Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

brco

cauko
na operacii som bol asi pred troma tyzdnami,este mi treba dalsie tri tyzdne nosit vestu,kvoli horucavam to nieje moc prijemne ale da sa to vydrzat

- nemal som to az tak hrozne ale dost nato aby to dodrbalo zivot, doktor mi ukazoval par chlapov co mali gyneko a on ich operoval, jeden bol fakt extrem - asi 50rocny chlap a prsia mal poriadne (doktro vravel ze take trojky to boli ale mat nieco take tak si to asi hodim)

- lavy prsnik bol trocha vacsi ako pravy, operoval ma MUDr. Viliam Jurášek -
Portamed v Kosiciach, vsetko komplet ma to vyslo 840€, 30€ predoperacne vysetrenie, 60€ vesta a 750€ operacia - odstranenie prsnej zlazy + liposukcia, prsne zlazy boli poslane na dake testy, operovany som bol v lokalke - usetrilo mi to 200€, trochu to bolelo

- dva dni po operacii som musel mal zavedene dreny na odvod krvy a dakej tekutiny co mi tam dali pri operacii, tie dva dni bol masaker - spanok nic moc, este dobre ze som bol sam na intraku a ich vyberanie bolo tiez sranda, skoro som tam omdlel jak ich vytiahol :D

- trosicku je vidno rozdiel medzi lavym a pravym prsnikom, uvidi sa este po tych dalsich troch tyzdnoch, ale aj tak to je 1000 000x lepsie ako predtym, tie peniaze nelutujem, lutujem len to ze som nesiel skor na operaciu

- ty co sa stazujete ze nato nemate peniaze, staci prestat fajcit, pit a chodit po zabavach :) a neminat na hluposti + skolaci mate 2mesiace na zarobenie si, chodte na operaciu cim skor, zivot je kratky a treba si ho aj uzit nie len sa trapit ze nie sme "normalny"

- este 5 tyzdnov a mozem zacat makat na postave a konecne sa po 10tich rokoch tesim na leto :)

tavares

pre:
peeticek
teda ci si natom bol ako ja teraz,no ja to mam na obidvoch a ty si tu pisal,ze si mal len najednom,ja som bol uz aj objednani na operaciu,ale ochorel som a nemohli ma zobrat a potom som uz nemal nato peniaze lebo je to u nas hrozne drahe vide to asi okolo 1400 € a tolko penazi uz fakt nemam ale ked si pisal ze jeden robi za 166 tak to by sa este dalo...a tiez by som to chceel radsej v lokalnej lebo sa trosku bojim tej celkovej anestezy,a chcel by som sa ta spytat aku mailovu adresu ma ta doktorka ktora robila teba a skade je,d

tavares

pre:
peeticek
mas aj nejake foto ako si vyzeral pred operaciou,chcel by som vidiet ci si natom ako ja momentalne,diky

peeticek

Mam to za sebou :)

3 roky planovania/presuvania/analyzovania som dnes od 13:00 do 14:00 menil svoj zivot vdaka Dr. Karovicovej :)

Je to uzasny pocit zbavit sa veci, ktora Vam vadi 11 rokov - sice som to este nevidel, ale uz len ten pocit, ze vsetko krasne vybrala a povedala - je to krasne ploche su slova, ktore chce pocut kazdy z nas na tomto fore.

Bolo to v lokalke a okrem tlaku som necitil nic - bolo to v pohode maximalne. Hralo nam radio a pani Dr. je super zena PLUS sestricka fajna :).

Hodku po zakroku som si tam pospal - no a domov s tlakovym obvazom, ktory je uplne v pohode. Kedze som mal len jednostrannu, vesta nebola potrebna. Obvaz bude asi 7dni - no ak bude treba, ponosim aj mesiac - je mi to jedno, len nech to vyzera co najlepsie zvysok zivota :).

V piatok rano na vyber stehov - zda sa mi to skoro, ale ok, ved uvidime.

tu je foto obvazu
imageshack.us

Platil som za vsetko 166e, kedze to bola len jedna strana a bez liposukcie.

Budem davat info ak sa nieco nove vyskytne. DRZTE SA a NEVZDAVAJTE!

Pocujte ti co to mate za sebou uz davnejsie - dajte nejake info, foto..

dik
p.

peeticek

Ahoj, ved zadaj do googlaca "procare dr. karovicova" a vies vsetko :).

Povodne som to chcel poriesit minule leto, ale nejako sa mi nakopili veci a zasa som sa na to vykasla :(.

Dal mi na nu kontakt jeden chalanisko, ktoremu to fajn spravila a jemu dal kontakt zasa pred nim chlanisko - tak som za nou bol a prisla mi ako velmi prijemna. Pisal som tu o tom na fore - ked sa pohrabes najdes.

Teraz neviem ci mam ist tuto stredu na zakrok, alebo sa preobjednat - zasa mi do toho nieco doslo, ale uz by som to chcel mat za sebou. Tiez neviem, ci si mam kompresnu vestu kupit sam, ci sa oholit na hrudi atd- asi tam zajtra zavolam alebo co.

dam vediet.
p.

kafeee

Hej Peeticek, napis pls bližšie info o tej Karovičovej pls, normalne zavolam na tu kliniku a objednam sa u nej a len pridem, operacia stoji teda 350e, napis potm ako to dopadlo, a odkial vies ze ma dobre referencie? poznas par ludi ktory u nej boli?

peeticek

Caute borci, tak mam termin zakroku :)

18.5.11 o 12:30, ProCare - Dr. Karovicova.

Uz sa neviem dockat, kedy ma toho zbavia a budem moct zacat veselo chodit na kupko, aby som pekne schudol a sformoval postavu - nech zivot stoji za to!

Kedze mam jednostrannu gyno, cena bude so vsetkym dokopy cca 170e. Obojstrannu robia za cca 350e. Dr.Karovicova ma dobre referencie, takze kto to chce definitivne poriesit - serte na prachy. Nie je to az zas tak vela - si zoberte kolko dame na mobil, comp, niekto kolko prefajci/prechlasce!

Ti co su tu novi a stale sa vypytuju dokola tie iste otazke - precitajte poslednych 20stran diskusie a budete mat jasno vo vsetkom.

drzte sa!
p.

P.S.: foto mam niekde v starsich prispevkoch a verim ze do 2mes Vam hodim uz foto po uzdraveni.

m4tvej

caute ja by som sa chcel opytat na postup ked chcem ist na operaciu do statnej ako dlho trva vybavovanie a ci je to iste ze to bude zadarmo a ci ma tam vobec poslu a este ci treba najprv za obvodnou alebo hned ku endokrinologovi??? dakujem za odpovede

drwoomek

NESTASTNIK trosku nas viac s tym oboznam, kde ides na operaciu a ako ides, skus tu hodit nejake foto pred a po operacii