Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

Kenzo787

Idem tam kvázi po známosti aj termín mi snáď ešte upravia na bližší keď budem mať endo tak verím že to bude OK bolo mi prisľúbené že to budem mať tak urobené ako nik predtým tak snáď motyka vystrelí...dám vedieť potom :)

ja2ja

chcem ist na dalsi zakrok,ale uz na sukromnu kliniku kde by mi upravili tie bradavky hlavne,ale netusim ktora klinika na slovensku je dobra a kde si daju zalezat a tak tiez nech sa cenou vzmestim kolo 700 eur...neviete poradit?

ja2ja

pred rokom a pol som absolvoval operaciu v martinskej fakultnej...nestalo to zato...rok behania po vysetreniach a potom dva mesiace bez fyzickej aktivity...vybrali mi tie zlazy a odsali tuk no bradavky ostali aj nadalej velke a teraz po roku a pol to mam rovnake ako pred operaciou a navyse do teraz nemam v bradavkach cit a uz asi ani nebudem mat...takze to vsetko bolo pre mna zbytocne

Kenzo787

Ahojte, chcem Vám všetkým poďakovať ktorí ste tu prispeli pomohli ste moc. Trpím gyno už od 15tich teraz mám 32 rozhodol som sa konečne pre operáciu...na odporúčania v Martinskej fakultnej 1. návšteva a ku môjmu počudovaniu som odišiel aj s termínom operácie (30.1.) a odporučením na endo vyšetrenie sono a predoperačné...V Martine sú dlhé čakacie doby takže endo stíham ľavou zadnou a s výsledkom rovno na operáciu. Verím že to dopadne všetko super :) DÍK vám P.

pseudog

Nazdar borci.
Nema niekto zaujem o kompresnu vestu velkosti XL od f.MEDIMPLANT,nosenu 6 tyzdnov.Povodna cena 50€,teraz za 25€.Ak by mal niekto zaujem tak sa ozvite na mail.
Vsetkym prajem vela zdaru pri rieseni svojich problemov.

vesta:
imageshack.us

mail:pseudog@atlas.sk

karlitos

prosim vas neexistuje nieco aby boli tie bradavky stale stuhnute,ak by take nieco bolo tak by to vyzeralo este celkom dobre,ale takto to mam dost zle,keby su stuhnute tak sa asi ani nehanbim dat dolu tricko,vyzera to celkom ok,poradi mi niekto ci take nieco je,ale sa to da dosiahnut len vzrusenim,dakujem

fffhc

čaute chalani,

mám ten istý problém čo vy, nemám to až tak strašné žeby som sa hanbil vyzliecť alebo tak ale je to zretelné, registrujem to že aké mám pekné prsia keď som v chlade napríklad...

Cvičím 2 roky, neládujem doseba testosterón len klasické bielkoviny/sacharidy/kreatín popr arginín, neni to myslím týmto, ten problém som registroval ešte pred cvičením, cca v 15 rokoch.

Chcel som sa spýtať tých skúsenejších, či mi nestačí keď budem mať diétu proste zrysovať a či nezrysujem aj prsia z tuku aj keď, bradavky mám väčšie ako ostatní chalani.

Ospravedlňujem sa ak sa to tu už preberalo ale tých stránok ktomuto problému je tu hrozne veľa.

Ďakujem vopred za odpoveď, pozdravujem a veľa šťastia všetkým :)

tavares

ja by som si to najradsej uz odjebal sam z nozom doma take mam uz nervy,ja sa chcem ist kupat bez toho aby som sa strapnil :(

realista

JA BY SOM MOZNO AJ TIE TABLETY VYSKUSAL,KEBY MI TO ASPON TROCHU POMOHLO,ALE KED MAM ZATO ZBYTOCNE VYHODIT PENIAZE TAK TO SA NEOPLATí,MA S TYM NIEKTO NEJAKU SKUSENOST ALEBO JE TO LEN MARNY POKUS AKO SA TOHO ZBAVIT :(