Ako a čim lieči Luba Albertova

Bosorka23

olivkalivka - niečo cez pol roka, určité veci sa mi zlepšili (tráviace problémy), ale hlavný problém stále pretrváva (migrény a silná mns). Mala by som absolvovať ešte 2 kúry, ale neviem, kedy sa dostanem k liekom :(. Ty si na tom ako?

Bosorka23

olivkalivka - som na tom rovnako, čakám na ďalšie lieky už vyše mesiaca, písala som pani Albertovej viackrát, ale zatiaľ žiadna reakcia :-/

olivkalivka

Je tu niekto kto sa momentalne lieči u tejto pani?? nechodia mi lieky už mesiac, ako ste na tom vy? ste s ňou v kontakte? lebo mne ani neodpisuje

Varrie

penaženka mali dovolenku, dnes som dostala balík s liekmi. Ale možno máš problém s mailom. Skús napísať na túto adresu: l.albertova@centrum.sk. To by im malo fungovať.

penazenka

prosim vas, ti, ktori sa liecite u p. Albertovej, chodia vam lieky? lebo mne uz 3. mesiac ziadny neprisiel. Pisala som najprv p Albertovej, ze mi dochadzaju lieky. Potom sestricka odpisala, ze mi ich objednali. Lieky nechodili, tak som pisala sestricke, ze ci uz prisiel balik a odpoved ziadna. Preto som napisala aj pani doktorke sms a odpisala, ze zisti info a da mi vediet. Avsak ziadne info neprislo. Tak som jej opat pisala o nejaky cas email aj sms ale uz nikto nereaguje. Uz si myslim, ze som otravna. len tie lieky uz nemam 3. mesiac. Robia este? Poslali vam teraz niekedy balik s liekmi? vdaka

ZdenoNovak

Chlapče je od teba bezočivé tlačit sa k nej na štvrtý raz. Ja ked mi dala termín som si to sakra vážil a robil som čo bolo treba. A nebolo to nič nad možnosti ved to aj sám píšeš že sa to dalo. Takému ako ty je škoda dat aj druhú šancu a nie ešte štvrtú. Pani Albertová je v prírodnej liečbe jednička ty si ju len obral o čas.