Ako a čim lieči Luba Albertova

MiskoKadlec

za slobodna som chodil z babou, ktora studovala psychologiu. ak si dobre pamatam, mala skusky z medicinskych predmetov. tusim anatomia, biologia, fyziologia, neurofyziologia, urcite viem ze psychiatria.vsetko si to nepamatam.tie skusky robila niektore na lekarskej fakulte alebo priamo v nemocniciach u tych lekarov ktori na medicine aj ucili. zavolali si studentov k sebe do ambulancie a tam ich skusali.
je to aj pochopitelne ved psychologovia robia mnohi v nemocniciach a napr. psychosomatika to je vedny obor ktory riesi prepojenie choroby a psychiky. vela sme o tom vtedy debatovali, celkom ma to zaujimalo.dokonca som niekedy aj banoval ze som to sam neisiel studovat. ale uz som vtedy koncil vysku a na dalsiu skolu som uz nemal naladu. ale psychologia je velmi zaujimavy odbor az na to uplatnenie, tam to uz skripe. mam taky dojem, ze u nas sa to velmi nenosi a psychologov je tu u prilis vela, takze robia vsetko mozne, len nie psychologiu.

Mat-X

Bořivoj, Albertová robí prednášky vo Viedni niekoľkokrát do roka, ale keďže píšeš, že nevieš nemecky, tak to ti asi nepomôže. A k tvojmu návrhu aby prestala liečiť len toľko, že pevne dúfam, že to neurobí.

?????

Niekto tu písal, že p. Albertová je psychologička. Má aj nejaký titul z medicíny? Je všeobecnou lekárkou alebo lekárkou s nejakou špecializáciou? Samotní psychológovia nemajú doktorský titul.

konzulta

Bořivoj, podľa teba je liečba ľudí premárnený čas? Ja mám taký pocit, že v Čechách je dosť autorov, ktorí píšu knihy o zdraví. Niektoré sú aj dobré, hoci možno tí ľudia nikdy nikoho nevyliečili. Takže knihy asi nechýbajú, skôr chýbajú ľudia, ktorým záleží na ich pacientoch.

borivoj

doktorka albertova mela po tyto dny prednasky v praze, sam jsem se taky zucastnil. bylo to neco oslnujiciho, tri nasledujici dny preplnena sala, kazdym dnem vic a vic jak se o ni lide dovidali. prvni den 5 hodin v kuse mluvila a odpovidala na dotazy. jelikoz tam byli taky cizinci, nekterym odpovidala anglicky, nemecky a jednomu dokonce spanelsky. energie a optimismus ktery z ni salaly byli obdivuhodne. tolik informaci tak prehledne podanych se clovek nedovi ani z obri encyklopedie. mam za to, ze jeji skusenosti a poznatky by se lepe uplatnili v oblasti vzdelavani a publikacni cinnosti a ne lecenim jednotlivcu. tim se spis marni cas a taky pochybuji, ze bezny klient ma vubec schopnost neco takovyho ocenit. strucne receno, pro leceni ji je skoda. rad bych veril, ze to co nevidet sama pochopi a zasedne k psani. po prednaskach v praze jsem hledal na internetu nejake info o pristich prednaskach, ale nenasel jsem zhola nic. preklikal jsem se na tuto stranku a jelikoz tady vidim temu o ni, chci se zeptat, jestli nekdo nevi neco o jejim programu v pristim roce. akce v praze byla soukroma iniciativa organizatoru a neco podobnyho udajne prislibila v lednu ve vidni. nemecky neumim, tak to pro mne neni zajimave, ale docela rad bych se zucastnil prednasek treba na slovensku nebo nekde v brne. pokud nekdo z vas o necem vi, budu mu vdecen oznamili mi to na adresu: borivoj.nemecek@seznam.cz. dekuji predem.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.