Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

abcd1

cavte, mam z toho komplex skoro cely zivot takze viem aky je to pocit, konecne som sa odhodlal k operacii uz som objednany na vysetrenie u endokrynologa, len este zvazujem aku kliniku si vyberiem rozmyslam medzi prochirurgia v BA , euroclinic v TT aledo doktor Sipoka v PK , ma niekto skusenosti s tymito zariadeniami ?

andrej231

Ja by som Vás tiež chcel poprosiť o nejaké doporučenie kde ísť na operáciu v Košiciach a nejaké kontakty.... Prosím...

Vlado

Zdravim vas, prosim vas pani kde v BA je operacia gynekomastie najlacnejsia z vlastnych skusenosti. Poprosim Vás ceny+kontakty ak by ste mohli pomoct.
Chystam sa totiz na zakrok, zhanam este peniaze ale potrebujem co najlacnejsiu kliniku pochopitelne. Dikk

sportovec0902

Tak to neviem či sa dá cela vyoperovať, ja si ju viem dokonca nahmatať ako mi ide od bradavky niekde pod pazuchu, je to niečo ako hrubšia žila, ale tá sa asi pri operácií nevyberá.