Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

fukthx

ach jaj ludia neblaznite, v nicom vam tie zazracne tabletky nepomozu len stratite zbytocne prachy. Ked uz vazne chcete tie peniaze stratit tak si urobte aspon aky taky prieskum a uvazujte hlavou pri tom. Takych produktov tu uz bolo na plesatost, strata tuku etc. ziadne z nich nefunguju tak ako tvrdia tvorcovia. Gyno mam tiez zistoval som si uz nieco o tom. Gyno bud dostanete v puberte, starobe (fyziologicke) alebo patologicke: lieky, testikularne (poskodeny semennik, rakovina semmenika,...), plus specialna skupina uzivatelov steroidov ktory to prezenu kedze nadbytocny testosteron sa meni na estrogen (zensky hormon) a ten je spustacom rastu prsnej zlazy. kedze je tento stav vytvoreny "umelo" su aj na to "tabletky" ktore to vedia zvratit ked sa to podchyti rychlo, nie ked uz je vytvorene tvrdsie tkanivo. Ak mozem hovorit z vlastnej skusenosti tak mne osobne sa to stalo v 22 rokoch ked som bol po operacii, konkretne mi vybrali semmennik (lavy :) nasledne chemoterapia ktormu nepomohla. Kedze prsia zacnu rast ked je estrogen vyssi ako testosteron a polovicka "fabriky" na testosteron zmizla, mame tu vysledok... gyno. Momentalne mam 27 rokou, zit sa s tym dalo, nieje dovod nechodit kvoli tomu na kupalisko. A priatelky? Mal som ich niekolko, a viac som sa obaval co povedia ze ich klati chlap s jednym vajcom ako to ze mam napuchnute bradavky (oh a pri sexe si to nikdy nevsimnu bo chlap je tak nadrzny ze sa ta zlaza zmensi po celom obvode prsneho svalu, nieco ako studena voda, takze like je pre vas sex na jednu noc :). A ci planujem operaciu? Kedze som z BA tak si asi pobeham lekarov nech si ich pretuknem akymi formami a tak to robia. (kedze su viacere :).
PS> urobil som za vas rychli prieskup staci si pozriet tuto stranku nejakeho asi tiez nestastnika ako sme my ktory sa pyta otazky na ten vas produkt www.exclubuzz.com
PS2> ked uz tak niekomu vadia vicnievaju pradavky, prehnuty chrbat etc, preco si nekupite radsej muzsku "podprsenku" na to urcenu? smejete sa? www.morrisdesigns.com

ghost123

sewas makaron123 keby to fakt zaberalo tak ako hovoria na internete tak by to bola bomba a ja by to sfleka kúpil :-D bo už ma sere to že sa nemožem nikde ukazovať bez trička a ani na kúpaliska nemožem bo sa hambým ako pes.

a ten posmech aký som zažil za tie roky heh neprajem nikomu zažiť niečo také...

makaron123

piste piste...ja som zatial cital ze 90%muzom to pomohlo.. daju sa najst rozne reviews aj mimo gynexerol stranky..nikde nic zle, cisto prirodne...este porozmyslam a mozno objednam to 3+1..so shippingom to vychazda do 130€ co nieje tak strasne vela..ked si dam do pomeru tie pretrpene ruky a posratych 130€ sa mi to zda az neuveritelne..napiste co si o tom myslite ludia :) revolucia sa zacina!!!! cecky preč :D

makaron123

POZOR POZOR POZOR

asi vas vsetkych potesim, nasiel som liek na gynekomastiu..vola sa GYNEXEROL..staci to brat a zmiznu co som sa docital, mate dake skusenosti? piste piste