Ako a čim lieči Luba Albertova

nitouche

ľudia niektorý tu dávate také otázky :D. mám tam ísť? nemám tam ísť? pomôže to? nepomôže to?
čo tu čakáte že vám na to niekto odpovie? predsa sami sa musíte rozhodnúť čo urobíte. ja keď som mala problém som sa nepýtala na internete čo mám urobiť ale som si zvážila sama a rozhodla som sa podľa seba. toto mi pripadá ako keby niekto stále len prešľapoval na mieste a čakal že mu zdravie spadne z neba. niekedy pomôže liečba, niekedy zmena životosprávy, ale vždy sa treba rozkývať a nie čakať že to niekto vyrieši za vás.

ubolenabarby

myslíte že tá liecba u nej má význam? kedy sa venuje pacientom ked chodí po prednáškach? chcem k nej íst ale neviem ci to má význam či mi to pomože. mám strašne bolesti celeho tela už tri roky nikdo mi nevie pomoct. vela razy som už bola aj v nemocnici ani to nepomohlo. mám chronicke bolesti v hlave rukach nohach v celom tele. neviem čo mam už robit. už aj moj obvodak mi navrhol že nech to teda k nej viskušam ale neviem či to pomože či to ma vyznam.

IX Esther

alterna a tebe podobný už tu konečne prestaňte strašiť tými vašimi temnými silami nie sme v stredoveku.

IX Esther

Vobec nesúhlasím s tým čo tu napísal Borivoj. Sama som bývalá pacientka pani Albertovej a dovolím si tvrdiť že žiadna kniha by nikdy nenahradila jej charizmu. Ešte som nikdy nečítala knihu ktorá by ma tak dostala ako rozhovor s nou. Bola som na tej pražskej prednáške len jeden den a minulý rok vo Viedni tam robieva prednášky dosť často. A určite mi dá každý za pravdu kto to zažil že je to neopakovatelný zážitok. Najväčšia škoda je, že na to nemá viac času lebo áno uznávam že venovať sa jednotlivým pacientom jej toho času zaberie najviac. Bolo by možno lepšie resp. pomohlo by to viacerým keby bolo viac tých prednášok ale hlavne v Bratislave. Ale žiadna kniha podľa mojho názoru toto nenahradí. Lebo tu nejde len o tie poznatky a vedomosti čo samozrejme ona má ale aj o to jej vyžarovanie. Ja som si až na prvej prednáške na ktorej som bola vlastne prvý krát uvedomila aký je ona úžasný človek a že sa s takým nedá len tak stretnúť. A to som ju už poznala ako pacient a samozrejme že aj vtedy som už vedela že je príma človek. Ale až tie prednášky ukazujú čo je to za kapacita a hlavne strašne dobrý a múdry človek.

alterna

Ktosi tu písal o programe Dr. Alter. Je to nástroj diagnostiky a určovania terapie v ezoterickej medicíne. Kto sa takto dáva liečiť, prosí temné sily o pomoc pri riešení svojich zdravotných problémov.

popevok

moja skusenost je taka, ze u nej sa objednaj na liecbu iba vtedy ked o tu liecbu mas aj vazny zaujem. tu raz jeden chalan pisal, ze dvakrat sa na to vykaslal a ked potom chcel aby ho zas zobrala aj treti krat tak uz mu viac nedala termin a povedala, ze uz ho liecit nebude. ja myslim ze sa to da pohopit. ja sama vidim aky je to rozdiel u nej teraz a co som predtym chodila k doktorovi co bol lekar a mal sukromnu ambulanciu a zvysoka na mna kaslal len vzdy zhrabol prachy za kazdu minutu co som tam bola. a ani ma poriadne nepocuval. tuto je to celkom ine. albertova to ma nastavene tak ze sa jej posielaju cez celu tu liecbu maily, to je take hlasenie ze ako sa citis, ci sa ti objavili nejake reakcie a podobne veci. potom mi napr. ona napise ze mam zmenit davkovanie alebo raz mi napisala ze mam na chvilu lieky prestat uzivat a takto to sleduje stale. ja som si tiez najskor mislela ze radsej ju nebudem zbytocne otravovat meilami ked sa nic take nedeje a vsetko bezi podla planu, ale potom som zistila ze to nema rada ze chce byt informovana aj vtedy ked sa akoze nic nedeje. ona podla toho navrhuje dalsiu liecbu tak jasne ze chce vediet ako to prebieha. nema vyznam to provokovat ignoraciou. ked u nej chces ostat alebo sa liecit tak jednoducho to clovek zvladne raz za par dni jej napisat par riadkov. viem ze nema rada ked sa niekto odmlci na dlho. no ale nie kazdemu toto vyhovuje niekto ma najradsej ked si vyzdvihne liek a potom ma uz pokoj a nemusi chodit ani na kontroly. ja taka nie som mne ten zaujem a starostlivost viac vyhovuje.