Eshop Parfumy

Príspevok v téme: Eshop Parfumy
oskar lopat

Zdravím, chcel by som sa vás opýtať na skúsenosti s nakupovanim EDT a parfumov. Cez ktorý Eshop ste ich nakupovali a boli ste spokojní? Chcel som kúpiť synovi parfum bvlgarI aqva pour homme toniq cez parfums.sk ale po prečítaní niektorých recenzii som začal váhať. Niektorí sú s originalitou parfumov spokojní ale niektorí zas nie. Nechcem zbytočne vyhodiť 45€ za nejakú smradľavú vôňu.

magdi_na

dadusdus nie vieš si v pohode aj vzorky objednať aby si si vedela zvážiť, či do toho chceš ísť alebo nie :) čo si myslím, že je veľkou výhodou, lebo nemusíš kupovať len tak, že ani nevieš ako parfum vonia a podobne. Ja som tiež môjmu drahému objednávala cez internet, ale ja som hneď parfum pekne zabalený. U mňa bolo fajn to, že kamoška mala nejaké vzorky, tak ja som nemusela objednávať ale vybrala som si z tých ;)

Spalnicina

Eliona...parfum, teda obal parfumu vie napovedať približne o tom, čo obsahuje tá vôňa. Väčšinou kvetinové vône majú aj pestrý obal, ale treba si uvedomiť, že nie vždy to tak musí byť. Čo sa týka cien, tak nie - vyberám si podľa toho, čo sa mi páči a potom riešim, kde zoženiem daný parfum za dobrú cenu, vieš? ;)

dadusdus

Erika ale to som nevedela, že sa aj vzorky dajú objednať. Myslela som si, že si vieš len celú voňavku objednať. Že sa to nedá takto riešiť. No veď áno je mi na nič, keď idem z parfumérie, ale aspoň ovoňám ako vonia :)

Eliona

Ako si viete vybrať správnu voňavku? Kupovali ste si niekedy parfum podľa ceny? Po pravde nikdy som si nekupovala sama parfum, vždy som dostala parfum ako darček, preto neviem na čo sa mám zamerať, keď si chcem sama vybrať. Myslíte, že obal tiež mi vie napovedať niečo o vôni?

Bionetla

dadusdus ako pre koho je to vhodne. Napriklad ja od isteho obdobia celkovo od normalnych kamennych parfumerii bocim a to presne z dovodu, ze toto ovonajte a este toto a myslela som, ze sa scvoknem ked som z tade odchadzala, pretoze som v tom mala nenormalny chaos a hlavu ako balon :/

Erika14s

dadus ano je to len eshop...ved ty si ju aj prostrednictvom eshopu vies vyskusat ked si najskor len vzorky objednas a vyskusas co ti pasuje ;) presne na toto su tie internetove obchody dobre, ze v podstate vies predchadzat takymto veciam ako je bolest hlavy z mnohych voni a podobne ;)

dadusdus

Erika takže ty čo spomínaš ten názov, to Notino, tak to je len eshop ak som to správne pochopila áno? Nie je lepšie si dievčatá voňavku vyskúšať? Síce je pravda že pred Vianocami som sa v parfumérke zastavila a odchádzala som z tade omráčená a bolo mi celkom zle z toľkých vôní ale vybrala som si a to bolo to podstatné nie? :)

erittrea

Ste tu na mňa vybafli :) nemyslela som to zle, len v tomto smere nemám vôbec žiadny prehľad preto som sa radšej opýtala, idem si teda pozrieť trošku že aké sú tam ceny a koľko by sa dalo ušetriť, veď jasné že mi nie je ľahostajné šetrenie peňazí ale ak by to malo byť pár centov chápeš ;)

Spalnicina

Pár eur? erittrea tak to si pozri tie ceny a reálne si ich porovnaj. Keby to bolo pár euro tak toľko ľudí to podľa mňa nebude využívať ale mnohí by hodili rukou, že pár eur ich nezabije, lenže to ani z ďaleka nie je pár ;)

Bionetla

erittrea zalezi co je pre teba par eur, osobne ja to beriem tak ze kazde usetrene euro je dobre ;) ale tak kazdy sme iny, ale poviem ti tak ze ja som na vianocnych darcekoch, ktore som riesila cez eshop usetrila dokopy akoze peknu kopku penazi ;) ono to uvidis najma ked si viac veci objednas