Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

dulo

blbecsom: ano cosi som si o tom hormoe precital, je to vlastne steroid, len bez 19teho uhlika ( ci co :) takze je to rastovy hormon, synteticke hormony, alebo hormony celkovo prijmane bez vaznejsieho problemu, teda len na rast svalovej hmoty ci tak podobne je podla mna KOKOTINA ... dojebe ti to zdravie na ukor vzhladu, a ten vzhlad ti aj tak nevydrzi stale, potom spadnes, sval sa ti rozleje a zdravotne problemy budu pretrvavat :), mozes sa len tesit..., a ano vedlajsie ucinky su napriklad gynekomasticke problemy, a tie si si zapricinil pravdupovediac ty.. takze toto ti poistovna nepreplati, ..
inak ano to iste mam aj ja, ked mi je zima, bradavky sa stiahnu a su vpohode... keby sa to takto dalo nechat navzdy :D ... zafixovat nejakym lepidlom alebo co...
ked som bol mensi prelepoval som si tie odstavajuce vypukle spicate bradavky lepiacou paskou a bolo mi jedno ci to svrbi alebo sa to uz neda vydrzat ... na chvilu som sa citil ako niekto iny.. BEZ PROBLEMU ..., ba dokonca obcas mi tak zajebavalo, ze som si chcel urobit operaciu sam :D ... ci uz pichnut tam striekacku a odsať to.. alebo rozrezat prso a vyjebat tu hrudkovitu kokotinu co tam nepatri VON ! :D

Exception

Poistovna tento zakrok nepreplaca dokonca ani v statnych zariadeniach, cena v statnom zariadeni je okolo 500€, Poistovna preplaca len extremne pripady hormonalnej nerovnovahy. Kamarat bol v statnom zariadeni, zakrok mu preplatila VZP ale to preplatenie si musel vybojovat(posielal rozne ziadosti do VZP ale je to boj na dlhe trate). Nakoniec ho operovali a vysledkom si neciti bradavky. Cize operaciu v statnom zariadeni neriskonat!!!!

blbecsom

Do basy by ma urcite neposlali :) ale poistovna by mi nic necvakala, a nandrolon je vlastne rastovy hormon ale znizi sa tym prirodzena tvorba testosteronu no a po jeho vysadeni....pravladne esterogen a sup ho.... Mozno trepem blbosti ale takto som to pochopil ja. Detekcna doba je 1apol roka no chcel som cez leto vyzerat normalne, sice to nie je az take strasne mam len zvacsene a spicate bradavky, a pod nimi taku guluciku teda zvacsene zlazy, no co je zaujmave je ze ked mi je zima alebo vylezem zo studenej vody su normalne

dulo

Kusko , no ved ano peniaze budem musiet nasetrit ci sa mi to paci alebo nie ! :) a urcite na tu operaciu pojdem,...

blbecsom: hmm, nakolko neviem ci je nandrolone ormonalny liek, neviem ti povedat, ale pokial ti sposobil gynekomastiu, tak ti urcite sposobil rozkolisanie hormonov, a to teda riadne..., ano robili mi krvne testy, geneticke testy na tkroe som cakal mesiace, zistovali uplne vsetko !... takze myslim ze pokial nandrolone nieje nieco zaco by ta posadili do basy ( :D ) mal by si sa priznat doktorke...

blbecsom

Nazdar, v prvom rade Vas chcem poprosit aby ste ma neodsudzovali. Kvoli svojej blbosti som bral nandrolone, viem ze som spravil chybu no uz stym nic nespravim a myslim ze som zato dost zaplatil... Chcel by som ist endokrinologicke nech ma doporuci na zakrok aby som to mal hradene poistovnou. Problem je ze neviem ci sa u nej robia nejake dopingove testy na zaklade ktorych by zistila ze som nieco bral a tym padom by mi poistovna nic nehradila. mate s tym dakto skusenosti? Neviete ci sa taketo testy robia? Diky moc za odpovede

Kusko

Čau Dulo!
Všetci vieme o čom hovoríš,takže ak ti to pomôže nie si sám,čo máš tento problém :-)
A máš len 19násť rokov..Ja mám 30 a riešil som to až teraz :-( (Ďakujem nebesiam za internet inak by som sa asi tiež nepohol)
Takže nečakaj a choď za plastickým chirurgom,ten ti už povie ako ďaľej.Jednoducho za to cvakneš,ale ináč to neporiešiš :-(
Držím palce !!

dulo

ja chcem ist na operaciu takisto... NEUVERITELNE tam chcem ist !, ten problem mam od cca 9-10 rokov... teraz mam 18 ( za chvilu 19) a stale to mam, 4-5 rokov som chodil k endokrynologicke no ta mi pomohla velke hovno !, kazdu navstevu ktoru som absolvoval mi davala psychologicke prednasky o tom ze to nieje vidiet, a aj mi ich ohmatala apovedala ze TAM NIC NEMAM... no sakra ! pozriem sa do zrkadla a vidim ze to tam je, chytim si to a citim tam hrudku, tak co kur*a tam robi ta doktorka ?! ... ale spät k veci, neznasam ihly, nemocnice a mam panicky strach z krve a doktorov ci uz len ymslienka nato ze budem lezat na nemocnicnom lozku... ALE pre operacuiu som schopny urobit COKOLVEK !!!! .. od mojich spominanych 9-10 rokov som nebol na kupalisku... vyse 8mich rokov som nebol na kupalisku a to vodu priam MILUJEM ! , jednoducho soms a nedokazal a nedokazem prinutit !, pred casom som zacal cvicit dufajuc ze sa to zlepsi... EE... omyl... prsne svaly sa zacali zvecsovat, koza zacala byt obtiahnutejia a prave preto este odstavajuce ,,spicate,, bradavky zvyraznila... citim sa trapne uz len ked to tu pisem.. ale tak.. uz to v sebe nedokazem drzat... :-// mam neuveritelny hned nato ze kazdy okolo mna moze byt normalny , len ja NIE :((( !!!! oblecenie si musim vyberat len cierne a s velkymi napismi cez hrud, a nehrozi aby som v lete mal LEN tricko, vzdy musi byt aj bunda a tak podobne :-/ jednoducho ma to psychicky depta a obmedzuje ma to vzivote, takze hoc by som mal robit eskort nejakemu staremu uchylovi alebo robit slapku niekde na ruzovke v Holandsku, peniaze na operaciu musim zarobit ! :( este som student takze na trvaly pracovny pomer jednoducho nemam cas a ani kvalifikaciu.. som grafik a obcas s ami nieco externe pdoari ale su to len smiesne peniaze ... :-/,... a pocul som ze kozmeticke veci poistovna nbepreplaca... teda... podla mojej byvalej endokrynologicky to je len ,,vec estetiky,, takze tak... ti co tu operaciu mate za sebou, ZAVIDIM vam !!!, viete dobre aky to je sklucujuci, obmedzujuci a dehonestujuci pocit nosit na sebe neico o com viete ze tam NEPATRI !!! kazdy sa za vami otaca, smeje sa vam do xichtu ci za chrbtom, a tuto tiaz zo sebou nesiete zivotom, opalovanie neprichadza v uvahu ci skocenie do studeneho bazena v lete... NENAVIDIM SA !

JaroBA

Zdravím, chcem sa spítat či máte niekto skúsenosť z plastickou chrurgiou v BA Ružinov. Zajtra mam termín tak uvidím ako to dopadne.

drwoomek

Kusko posli mne prosim ta podrobnosti, a by som ta poprosil aj keby si mi poslal foto ako to teraz vyzera, vdaka mail emil.stary@centrum.sk