Ako a čim lieči Luba Albertova

?????

Niekto tu písal, že p. Albertová je psychologička. Má aj nejaký titul z medicíny? Je všeobecnou lekárkou alebo lekárkou s nejakou špecializáciou? Samotní psychológovia nemajú doktorský titul.

konzulta

Bořivoj, podľa teba je liečba ľudí premárnený čas? Ja mám taký pocit, že v Čechách je dosť autorov, ktorí píšu knihy o zdraví. Niektoré sú aj dobré, hoci možno tí ľudia nikdy nikoho nevyliečili. Takže knihy asi nechýbajú, skôr chýbajú ľudia, ktorým záleží na ich pacientoch.

borivoj

doktorka albertova mela po tyto dny prednasky v praze, sam jsem se taky zucastnil. bylo to neco oslnujiciho, tri nasledujici dny preplnena sala, kazdym dnem vic a vic jak se o ni lide dovidali. prvni den 5 hodin v kuse mluvila a odpovidala na dotazy. jelikoz tam byli taky cizinci, nekterym odpovidala anglicky, nemecky a jednomu dokonce spanelsky. energie a optimismus ktery z ni salaly byli obdivuhodne. tolik informaci tak prehledne podanych se clovek nedovi ani z obri encyklopedie. mam za to, ze jeji skusenosti a poznatky by se lepe uplatnili v oblasti vzdelavani a publikacni cinnosti a ne lecenim jednotlivcu. tim se spis marni cas a taky pochybuji, ze bezny klient ma vubec schopnost neco takovyho ocenit. strucne receno, pro leceni ji je skoda. rad bych veril, ze to co nevidet sama pochopi a zasedne k psani. po prednaskach v praze jsem hledal na internetu nejake info o pristich prednaskach, ale nenasel jsem zhola nic. preklikal jsem se na tuto stranku a jelikoz tady vidim temu o ni, chci se zeptat, jestli nekdo nevi neco o jejim programu v pristim roce. akce v praze byla soukroma iniciativa organizatoru a neco podobnyho udajne prislibila v lednu ve vidni. nemecky neumim, tak to pro mne neni zajimave, ale docela rad bych se zucastnil prednasek treba na slovensku nebo nekde v brne. pokud nekdo z vas o necem vi, budu mu vdecen oznamili mi to na adresu: borivoj.nemecek@seznam.cz. dekuji predem.

hchd

kreon este by som ti chcela povedat jednu vec. ty sa tu s nami dohadujes ale ved neni vobec iste ci ta tam objednaju. mal by si im napisat co ti je a oni ti mozno odpisu ze ta nebudu vobec liecit. ved vsetko asi ani neliecia, ja neviem. takze sa nepytaj tu nas, ale napis im alebo sa ich rovno spytaj ci sa zaoberaju takymi diagnozami ako mas ty. to je najjednoduchsie.

hchd

Kreon, vies co, ty tam ani nechod. mas tolko otazok, taky si z toho vyplaseny, ze bude najlepsie ked pojdes normalnemu doktorovi. pytas sa tu na take podrobnosti na ktorych vobec ani nezalezi. mne napriklad vobec nezalezi na tom ako ma vysetrovala, hlavne ze zistila co mi je a ta liecba mi potom zabrala. ja myslim ze ked ide clovek na taketo prirodne liecenie tak musi byt na to aj nejako vnutorne nastaveny. ked sa toho bojis tak to podla mna pre teba nema vyznam ani to skusat. okrem toho kazdy z nas sme tam absolvovali inu liecbu u teba by to mozno bolo zase nieco celkom ine. tak naco ti je vediet ako to bolo u druhych?

hchd

laura este si zabudla povedat ze pozera oci cez lupu, pokozku na hlave - co znamena ze treba mat umyte vlasy. aj pokozku na rukach a tele, mne aj krk, jazyk. no je toho vela a trva to dlho niekedy aj tri hodiny a co som tu citala niektorych ludi tak tam boli aj 5 hodin. ale da sa to vydrzat ani si neuvedomujes ako leti cas lebo ona pri tom dava mnohe rady a vela informacii. pre mna to aspon bolo velmi zaujimave a moc mi to pomohlo v mnohych veciach. a urcite viem ze v jeden den nevysetri viac ludi ako jedneho. co je aj pochopitelne pri tom ako to dlho trva a ake je to dokladne. je velmi dosledna a je vidiet ze to nerobi pre prachy ze tym ludom chce naozaj pomoct. osobne si myslim ze toto je aj hlavny dovod preco ju ludia zeru a vazia si ju. ja som sa s takym clovekom zatial nikde inde nestretla.

laura321

pouziva pristroj dr. alter, ale prezera nechty, pokozku aj hlavy,vlasy, dlane, chrbticu, neviem co este a hlavne sa pyta na zivot kazdeho, navyky stravovacie, zivotosrpava, osobne problemy a pod. Zktatka to berie celostne, vsetko so vsetkym suvisi.
Takze na vysetrenie treba prist cistucky , vyumyvanucky :D