Ako a čim lieči Luba Albertova

Bosorka23

olivkalivka - mám aj diétu, už takmer rok, ale nie vždy sa mi ju podarí dodržať, nakoľko by som mala z jedálnička vynechať množstvo vecí a občas sa to holt nedá :).

Bosorka23

olivkalivka - niečo sa mi zlepšilo, ale hlavný problém pretrváva. Keď dokončím tretiu kúru, čaká ma kontrola. To bude tak ca. o 2-3 mesiace.

olivkalivka

Aj mne odpisala, ale iba raz.. Chcela som sa s nou dohodnut na termine kontroly a uz mi nepdpisala... Asi budem cakat zase mesiac

Bosorka23

olivkalivka - jasné, dám vedieť. Mne vravela, že kontrolu budem mať až keď doberiem tie 2 kúry. Lenže teraz som už mesiac bez liekov a neviem, či to neovplyvní celý proces liečby.

olivkalivka

Bosorka 23, ja sa liecim skoro pol rok.. Mala som 2 kury na zenske problemy a velmi sa mi zlepsilo... Este to neni 100% ale tak o 60%lepsie...no bojim sa, lebo mi dochadzaju lieky a ze sa mi pohorsi ked budem bez nich... Taktiez sa bojim ze ma prestane liecit, lebo hovorila ze ked s nou niekto nekomunikuje vykasle sa nanho a mne uz asi aj mesiac a pol neodpisala... Ked sa ti ozve daj prosim vediet... A na kontrole si uz bola???