Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

realista

pre:peeticek
a chcem sa ta spytat kolko krat si bol presne u dr.Karovicovej na pravazy,proste aj s predoperacnou prehlaidkou a tak,lebo by som sa asi s nou skontaktoval keby sa mi to oplatilo,hlavne z tej stranky ci si spokojny s jej pracou ako ti to spravila,a nemas nejaku fotku pred operaciou chcel by som vidiet ci si bol natom podobne ako som ja teraz pripadne ci si to mal mensie alebo vacsie ako ja,dakujem

jozko999

zdravím, mam otazky na vas ohladom pseudogynekomastie, pretoze sa mi zda prave ze mam gynekomastiu, aj ked pri naprnuti pŕs si tam nahmatam len velmi malu hrcku, mam to len na jednom prsniku, no uz cca v 13 ma boleli obidve bradavky no z jednej to asi zmizlo z druhej nie, teraz som sa docital o pseudogynekomastii, ak by to bol moj problem bol by som asi najradsej, cvicim uz dost dlho, tak by som sa chcel opytat ako to je s pseudogynekomastiou, da sa z toho tuku normalne schudnut ? alebo aky je vlastne princip pseudogynekomastie ? ak by niekto vedel poradit budem vdacny

brco

pre Joker 11

ja som mal tiez pseudogynekomastiu a bol som operovany v lokalke, mne o niecom takom ako hovoris ty doktor nevravel, tuku neviem kolko mi vybrali, pretoze cez plachtu nic nevidis, ohladom tych ryh, myslis ako po liposukcii ci ostavaju na hrudniku dake ryhy? ked myslis to, tak ja som ziadne nemal, ja som nemal dokonca ani modriny, doktor bol celkom prekvapeny :)

pre pipoinzagi

jasne ze to je "lepsie" ako rakovina a leukemia, ale tak preco by sme nemohli vyzerat ako vseci ostatny?my si zato nemozeme, ved ani doktory poriadne nevedia ze z coho sa ta gynekomastia robi

nefajcim , nedrogujem, vypijem si len prilezitostne a uz mam 5 operacii za sebou :(, 1x oko na ktore aj tak nevidim, 3x krk - skratene slachy na krku ci nieco take, a teraz naposledy gyneko a niekto co fajci jednu za druhou, chlasce od rana do vecera a takym nic nieje, posraty cely svet :(

pre realista

tak ked nieje v Nitre uz ziadny iny, tak lepsie by ti bolo ist na operaciu do BA ku Dr. Karovicovej s ktorou ma skusenosti Peeticek, lebo 1400€ to je zderstvo :(, mozno by si sa aj vmestil do tych 500€ ale to len bez liposukcie asi, cestovanie by nebolo nic moc, ale tak pozeral som sa na autobusy - tak hodina cesty a 4€ a treba ti tam ist tak 5krat, tak je to stale lepsie ako 1400€

pre brain

ja som bol v Portamede, nie Procare, na vysetrenie som bol u doktory v KE kam ma poslal doktor, tam sa ma len spytali ci mam daku alergiu, zobrali mi krv a este mi robili take vysetrenie, ze mi dali snimace na hrud, ruky a nohy a nieco merali, to bolo vsetko, za par dni boli vysledky a hned som si dohodol termin, na mamografiu a endo vysetrenia som nebol, netrebalo

brain

brco: vyšetrenie (mamografiu a edno) ti robili tiez v procare? ja som tam bol, ale povedali, že si to mám vybavit inde. mas tam kartu, alebo sa tam zmenila politika .dik

realista

poradte mi nejakeho doktora,ktory by odo mna nepytal zato viac ako 300-500 eur,lebo viac nemozem bohuzial obetovat :(,najlepsie z okolia Nitry,dr.Bakos to robi a aj som sa s nim bavil osobne a hned by som si to aj dal spravit nebyt tej financnej stranky,dokopy to vide okolo 1400 eur a to je fakt viac nez dost,alebo ak by ste vedeli o niecom ako by mi aspon cast z toho preplatila poistovna sem s vasimi navrhmi,pocul som o tom endokrinologovi,ale ten ma tam neposle lebo vysledky mam v poriadku z jeho pohladu,nemoze na operaciu odporucit aj napr.ortoped-poviem,ze sa musim sttale hrbit aby to nebolo vidno a uz mam ztoho poskodenu chrbticu a to je aj pravda,a aj dost psychicke problemy s tym mam tak nejaky psychiater alebo psycholog ze by ma odporucil,ci moze to len ten endokrinolog ak mate skusenosti napiste prosim,dakujem chcem sa toho uz zbavit natrvalo... :(

daglish

od veku 14 do 16- 17 je to riesitelny problem : jest vela vajec , masa ( nie kuracieho ) a vela proteinov , ja som sa tym riadil teraz mam 17 rokov po gyneko ziadne stopy bez operacie , a nebojte sa plavania tiz vam pomoze nabrat prsne svaly a serte na ostatnych ludi co sa pozeraju :D uvidite ze to pomoze , po 18 ke ale us pomoze len operacia :(