Ako a čim lieči Luba Albertova

hchd

kreon este by som ti chcela povedat jednu vec. ty sa tu s nami dohadujes ale ved neni vobec iste ci ta tam objednaju. mal by si im napisat co ti je a oni ti mozno odpisu ze ta nebudu vobec liecit. ved vsetko asi ani neliecia, ja neviem. takze sa nepytaj tu nas, ale napis im alebo sa ich rovno spytaj ci sa zaoberaju takymi diagnozami ako mas ty. to je najjednoduchsie.

hchd

Kreon, vies co, ty tam ani nechod. mas tolko otazok, taky si z toho vyplaseny, ze bude najlepsie ked pojdes normalnemu doktorovi. pytas sa tu na take podrobnosti na ktorych vobec ani nezalezi. mne napriklad vobec nezalezi na tom ako ma vysetrovala, hlavne ze zistila co mi je a ta liecba mi potom zabrala. ja myslim ze ked ide clovek na taketo prirodne liecenie tak musi byt na to aj nejako vnutorne nastaveny. ked sa toho bojis tak to podla mna pre teba nema vyznam ani to skusat. okrem toho kazdy z nas sme tam absolvovali inu liecbu u teba by to mozno bolo zase nieco celkom ine. tak naco ti je vediet ako to bolo u druhych?

hchd

laura este si zabudla povedat ze pozera oci cez lupu, pokozku na hlave - co znamena ze treba mat umyte vlasy. aj pokozku na rukach a tele, mne aj krk, jazyk. no je toho vela a trva to dlho niekedy aj tri hodiny a co som tu citala niektorych ludi tak tam boli aj 5 hodin. ale da sa to vydrzat ani si neuvedomujes ako leti cas lebo ona pri tom dava mnohe rady a vela informacii. pre mna to aspon bolo velmi zaujimave a moc mi to pomohlo v mnohych veciach. a urcite viem ze v jeden den nevysetri viac ludi ako jedneho. co je aj pochopitelne pri tom ako to dlho trva a ake je to dokladne. je velmi dosledna a je vidiet ze to nerobi pre prachy ze tym ludom chce naozaj pomoct. osobne si myslim ze toto je aj hlavny dovod preco ju ludia zeru a vazia si ju. ja som sa s takym clovekom zatial nikde inde nestretla.

laura321

pouziva pristroj dr. alter, ale prezera nechty, pokozku aj hlavy,vlasy, dlane, chrbticu, neviem co este a hlavne sa pyta na zivot kazdeho, navyky stravovacie, zivotosrpava, osobne problemy a pod. Zktatka to berie celostne, vsetko so vsetkym suvisi.
Takze na vysetrenie treba prist cistucky , vyumyvanucky :D

mobilll

ajatolah, albertova nelieci homeopatiou. je to psychologicka ak to nahodou nevies. skusena, vystudovana. dost stara na to aby vedela asi co robi. ja by som napr. k mlademu psychologovi len tak neisla. ved nestaci len skoncit skolu musi mat aj nejaku prax. psychika neni skakanie cez svihadlo. okrem toho ze je to psychologicka a velka odbornicka aj lieci prirodnym sposobom. to je u mna velke plus lebo vsetci sme predsa ludia zlozeni z tela aj mysle. a kto rozumie jednemu aj druhemu tak dokaze aj pomoct. asi sotva by ju ludia tak vyhladavali keby nebola dobra. co z toho ze niekto vystudoval psychologiu ved to predsa nestaci. ani pravnik nemusi byt dobry len preto lebo to vystudoval. ani kazdy kto vystudoval pedagogiku neni dobry ucitel. kazdy z nas si pamata na toho dobreho ucitela, ktory to mal v krvi a vedel si ziakov nielen ziskat ale ich aj nieco naucit. a tak je to s kazdou profesiou. nestaci skoncit skolu, musi mat pre to clovek aj bunky.

laura321

Kreon, boli to preparaty Joalis, kazde jedny kvapky stoja 14 eur, ja som ich uzivala vzdy niekolko /este uzivam/ + nejake kvapky zarabane v lekarni. Je to strasne individualne co da tebe a ake mnozstvo a kolko potrebujes casu na liecbu, preto nekalkuluj vopred, mozno tebe da toho menej a za 4 mesiace si fit. Tie peniaze nietreba lutovat, clovek nakupuje tolko blbosti mesacne, co ani nepotrebuje.

ajatolah

vacsina mladych psychologov cakaju ze nriekto sa im ozve aspon jedneho klienta mali aby uz konecne mali co robit.doporucujem vyuzit desiatky dalsich psychologov.liecia vedomostami s psychologie a ti homeopatika su poriadny ojeb.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.