Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

nkopknk

Ako sa toho zbavit bez operácie? Pravidelnym cvicenim a spravnym stravovanim!!!!!

www.man-boobs-begone.com

Co sa tyka cvicenia max. 3x do tyzdna ale nikdy nie 2 dni po sebe:
CARDIO:

1.www.youtube.com

2.www.youtube.com

alebo HIIT:
1.www.youtube.com
2.www.youtube.com

max 3x do tyzdna ciky na prsné svalstvo:
1.www.youtube.com

2.www.youtube.com

Vydrzat aspom 3 mesiace so spravnym stravovanim a pravidelným cvicením a vysledky sa dostavia urcite.

CoMamRobit

caw Vahavy
tento prispevok co si napisal to iste som prezil aj ja a fakt ma to uz nebavy a hambim sa stym priznat aj doma a neviem vobec co mam robit, cele leto som myslel ze sa asi pojdem obestit lebo som nemohol pozerat ako kazdy chodi vonku hore bez a ja vzdy strickom kjak kokot..no vies ocom hovorim..a uz nechem stym zit

fukthx

ludkovia preco sa tu vypytujete ludi ktory nevedia o nic viac nech vy sami a popritom ti ludia co vedia aj nieco tak by ste ich nemali pocuvat ale mate ist za lekarom, toto je skor diskusia ktora by vam mala pomoct sa rozhodnut ked uz vazne viete ze mate gyno. ako som uz pisal aj ja som si myslel ze som mal gyno ale ukazalo sa ze to bol len nahromadeny tuk a popritom som bol aj u 2 plastickych doktorov pricom jeden mi uz chcel snad vypisat fakturu a cas kedy dojdem po noz popritom to ani nepotrebujem. Samotny doktor sa nemoze rozhodnut aj ked vas prezrie(chyti si do ruky), proste je tazke len tak rozoznat tukove tkanivo a prsnu zdurenu zlazu, proste tuk by mal byt ako zele, zlaza tvrda ale nieje to vzdy, proste najlepsie co urobite je ze pojdete si vybavit u obvodnej nech vas posle na SONOGRAFIU ano to co robia zenam ked su tehodne a z toho vam uz vedia dat ako taku odpoved. Napriklad toto radiology.rsna.org kde je jasne co je Gyno, ale popritom sa pozrite KOLKO TUKU TAM JE, a toho sa musite zbavit vy alebo si zaplatite sa liposukciu...

k.o

CAVTE chcel by som sa vas opytat ci existuju nejake ucinne lieky na gynekomastiu,mate niekto skusenosti s nejakymi,ktore zaberaju a aspon trosku skoriguju tento problem,prosim napiste mi sem niekto ak ste sa stretli s nejakou zmenou,dakujem zatial

realista

ja som uz ztoho tiez zufaly,ale peniaze museli ist znovu na ine veci a mozem znova setrit odzaciatku ak poznate resp.mate skusenost s niekym kto to vie odstranit kvalitne a za primeranu cenu sem s nim

vahavy

nazdar chalani,
takže akurat prežívame to pekelne leto, teplo, kedy si je treba obliect maximalne tricko cez ktoré je ciciky najviac vidno.Poviem uprimne riadne trpim a urcite aj vy.Pisem lebo cez leto nejak neprispievate do diskusie vela, asi preto, ze my ceckosi cez letovelmi trpime a mame toho plne zuby a nieto este o tom pisat na nete. Poviem Vam chlapci ja mam z toho riadne nervy a riadny komplex, vela odmakane v posilke. Naviac krat som zacinal prestaval.najdlhsie co som vydrzal cvicit bolo 1 rok v kuse 4 krat do tyzdna nabral som asi aj nejake svaly, pretoze sa ma viacerí pýtali ci chodim do posilky.cize asi nejaku svalovu hmotu som nabral, ale co z toho, ked ciciky su stale rovnake. Po roku som prestal vtedy ked do posilky prisiel kamarat, ktory nikdy pred tym necvicil a teda ze zacina.
Smutny paradox na tom bolo to, ze on drzal prvy krat cinku v ruke, ale uz tam mohol byt obleceny iba v tielku. Ja som mal odcvicene dokopy mozno 3 roky, nazdvihane kopu zeleza, ale stale som nemohol v posilke cvicit iba v tielku, pretoze som sa hanbil za ciciky. Vtedy som si uvedomil, ake je to nespravodlive a jebol som s cvicenim.
Potrebujem operaciu, mam urobene vsetko endo, sono dokonca aj Magneticku rezonanciu a chcem podstupit operaciu, ale velmi sa bojim, ze to nebude dobre a este aj horsie. Citam tu prispevky od Ja2ja a ten sa stazuje ze to nema dobre....nechcem si tie cecky dodrbat este viac a potom sa uz hanbit vyzliect aj sam pred sebou......kurva fakt neviem.
Mal som uz dve frajdy a a ani jejdej to myslim nevadilo. Teraz mam taku cerstvu frajerku, uz sme spolu spali, videli mi to a tiez jej to nevadi myslim, pretoze vyzera ze je do mna dost zalubena....ale ja chcem ist kurva uz raz s partiou na dovolenku a chodit tam hore bez ako kazdy chlap, chcem sa pri manualnej praci v lete vyzliect ako kazdy iny chlap, chcem sa pri chodzi vystierat a nie hrbit, chcem si kupovat tricka ktore sa mi pacia a nie tie v ktorych ako tak zakrzvam ciciky......atd atd, ved vam nemusim hovorit........fakt neviem

kubo 5826

ja mám gynekomastiu od cca 11 rokov teraz mám 15 mám to len v jednej bradavke doktorka mi povedala že po pol roku mi to prejde aj do druhej ale neprešlo chcel by som sa spýtať či mi to vôbec dakedy zmizne bez toho aby som potreboval nejaké lieky. Už nechodím ani na kúpaliská lebo sa mi za to smejú keby som mal obidve rovnaké ale z jednou je to ešte horšie :D

gyneko

Ahojte, ja2ja.. Citam tvoje prispevky vlastne od zaciatku a moc moc ma mrzi ako to dopadlo.

Ja trpim gynekomastiou cca od 11rokov. Teraz mam 29. Tak si moze kazdy spocitat kolko som si uzil rokov bez kupaliska,pri kazdej prilezitosti kde bolo nutne sa verejne odhalit..Ved nikdy som sa ani pred priatelkou nevyzliekol (ano nejak si na to zvykla/. az teraz som sa jej zdoveril a povedal ze hej - chcem ist na operaciu. Chcem sa zbavit tohto neduhu, ktory som si nijak nesposobil.

Pracujem v Bratislave, neviete mi poradit aky najlepsi postup je zvolit aby som sa dostal na operaciu do ruzinovskej nemocnice? peniaze by aj boli, ale dat 1200e za operaciu je podla mna vazne dost. Ajked ak bude nutne pristupim aj k tomuto kroku. Nemienim sa dalej hrbit a neznasat protivietor ked mam oblecene tricko.. Myslim chapete velmi dobre o com pisem.

Vsetkym Vam inak drzim palce nech to nejak doriesite, ja budem informovat o kazdom nasledujucom kroku.

Dakujem chlapi /otvorime si vlastne kupalisko pre gynekomastikov :P/ vidim ze by sme ho naplnili