Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

Brcik

mam na predaj kompresnu vestu, velkost L a normalne nosim XL, takze stahuje celkom dost, info na brcik1@azet.sk

PS: drzim vsetkym palce nech sa vam to podari, vobec nelutujem tych 800€, da sa to usetrit, konecne mam "normalny" zivot a aj priatelku, teda uz snubenicu :)

sportovec0902

TO: easy-reader

No presne toho sa bojím, môj endo ma takisto posiela na estetickú chirurgiu nech si to zaplatim sam. Preto sa toho bojim, čo ak mi to znova narastie. Neviem ti vôbec s tým pomôcť, či vôbec existuje nejaká reklamácia.

sportovec0902

TO: roberto4

Skús s tým ísť ku obvodnému lekárovi nech ťa pošle ku endokrinológovi. Ja mám gynekomastiu asi 8 rokov už, mám 21 momentálne, na endo to už riešim asi 3 roky no stále ma nechce poslať na operáciu a platiť za to nechcem, môže mi to narásť znovu a zbytočne vyhodím peniaze. GYNEXIN, s tým nemám skúsenosti, vraj to pomôže iba v tedy, ak to máš iba na začiatku vývoja, ale taktiež ich neviem nikde nájsť.

easy-rider

Prosím poraďte mi. Asi pred 6 mesiacmi som absolvoval operáciu ghynekomastie v úplnej anestéze. Mal som takú kombinovanú ghynekomastiu- z časti zväčšená žľaza (trčali mi veľké vypuklé bradavky) a z časti tuk. Po operácii bolo všetko úplne v poriadku , chodil som na pravidelné kontroly, všetko bolo v absolútnom poriadku. Avšak za posledné 2 mesiace sa mi bradavky opäť zväčšili a sú také ako pred operáciou. Som zúfalý!! Keďže tá operácia nebola najlacnejšia tak ma to pekne sere !! Endokrinolog mi pred operáciou na základe vyšetrení povedal, že je to iba estetická vada a keď sa plastickou operáciou odstráni, bude po probléme. Vedel by mi niekto z Vás poradiť, čo v takejto situácii robiť? Mám sa pokúsiť tú operáciu reklamovať??

roberto4

Dobrý den, už od puberty mám problémy z gynekomastiou alebo pseudogynekomastiou, neviem to presne špecifikovať, ešte som stým nebol u žiadneho lekára. Ako som som spozoroval tento problém začal som aktívne venovať posilňovaniu, myslel som že to tým vyriešim, odvtedy už ubehlo pár rokov a tento problém s prsníkmi mám stále, sa mi zdá že sa to ešte zhoršuje, dodržujem diétu zdravo sa stravujem aktívne športujem. Uvažujem nad operáciou, chcem sa vás spýtať či by nebolo pred tým dobré ešte vyskúšať tabletky GYNEXIN, neviete mi povedať niečo bližšie o týchto tabletkách, prípadne aké máte skúsenosti. Rozhodol som sa to už riešiť, trpím bolesťami zakrivenej chrbtice pred skrývaním v spoločnosti, ale hlavne psychicky, momentálne mám 24 rokov. Bol by som vám veľmi vdační keby ste mi poradili

marmesar

PRE vahavy

dobry den, mozete mi poslat emailovu adresu kam by som vam mohol napisat. mam podobny problem ako vy, som z ke a chystam sa na vysetrenie do Procare a kedze ste cely zakrok postupili tiez v Procare, rad by som este pred mojim vysetrenim nieco odkonzuloval ak je to mozne.
vopred dakujem

salem701

Ja mám všeobecnú. Zatra bude 10 deň od zákroku a idem na kontrólu a asi vybrať aj stehy. Ja som neplatil nič. Bolo mi povedané že ak sa jedná o pravú gynekomastiu tak ta je preplácaná poisťovňou, ale nerobili mi žiadnu liposukciu, to je už zákrok za ktorý za určite platí a nie málo a robí sa povečine na súkromných klinikách. Ja som to ani nechcel. Mne len odstránili tie žlazy na obydvoch stranách. A teraz už len čakat kým sa to zahojí.