopat

Zdravím, chcel by som sa vás opýtať na skúsenosti s nakupovanim EDT a parfumov. Cez ktorý Eshop ste ich nakupovali a boli ste spokojní? Chcel som kúpiť synovi parfum bvlgarI aqva pour homme toniq cez parfums.sk ale po prečítaní niektorých recenzii som začal váhať. Niektorí sú s originalitou parfumov spokojní ale niektorí zas nie. Nechcem zbytočne vyhodiť 45€ za nejakú smradľavú vôňu.

Lintea

- Marion25 -
- nič si z toho nerob - minulý rok som sa rozhodla, že darčeky budem dávať len kazety a parfumy, ale herečka si hovorím že veď pôjdem po obchodoch, toľko peňazí čo som vtedy utratila to bolo niečo nehorázne. Tento rok som si povedala, že už nie - rozprávala som sa s kamoškou ona že objednáva takéto veci cez notino, tak som si pozrela ponuku, objednala a darčeky mám už aj doma. Nechápem, že skôr mi nedošlo že je to takto z domu objednávať oveľa lepšie - pohodlnejšie -

Marion25

Biatlonistka lenže doposiaľ takto som nič neobjednávala tak si to neviem celkom predstaviť, že z kade by som to mala objednávať. V obchoďákoch je takých kaziet a neviem čoho všetkého strašne veľa ale aj tie ceny mi prídu premrštené :/

gabrieeelka

biatlonistka7 netvrdila by som že väčšinou. Vystriedala som niekoľko eshopov a párkrát som bola teda nemilo prekvapená. Tešila som sa ako to príde zabalené, ten parfum a bolo to pre mňa veľkým sklamaním, treba vyberať eshop s rozumom.

biatlonistka7

Marion pokiaľ objednávaš takéto veci zo stránok, na ktoré sa môžeš spoľahnúť, tak nevidím nejaký problém. Väčšinou si eshopy dávajú záležať na to aby všetko bolo starostlivo zabalené a aby to prišlo v najlepšom poriadku k zákazníkovi.

Marion25

Objednávate takto pred sviatkami aj celkovo nejaké kazety alebo tak? či už kozmetiky alebo parfumov? Pozerala som už rôzne stránky, len prišiel vám vždy tovar v pohode? Myslím tým že dobre zabalený, nepoškodený?

DubravskaOli

klarik kvetinka ti už napísala. Dozvieš sa to na eshope, že z kade je tovar. Je to dosť dôležité, ale ide aj o to, že keby eshop predával nekvalitný tovar, tak by asi veľa ľudí cezeň nenakupovalo ;)

martina.d

ahojte tak ja už mám svoju kozmetiku a parfum doma, potešilo ma keď mi balíček prišiel a ešte viac som sa potešila, keď všetko bolo zabalené a nepoškodené. Parfum vonia nenormálne dobre :) a čo je podstatné že mi ho hneď prvý deň jak som si ho dala kamošky chválili. Takže ja som z toho príjemne prekvapená

tomino874

Tak potom skôr rieš parfumy a vône prostredníctvom takých eshopov ako je notino, ktorý zaručuje kvalitu tej vône. Pretože už som videl množstvo eshopov, ktoré predávajú rôzne napodobeniny, alternatívy za lacný peniaz a snažia sa napodobniť aj vôňu aj obal ale v konečnom výsledku to proste cítiš, keď ovoňáš, že to nie je ono

Erika14s

..lenze kazdy eshop asi neberie takto od certifikovanych dodavatelov ako pises ze? pozeram ze na stranke by sa to malo dat najst od akych dodavatelov...tomino tak osobne by som asi dobrovolne nekupovala ziadne napodobeniny :-S

tomino874

Erika14s vôňa. To je to podľa čoho to zistíš bez akýchkoľvek problémov. A to už aj podľa toho z kade objednávaš vieš, či ti príde originál alebo či ti príde nejaká akože alternatíva ale tým pádom vlastne napodobenina ;)