Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

pipoinzagi

chlapci nesmutte , taktiez to mam no nie je to as take strasne mam trocha vydute bradavky ale malo by to ustupit , ale aj tak je ovela viac horsich chorob ako tot : rakovina , leukemia ,,, ti by si tot s vami razom vymenili

Joker11

Ahojte,
ja nad operaciou uz rozmyslam asi 2 roky a s gyno sa trapim uz asi takych 10.
Mam sice len pseudogynekomastiu + vydute bradavky.V normalnom stave to vyzera hrozne, lepsie uz ked mi je zima ( bradavky sa stiahnu).
U jedneho znameho doktora som uz boo na konzultaciu v Saci pri KE. Povedal ze nie je problem to urobit, liposukciou, ale odporuca celkovu anestezu , pretoze pri lokalke to musia napichat a celkovo to zmeni tvar a je tazke odhadnut kolko tuku treba dat von.
Peeticek: kolko tuky ti vysali?, nemas po tom take akoby ryhy?, je to pekne a hladke?

Vedel by niekto odporucit naozaj kvalitneho plastickeho chirurga?. ze vraj v Banskej bystrici je nejak Dr. Cervenka, alebo cerveny alebo tak nejako.
Pocul o nom niekto?

brco

kurna stale musim nieco zabudnut :D

na operaciu som cakal asi dva tyzdne

ten kto pojde na operaciu a bude musiet 6tyzdnov nosit tu elasticku vestu, tak neveim ci je najvhodnejsie ist v auguste, kedze uz teraz pri dakych 27 - 29 stupnoch to je dost neznesitelne v tej veste, sa modlim teraz za kazdy skaredy a najme chladny den, takze si to ani neviem predstavit v tych najvacsich letnych horucavach, ale tak kazdy teplo vnima inak, ja som chlapec z pod tatier, tak na teplo niesom velmi zvyknuty, aj ked som uz v Kosiciach asi 5rokov, tak stale sa tu teraz ku koncu skolskeho roku potim jak svina :D

brco

pre: peeticek

foto nemam, jedine foto PRED ma doktor, fotil ma tesne pred operaciou, foto PO by som aj spravil keby som vedel najst zapotroseny kabel ku PC od mobilu :)))

nj od 15tich :D, ked som mal ja 15 tak baby este neboli take k*rvy ako su teraz, ale tak nejde len o ten sex, ked tak zoberiem, kamosi v mojom veku uz maju aj dieta a ja som este panic a vseci len ze co nemam daku babu, babka sa ma raz dokonca spytala ze ci som gay, tak to som mal uz fakt dost :(

o cviceni uz studujem stranky, uz mam toho celkom dost nastudovane :), uz len par tyzdnov pockat a pojde sa nato a konecne budem moct chodit s bratom na plavaren

pre: Rooney

s tym dochadzanim to mas dost blbe no :(
ked som to zacal ja vybavovat:
prva navsteva - konzultacia,
druha navsteva: po predoperacnom vysetreni - vysetrenie krvi dohodnutie sa na termine, v tvojom pripade by sa to urcite dalo aj telefonicky
tretia navsteva: samotna operacia
stvrta navsteva: vyberanie drenov
piata navsteva: vybratie stehov
siesta navsteva: za 2 a pol mesiaca kontrola :)

Rooney

Ahoj Peeticek,
chcem ist taktiez tento rok na operaciu a podla otho co citam tak som sa rozhodol pre Dr. Karovicovu ale chcem sa spytat kedze byvam daleko od BA a cestovne bude taktiez nakladne kolko krat tam vlastne treba ist vopred na nejake konzultacie a predovšetkym aka je čakacia doba či stači ked našetrim do konca Jula a potom tam v auguste zajdem a do mesiaca mam hotovo alebo su moc dlhe čakacie doby a objednať sa už teraz ked to chcem mat do konca augusta hotove?

