Ako a čim lieči Luba Albertova

Kreon

Ďakujem Maslova a keby si to zratala dokopy, kolko ta to vyšlo? Treba k nej aj zdravotnu kartu? Kolko trva sedenie? A čo sa pyta? Vie zistit aj diagnozu?

Maslová

Ja som sa u pani Albertovej liečila z pokročilej reumatoidnej artritídy, ktorú som veľmi zanedbala vlastnou vinou. Myslela som totiž že je to len nejaká reuma a na tú sa sťažovala aj moja babka a nepokladala som to za nič vážne. Babka až do smrti vládala chodiť a u lekára nikdy nebola. Keď už mi bolo veľmi zle tak som k lekárke išla a skončila som na prednisone. Po dvoch rokoch užívania čo sa mi to aj tak stále zhoršovalo som už mala strašné bolesti. Dali ma do invalidity, lebo liečba mi nezaberala. To liečenie u pani Albertovej v mojom prípade trvalo skoro tri roky. Nebola to verz sranda ja na invalidnom dôchodku a manžel to len sťažka vykrýval s jeho zárobkom. Ťahal chudák všetko a synovia chodili ešte obidvaja do školy. Takže tá liečba bola pre mňa finančne náročná lebo všetky tie lieky som si musela platiť sama. Ale nebanujem to lebo to stálo za to. Nedá sa to ani porovnať ako sa cítim teraz a ako mi bolo vtedy. Už žiadne lieky od bolesti neužívam dávam si len vitamíny a dodržiavam diétu. Som už na starobnom dôchodku a ostala som doma ale naozaj som bez bolestí proste sa tá choroba úplne zastavila. Ja neviem či pani Albertová ešte pracuje čo som počula mala vraj veľmi vážny úraz tak možno ani nerobí. Sama som s ňou už dávno nebola v kontakte.

cvalik

lieci rozne. ja som brala zo zaciatku homeopatika, potom mi v lekarni robili nejake bilinne kvapky. davala mi aj nejake cinske tabletky. trvalo to vyse roka lez som sa vyliecila. ale mala som vazne problemi tak preto to tak dlho trvalo. ked som ale prisla tak hned na zaciatok ma posielala k lekarovi lebo ze ten problem sa da vyliecit aj klasickou medicinou a bolo by to pre mna lacnejsie. ale ja som nechcela do seba pchat chemiu tak som si to radsej platila. nebola to nejaka horibylna cena dalo sa to zvladnut.
co sa tika vysetrenia tak to trva dost dlho musis jej povedat vela udajov ja som ani vsetko nevedela pitala sa aj na choroby v nasej rodine a vselico mozne o com som nemala paru.no a potom priamo vysetruje ale ona vlastne uz hned ked sme zacali uz vedela co mi je. ma vela skusenosti takze prakticky richlo vie vyzistit co tomu cloveku je. vysetruje rozne roznymi metodami.