Eshop Parfumy

Príspevok v téme: Eshop Parfumy
oskar lopat

Zdravím, chcel by som sa vás opýtať na skúsenosti s nakupovanim EDT a parfumov. Cez ktorý Eshop ste ich nakupovali a boli ste spokojní? Chcel som kúpiť synovi parfum bvlgarI aqva pour homme toniq cez parfums.sk ale po prečítaní niektorých recenzii som začal váhať. Niektorí sú s originalitou parfumov spokojní ale niektorí zas nie. Nechcem zbytočne vyhodiť 45€ za nejakú smradľavú vôňu.

Bionetla

Samys neviem naco toto sem davas. Myslim, ze malokto ma chut kupovat len nejake napodobeniny. Ked si mam kupit parfum, tak si kupim znackovy originalny parfum, ktory mi dlhsiu dobu vydrzi, kedze si ho nepotrebujem na seba davat trikrat do dna :)

biatlonistka7

Ako som sa k nemu dostala? Náhodou, cez kamošku, čo takéto veci rieši väčšinou len cez net keďže nemá nejako čas chodiť po obchodoch. Raz pred vianocami hovorila, že za super ceny parfumy zohnala, že je rada, že už ma darčeky vybavené, tak som sa jej na to popýtala, že čo je to za eshop a pozrela som si ho, vyskúšala som sama ako to tam funguje a zatiaľ v pohodke zakaždým :)

Eliona

Biatlonista ďakujem aj tebe za radu :) ako si sa vôbec dostala k tomuto eshopu, čo si mi napísala? Predsalen je ich toľko, že človek by sa v nich aj stratiť mohol keď sa snaží vybrať nejaký spoľahlivý, nie?

biatlonistka7

Ak už raz nájdem eshop ktorý ponúka kvalitu a za dobrú cenu a dodá mi presne to čo som si objednala tak by som musela byť bláznivá aby som potom hľadala nejaký iný eshop, nezdá sa mi také rozhodnutie logické. Raz som objednala z Notino, prišlo všetko ok, tak ako som si predstavovala, tak som z tade objednala aj druhý aj tretíkrát a objednám aj nabudúce. Nemá podľa mňa zmysel pátrať po nejakých ďalších obchodíkoch. Ale tak to je môj uhol pohľadu :)

Edisia

Eliona keby raz sa mi niečo osvedčilo, že by som nemala problém s dodaním alebo so samotným tovarom, tak myslím, že by som nad zmenou osobne neuvažovala. Nájsť dobrý eshop je ťažké a keď už raz niečo dopadne fajn a bude sa mi to pozdávať tak nebudem špekulovať a hladať nejaké iné eshopy aby som sa popálila :)

Eliona

Jancovka ďakujem ti za odpoveď aj mi môžeš prosím ťa napísať, cez aký eshop si to nakupovala? Nechcem objednávať z niekade z kade neviem či mi to vôbec príde a v akom stave. Keď budeš opäť chcieť niečo takéto riešiť, tak budeš kupovať opäť cez obchod, ktorý si už vyskúšala, alebo vyskúšaš nejaký nový? :)

jancovka

Eliona tiež som sa čudovala ako môžu ľudia takto nakupovať, ale tiež som tomu prepadla :) v októbri som urobila svoj prvý nákup cez internetovú parfumériu a chytilo ma to. Vybrala som si dobre, hneď na prvýkrát a teší ma, že na eshope nájdem všetko naraz. Že keď potrebujem parfum, keď potrebujem šampón tak nemusím hľadať kadetade ale je to tam všetko pokope.

Eliona

Spalnicina áno? To som nevedela, že takto je vhodné postupovať. Takže si to tak skúsim kuk a niečo vybrať dúfam, že trafím dobre a nepochybím lebo to by ma mrzelo. Z kade väčšinou takéto veci nakupuješ? Striedaš nejako tie eshopy alebo si verná nejakému?

Silvinecek

ked takto cez internet objednavate tak za aku dobu asi pride to, co si objednate? mam na mysli, ci mavaju vsetko na sklade alebo ci je potrebne si objednat a cakat dalsie dva tyzdne alebo tak, kym tovar pride ku mne?