Ako a čim lieči Luba Albertova

olivkalivka

Aj mne odpisala, ale iba raz.. Chcela som sa s nou dohodnut na termine kontroly a uz mi nepdpisala... Asi budem cakat zase mesiac

Bosorka23

olivkalivka - jasné, dám vedieť. Mne vravela, že kontrolu budem mať až keď doberiem tie 2 kúry. Lenže teraz som už mesiac bez liekov a neviem, či to neovplyvní celý proces liečby.

olivkalivka

Bosorka 23, ja sa liecim skoro pol rok.. Mala som 2 kury na zenske problemy a velmi sa mi zlepsilo... Este to neni 100% ale tak o 60%lepsie...no bojim sa, lebo mi dochadzaju lieky a ze sa mi pohorsi ked budem bez nich... Taktiez sa bojim ze ma prestane liecit, lebo hovorila ze ked s nou niekto nekomunikuje vykasle sa nanho a mne uz asi aj mesiac a pol neodpisala... Ked sa ti ozve daj prosim vediet... A na kontrole si uz bola???

Bosorka23

olivkalivka - niečo cez pol roka, určité veci sa mi zlepšili (tráviace problémy), ale hlavný problém stále pretrváva (migrény a silná mns). Mala by som absolvovať ešte 2 kúry, ale neviem, kedy sa dostanem k liekom :(. Ty si na tom ako?

Bosorka23

olivkalivka - som na tom rovnako, čakám na ďalšie lieky už vyše mesiaca, písala som pani Albertovej viackrát, ale zatiaľ žiadna reakcia :-/

olivkalivka

Je tu niekto kto sa momentalne lieči u tejto pani?? nechodia mi lieky už mesiac, ako ste na tom vy? ste s ňou v kontakte? lebo mne ani neodpisuje

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.