Ako a čim lieči Luba Albertova

Varrie

penaženka mali dovolenku, dnes som dostala balík s liekmi. Ale možno máš problém s mailom. Skús napísať na túto adresu: l.albertova@centrum.sk. To by im malo fungovať.

penazenka

prosim vas, ti, ktori sa liecite u p. Albertovej, chodia vam lieky? lebo mne uz 3. mesiac ziadny neprisiel. Pisala som najprv p Albertovej, ze mi dochadzaju lieky. Potom sestricka odpisala, ze mi ich objednali. Lieky nechodili, tak som pisala sestricke, ze ci uz prisiel balik a odpoved ziadna. Preto som napisala aj pani doktorke sms a odpisala, ze zisti info a da mi vediet. Avsak ziadne info neprislo. Tak som jej opat pisala o nejaky cas email aj sms ale uz nikto nereaguje. Uz si myslim, ze som otravna. len tie lieky uz nemam 3. mesiac. Robia este? Poslali vam teraz niekedy balik s liekmi? vdaka

ZdenoNovak

Chlapče je od teba bezočivé tlačit sa k nej na štvrtý raz. Ja ked mi dala termín som si to sakra vážil a robil som čo bolo treba. A nebolo to nič nad možnosti ved to aj sám píšeš že sa to dalo. Takému ako ty je škoda dat aj druhú šancu a nie ešte štvrtú. Pani Albertová je v prírodnej liečbe jednička ty si ju len obral o čas.

Brigita232

KUBO to nemyslis vazne, ze 3 x si zacal liecbu a nedokoncil a teraz mas este tu drzost skusat 4. krat. Vies, ona lieci aj vylieci, ale ked je niekto hlupak, nato neexistuje ziadna medicina. Ked je hlava blba, trpi cele telo, vid ty.

KuboXXL

Začal som u nej liecbu dva razy ani raz som to nedokončil. Dovody rozne práca služobky doma problémy vynechával som lieky tak som to vždy vzdal že pre mna toto neni. Začal som viac športovat troška sa zlepšilo ale nie moc. Potom smer doktor nato tabletky inekcie a nasledovala katastrofa. Zas som si len na nu spomenul že teda skusim ešte raz možno vydržím. Nevydržal som. Teraz sa pokušam štvrti raz ale zistil som že už málo robí a termín mi zatial nedali možno ani nedajú. Som na seba nasrati lebo som už mohol byt za vodou nebolo to az take strašné každý den kvapky dalo sa to zvládnut ale jasom dost chaotik a aj zabudam. Cvičit už skoro nemožem bolesti niektory den strašné neviem kde to skončí možno si hodim.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.