Eshop Parfumy

Príspevok v téme: Eshop Parfumy
oskar lopat

Zdravím, chcel by som sa vás opýtať na skúsenosti s nakupovanim EDT a parfumov. Cez ktorý Eshop ste ich nakupovali a boli ste spokojní? Chcel som kúpiť synovi parfum bvlgarI aqva pour homme toniq cez parfums.sk ale po prečítaní niektorých recenzii som začal váhať. Niektorí sú s originalitou parfumov spokojní ale niektorí zas nie. Nechcem zbytočne vyhodiť 45€ za nejakú smradľavú vôňu.

Erika14s

vies co podla toho co som pozerala tak akoze dost velky, akoze ja nie som moc nadsencom takychto nakupov online alebo tak, ale ked uvidis kolko peniazkov ti nakup cez internet moze usetrit, skus pozriet napriklad si notino a nejaku parfumeriu kamennu, to ked porovnas tak budes kukat ze ci sa ti sniva :-D tiez som zirala...ale tak lepsie pre nas ze sa aj takto vyhodne da nakupit

erittrea

Ale aký je veľký cenový rozdiel medzi eshopom a kamennou? nerobí to náhodou len pár eur? Oplatí sa to? Pretože pri eshope človek zas musí platiť dopravu, nestojí ten parfum nakoniec rovnako akoby stál na predajni?

Spalnicina

Nedáva ti to zmysel? Tak predajne platia aj nájom, tak možno je to aj tým. Neviem...toto je vec nad ktorou som sa nikdy nejako nezamýšľala pretože mi je to jedno - pre mňa je podstatné že dokážem si zohnať kvalitnú vôňu cez internet za lepšiu cenu ako v kamennej parfumérii a neriešim, že prečo :)

helencita

Lenže ako môžu byť také rozdiely v cenách? to mi vôbec nejde do hlavy ako parfum na predajni môže stáť výrazne viac ako cez internet? Veď to mi nedáva vôbec žiadny zmysel :O

biatlonistka7

1Sima zabudla si napísať, že medzi parfumériou a internetovou parfumériou je najmä rozdiel v cene, to je podľa mňa alfou a omegou - veľký výber majú aj v kamennej predajni ale to aké pálky majú na predajni sa mi zdá niekedy až neuveriteľné

1Sima

Ja to najčastejšie robím tak, že idem do najbližšej parfumérie a tam si kuknem a ovoniam nejaké parfémy, z ktorých si vyberiem a až potom idem na eshop. Asi najviac parfumov najdeš na stránke notino. A keď nechceš vyhodiť 45 € len tak. Skús použiť kupón ušetrí ti to aspoň pár eur. -odkaz odstránený-

Bionetla

Kvetka tiez mas take obavy trosku ako som mala aj ja pred vianocami ako pozeram :) ja som sa obavala ale najma toho ci mi parfum stihne prist do vianoc a v poriadku a milo ma eshop prekvapil :)

gabrieeelka

Kvetka nie nemusíš tŕpnuť podstatné je aby si sa poučila z chýb iných, možno zrovna aj mojich :) neoplatí sa nakupovať z eshopov ktoré si v živote nepočula a len skrz cenu z nich objednávať, radšej sa zameraj na nejaké známejšie ako napríklad notino a to nemusíš mať obavu z takého eshopu objednávať, ani parfumy ani kozmetiku ani nič podobné :)

Erika14s

kvetka nie, ale mne napriklad pomohla tato diskusia ze som si precitala ake maju dievcata skusenosti a podla toho som sa zariadila :) nemam odvahu nejako objednavat zo stranok o ktorych nic neviem a duplom ked neviem ci ludia su s tovarom v pohodke :)

kvetka3

gabrielka lenže jak sa potom dostať k tomu zktorého sa oplatí objednať to ozaj do nemoty musím skúšať objednávať a tŕpnuť čo príde, či to bude ok? :(