peeticek

UPDATE

18.5.11 zakrok 13:00-14:00
20.5.11 vyber drenu, plus prevez
27.5.11 vyber stehov, ich nahrada takym ako keby leukoplastom
Tento piatok idem na finalnu kontrolu a potom sa uz budem moct sprchovat 

Hoji sa to paradne – trochu to svrbi, ale to mi je u prdele. To same obvaz co to stahuje – doktorka ze: Peto, odporucam aspon tyzden po finalnej kontrole, aby ste ho nosili.. Kukam na nu – kks, aj mesiac to budem mat - je mi jedno! Hlavne nech sa to krasne zahoji. Mam to teraz take prepadnute a je vidiet, ze sa to musi vyhojit – takze to nie je moc pekne, ale vidim kazdy den brutal rozdiely. Hlavne teraz, ked to odkryli a je to viac na vzduchu mam dojem, ze to ide nadherne raketovo rychlo. Dufam ze ich budem mat rovnake, lebo na prd je, ked robia len jednu stranu, napasovat to je trochu narocnejsie ako ked robia obe, lebo tam postupuju rovnako. Ale myslim ze to bude v poho – moc sa tesim na jul/august a kupko . Len špeky zhodit :-O.

Tavares: vsetko najdes na fore – je tu toho hafo.. 166e som mal preto, lebo bez liposukcie a len jedna strana. Ak je obojstranna a treba lipo, cenu by som videl tak na 600e – ale to je stale menej ako tych 1400 ci kolko, sak to je brutal moc. Zavolaj na Procare linku, dohodni si termin konzultacie a tam Ti povie Dr. Karovicova realnejsi odhad – ved ich ma za sebou uz dost, tak bude vediet. Je to Procare v BA v petrzalke, ale napr. co Brco pisal, tak aj tam skus ist na konzultaciu. Co sa tyka nemam prachy – ako je to problem, ale Ti poviem presne ako pisali chalani. Srat fajcenie, chlastanie, drahe mobily, compy a debiliny – si zober ako sa ti zmeni zivot! Aj kebych si mal na to setrit rok-dva, tak to stoji za to!

Brco: No super! Tak sme na tom viac menej rovnako . Nahod foto pred a po ak sa ti da – ak ne, mailni mi a kecneme . 24 a a neskuseny? Tak to si na tom o 3 roky lepsie ako ja . Neboj, ceciny hotove, rok.2 v posilke a vsetko to co sme zameskali sa nam vrati a myslim ze si to budeme vychutnavat este viac ako keby sme sa mrdali od 15tich .

Kafeee: NO ako? Volal si? Jasne – chod na to, je to bomba pocit!

Tiez sa pridavam - bez tohto fora by som sa tej veci nikdy nezbavil – DIKY CHALANI!

p.

brco

re: realista

napis odkial si, tak ti tu budeme vediet skor pomoct, popripade si precitaj celu diskusiu

sak to ze clovek je strasne obmedzovany, ja mam rad vodu ale doteraz som nemohol chodit na kupalisko alebo na plavaren, o babach ani nehovorim, mam 24 a priatelku som este nemal :(

realista

poradte mi nejakeho lacneho a dobreho doktora ktorí mi to uz konecne odstrani uz trpim viac ako sedem rokov a nemam vela penazi na rozhadzovanie,lebo som vo velmi zlej financnej situacii,ale uz nemozem zit s tymi ceckami,toto je o nicom,ked nemozem robit vsetko co ma bavi,odporucte prosim,diky chalani.

brco

a este som zabudol: vseci co mate tesne po operacii a aj tym co este len planujete ist na operaciu tak drzim palce nech to dopadne najlepsie ako sa da

- VELMI PEKNE DAKUJEM vsetkym ludom co tu prispievali na forum, nebyt tochto fora ta by som operaciu urcite este namal za sebou

- keby sa chcel niekto na nieco spytat, tak veselo do toho :)