Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

xxffxx

Cau Kusko, robili mi to v ke... tebe kde ?? nemáš kontakt na nich, že odkiaľ berú tie vesty ?? lebo jednu by som kúpil ... lebo nikde to nemajú ... prešiel som celé mesto ... :-(

Add. 2 NEPREDÁ MI NIEKTO TÚ VESTU?? SÚRNE JU POTREBUJEM! Najlepšie KOŠICE. napíšte mi mailom prosím na ivovchod@gmail.com .... nechajte tam keď tak aj tel. kontakt, že sa spojíme hneď. ... fakt súrne to potrebujem ... lebo pravá strana sa mi stále napĺňa krvou :-(

Ďakujem

Kusko

A sakra..ty si 3. ďeň po operácii a bez vesty??A kde ti to robili?Ja som sa zobudil z narkózy a vestu som mal na sebe..Som 12. ďeń po operácii a je to už v pohode.Neboj zo dňa na deň to bude lepšie,len si zožeń tú vestu...myslím,že by ju mali mať v nejakom obchode so zdravotníckymi pomôckami..veď to vyGoogly..Inak stojí kolo 40 Evri..

xxffxx

Už som PO... tiež som tým trpel mnoho rokov, krivý chrbát, psychika v p. ...
Som asik 3 dni po operácií. Nevyzerá to bohvieako ale je to každopádne menšie ako to bolo, omnoho menšie. Nebolelo to. Kázali mi kúpiť si tú kompresnú vestu, avšak nepovedali mi, kde sa dá kúpiť ... neviete niekto poradiť? Ďakujem

Kusko

Pre drwoomek:
Pítaš sa čo treba najprv riešit a kam íst?No ja som bol najprv na endokrinológii,kde mi spravili komplet krvné vyšetrenie.Potom na sonografii.A to je všetko.S výsledkami som šiel na konzultáciu k estetickému chirurgovi.Ten mi dal termín s tým,že si mám dať urobit predoperačné vyšetrenia u obvoďáka,čo znamená vyš. krvi + EKG.To je všetko...Na všetky výsledky čakáš max 2 týždne.Ak ti endokrinológ potvrdí diagnózu "gynekomastia" a odporučí operáciu,zákrok platí poisťovňa,ale tak ako vo väčšine prípadov,môj nevynímajúc ti povie,že tam nič nemáš a všetko je ok :-) takže na 90% si to cvakneš sám..ale budeš vedieť,že to máš spravené odborníkom ktorý sa tomu venuje a má s tým skúsenosti a nie obyčajným chirurgom v štátnej nemocnici..

peeticek

Taak som rad ze sa tolko borcov rozhodlo ist na zakrok.
Dr.Karovicova zacina byt v tomto zakroku pojmom a tak to ma byt.

Ti co tu hadzete sumy ze 1000-1200e. Pridte do ba, prespite za 50e v hoteli a furt to mate za 500e aj s cestou - alebo prespite u kamosa.

Som pol roma od operacie a som spokojny - robila mi len na jednej strane a tak trosku je rozdiel ale v porovnani s tym stavom pred je to fajn zmena. Nelutujem veru.

Urcite odlorucam natierat silikonovou tycinkou Prosil jazvy po op.
Stoji sice 40e ale vydrzi vam asi mesiac a fakt to robi zazraky.
Aj ked som mal velmi dobre zvladnuty rez, chcel som spravit pre seba maximum. Tycinku som kupil v lekarni v avione.

Drzim vam palce - jo a foto hadzte sem ak sa nehanbite.
Ja som tiez nejake dal a kludne spravim aj aktualne.

P.

Kusko

Ja viem,že to nie sú malé peniaze,sám som si na to tiež požičal z banky.Veď kde by som zbuchol 1000 Evri,ale netreba to odkladať a zbytočne sa psychicky trápiť.Už som sa nechcel ďalšie leto schovávať.Treba to riešiť teraz v zime,lebo v lete vám bude pod tričkom vidieť kompresnú vestu...

seki24

realista

dik moc, ale zatial to moc nevyzera ze by sa to zmensovalo...no ved jasne ze je to dost to aj ja keby som chcel ist aj hned teraz tak mozem cakat este pekne dlho dokym by som tie peniaze mal...s tou novou klinikou tu v nr skus si najst aj nejake referencie ak by si sa tam vybral)

realista

pre seki24
no tak ti rzim palce nech ti to zmizne,no ja zatial setrim peniaze a rozmyslam ku komu ist ci do ba alebo sem k nam som cital,ze otvorili nejaku novu jednodnovu chirurgiu a tam to je o polovicu lacnejsie za 600 eur,ale aj tak je to dost ked k tomu pripocitam vysetrenia atd.ale pred Vianocami to uz necham tak a uvidim ako to bude potom hlavne s tymi financiami...