Eshop Parfumy

Príspevok v téme: Eshop Parfumy
oskar lopat

Zdravím, chcel by som sa vás opýtať na skúsenosti s nakupovanim EDT a parfumov. Cez ktorý Eshop ste ich nakupovali a boli ste spokojní? Chcel som kúpiť synovi parfum bvlgarI aqva pour homme toniq cez parfums.sk ale po prečítaní niektorých recenzii som začal váhať. Niektorí sú s originalitou parfumov spokojní ale niektorí zas nie. Nechcem zbytočne vyhodiť 45€ za nejakú smradľavú vôňu.

Mirokel

Za kvalitný parfum sa aj toľko oplatí dať ale napríklad ja to riešim štýlom že idem do parfumérie vyberiem si parfum ktorý sa mi páči pozriem si tam cenu a potom doma surfujem po internete a hľadám kde by som ho našla ten istý len za lepšiu prijateľnejšiu cenu pre mňa nehovorím že nedám zaň toľko čo pýtajú v parfumérii ale prečo by som to mala robiť? :P

erittrea

Záleží od toho za aký parfum...ja teraz čo som chcela parfum, tak som ho videla na parfumérii, respektíve v parfumérii, tak stál vyše nejakých 50 euro a potom som si ho našla na nete a za lacnejšie, takže nie je to celkom tak o cene ;)

Edisia

Sissiy komentár podomnou ti napísal veľkou pravdu o tom. Je dôležité aby ti internetový obchod vedel garantovať kvalitu. Ja tieto veci riešim cez Notino, lebo oni vedia tieto veci garantovať a osobne som zatiaľ nemala nejaký problém. Či už by mi neprišiel tovar alebo prišiel, ale nekvalitný, neviem s takýmito vecami som sa pri tomto obchode nestretla. Ale to ty si musíš zvážiť, ktorému eshopu budeš dôverovať.

Eliona

Ak si objednáš parfum zo stránky, kde ti vedia garantovať kvalitu. Tak myslím, že niečoho takéhoto sa obávať nemusíš. Aj keď viem, že tie nejaké pochybnosti v tebe budú až kým nepríde parfum domov a kým ho neovoniaš. Kvalitný originálny parfum a máš po probléme po dilemách.

Sissiy

Ahojte, koľko približne dávate za parfum, keď si kupujete? Nie, že by som nechcela zaplatiť, za kvalitný parfum, len sa obávam, že zaplatím nejaký 70 evríčiek za parfum a nebude dobrý.
Že nevydrží na mne celý deň.

Eliona

Magduška, strach väčšinou je, keď s niečím nemáme skúseností. Tak to býva proste. Že sa nás zmocnia obavy. Ale keď už si niečím prejdeš a viackrát tak tie obavy z človeka opadnú ako aj z teba. Ako aj zo mňa. Už nevidím dôvod na to aby som mala obavy a tŕpla či mi príde čo som si objednala alebo nie.

magduska

....som rada ak som ti pomohla...ak ti to ulahci ci uz rozhodovanie alebo cokolvek ine...viem sama jak som na tom bola, ked som tieto veci absolutne nevedela riesit...ked som sa nevedela pohnut z miesta...podla mna pri Notino sa nemusis bat, ze by ti parfum nevydrzat...tieto strachy mna uz napriklad popustili odkedy som sa odhodlala pre takyto nakup... :)

Eliona

Biatlonistka7 hahaha ja sa tak raz zbláznim. To som si istá. Ale momentálne ma to tiež ešte nechytilo. Ešte som pri zdravom rozume :P Tak ja som vďačná tiež, že som sa sama s týmito vecami nepasovala. Chcem teraz opäť riešiť nejaké parfumy, ale najskôr začnem vzorkami, nech v tom mám poriadok, nech neobjednám niečo, čo nebude môjmu nošteku vyhovovať :P

Naty63

magduska ďakujem, dosť si mi týmto pomohla :)...takže nemusím mať nejako strach z toho, že ako dlho vydrží...či vôbec a podobne...toto bolo môj asi najväčší strach...pretože keď už mám za niečo dať peniaze...tak aby to stálo zato ;)