Eshop Parfumy

Príspevok v téme: Eshop Parfumy
oskar lopat

Zdravím, chcel by som sa vás opýtať na skúsenosti s nakupovanim EDT a parfumov. Cez ktorý Eshop ste ich nakupovali a boli ste spokojní? Chcel som kúpiť synovi parfum bvlgarI aqva pour homme toniq cez parfums.sk ale po prečítaní niektorých recenzii som začal váhať. Niektorí sú s originalitou parfumov spokojní ale niektorí zas nie. Nechcem zbytočne vyhodiť 45€ za nejakú smradľavú vôňu.

biatlonistka7

Eliona v podstate áno, celé mi to uľahčila, že už mala tieto veci očekované a vedela, z kade má zmysel objednávať a čo a z kade nie. Keby som to mala hľadať sama a riešiť tak neviem či by som sa z toho nezbláznila a to by akože bol celkom prúser, že som sa zbláznila z nakupovania :-D

Eliona

Dadusdus áno hneď som objednala celý parfum, nemala som momentálne čas sa venovať tomu, že najskôr vzorky a potom normálny flakónik. Akože nemala som teraz problém, môžem ti povedať, že som vybrala dobre aj sebe aj jej, ale možno do budúcna budem riešiť aj vzorky, aby som poskúšala aj vône, ktoré by som si len tak netrúfla objednať :)

dadusdus

Eliona to akože si objednala hneď celý parfum? Nechcela si najskôr to riešiť cez vzorky? Zvažujem tiež, že by som objednala, ale neviem či hneď takto, že celý parfum alebo či najskôr len nejaké vzorky odstreky, som z toho trošku mimo, čo by bolo lepšie aby som nestresovala a mala srdce na mieste

magduska

Nemusis mat obavy...ten co som kupovala ja tak vonia cely den a krasne...prenikava vona...a najma ked mamina prejde okolo mna a ma ho na sebe tak citim taky zavan alebo jak by som to povedala...za mna je toto znak dobreho parfumu :)

Eliona

Gabrieeelka tiež si myslím, že to bude fajn takto to riešiť. Preto aj teraz som si našla chvíľku a idem sa tomu povenovať a vybrať niečo, čo sa mi bude pozdávať aj pre ňu a aj pre mňa. Nech to ešte stihne prísť pokým bude mať oslavu. Aj keď asi budem dosť tŕpnuť, či to príde v porádečku, ale tak snáď hej.

Naty63

Magduska nevadí...som vďačná, že si mi napísala...čo sa týka parfumu, tak vonia dlho a krásne?...mám obavu najmä z tej kvality aby som nejako neurobila krok vedľa, ktorý by som neskôr mohla ľutovať, rozumieš mi nie?...chcem predchádzať už akýmkoľvek sklamaniam v tomto smere...

gabrieeelka

Eliona podľa mňa toto je vhodná príležitosť na to aby si si to vyskúšala. Keď to vybavíš aspoň nebudeš musieť kvôli darčeku lietať kade tade a zháňať, príde ti to rovno domov za pár dní a budeš to mať pekne v suchu :)

Eliona

Biatlonistka takže ty si to mala aspoň bez problémov, bez nejakých dlhších hľadačiek, keďže si sa k tomuto takýmto spôsobom dostala. Chcela by som ten eshop vyskúšať teraz, keď bude mať kamoška na konci mesiaca meninky tak by som objednala voňavku aj sebe nejakú a aj jej aspoň to vybavím jedným švihom všetko ;)

magduska

...naty ku mne si sice otazku nesmerovala ale ja som riesila tento problem s parfumami a kozmetikou teraz posledne vianoce...ked som chcela maminu co najviac prekvapit...objednavala som jej kozmetiku a parfum z notino...maju celkom prehladny eshop vsetko co som potrebovala som nasla v priebehu chvilky takze nastastie som nad tym nestravili cele dni :) ...a je fajn to ze nemusela som nikam behat lietat aby som jej darcek zohnala ale ze sa to dalo z pohodlia domova :)

Naty63

Bionetla lenže z kade si kupuješ originálne parfumy?..myslela som si, že kvalitné parfumy, ktoré vydržia dlho na tele, že ich bude cítiť tak že sa dajú kúpiť len v parfumériách akože mám na mysli predajne...to tak nie je?..mne už parfum dochádza ale ešte som neriešila ani, že aký ani kde by som si ho kúpila...