Ako a čim lieči Luba Albertova

Brigita232

KUBO to nemyslis vazne, ze 3 x si zacal liecbu a nedokoncil a teraz mas este tu drzost skusat 4. krat. Vies, ona lieci aj vylieci, ale ked je niekto hlupak, nato neexistuje ziadna medicina. Ked je hlava blba, trpi cele telo, vid ty.

KuboXXL

Začal som u nej liecbu dva razy ani raz som to nedokončil. Dovody rozne práca služobky doma problémy vynechával som lieky tak som to vždy vzdal že pre mna toto neni. Začal som viac športovat troška sa zlepšilo ale nie moc. Potom smer doktor nato tabletky inekcie a nasledovala katastrofa. Zas som si len na nu spomenul že teda skusim ešte raz možno vydržím. Nevydržal som. Teraz sa pokušam štvrti raz ale zistil som že už málo robí a termín mi zatial nedali možno ani nedajú. Som na seba nasrati lebo som už mohol byt za vodou nebolo to az take strašné každý den kvapky dalo sa to zvládnut ale jasom dost chaotik a aj zabudam. Cvičit už skoro nemožem bolesti niektory den strašné neviem kde to skončí možno si hodim.

Mary78

Lieči prírodnými prostriedkami hlavne vie ozaj pomocť pri dlho trvajúcich chorobách u mňa od detstva a žiadne liečenie mi dovtedy nezabrali až ked som sa dozvedela o nej.

Lillienka

Diagnozu zistuje viacerymi sposobmi a co to stoji komplet az do vyliecenia to ti tu nikto nenapise lebo je to u kazdeho inak. Kazdy si plati lieky sam ale zase ked prides pre lieky tak s nou mozes konzultovat a to je zadarmo. Niekedy je to nakratko a niekedy aj dobre dlho. Uz som konzultovala aj vyse hodiny a neplatila som.Aj som chcela zaplatit lebo ved ani ona tam nemoze sediet len tak ale nezobrala si peniaze. Neviem ci som jej bola len taka sympaticka alebo je to tak vzdy a s kazdym.

Bordeau

Zdeno ale aj lekár by možno zistil diagnózu keby sa venoval pacientovi toľko koľko treba. Keď ťa odbaví za 5 minút čo môžeš čakať? U Albertovej sedí človek niekoľko hodín. Overuje si všetko a nielenže vyšetruje ale ešte sa aj na množstvo vecí vypytuje. To je tá psychosomatika len doktori jej stále neveria. Každý lekár by mal byť zároveň psychológ. To by sme na tom boli všetci lepšie so zdravím. Možno by aj zrušili nemocnice :D.