Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

Vlado

aabbcc ..Neviem ci mam vsetky hormony v porádku, jak to zistim?
Som mesiac po operácii a zatial to vyzera velmi dobre.

aabbcc

Vlado a co som hovoril s endokrinologom tak pokial mas vsetky hormony v poriadku tak sa to urcite nevrati, povedal mi to aj urolog, ku ktoremu som tak isto musel ist pred operaciou

aabbcc

Chlapci, tak som 9 dni po operacii a nechcem to zakriknut ale vyzera to o 1000 % lepsie, proste je to take jak ma byť, ziadna zlaza, ziaden tuk. Euroclinic a MUDr. Marsala odporucam,ten doktor sice toho moc nenahovori ale spravil to 100%, je to profík. Vybral zlazu aj odsal vsetok tuk. Este take 2 tyzdne budem nosit taky pas potom dam fotky pred a po. Kebyze neni tohoto fora tak sa k tomu nikdy neodhodlam, iba banujem ze som do toho neisol uz ovela skor. Drzte sa . . .

Vlado

CHlapy je tu niekto kto má uz dlhsiu dobu po epracii? Dajme tomu par rokov, nevracia sa to? Je to dost dolezita informacia....Prosim Vas poradte.
Diky

aabbcc

tak už mam potom, čo sa tyka personalu aj lekara tak Euroclinic hodnotim na 100%, dali mi na sale inekciu a zobudil som sa az na izbe, odobrali mi tie zlazy a spravili aj liposukciu. Mam teraz na sebe taky korzet, ktory budem muset mat tyzden, takze este neviem ako to bude vypadat.

aabbcc

chlapci za 2 hodiny idem nato, dufam ze to dobre dopadne. Kebyze neni tohoto fóra tak sa k tej operacii asi nikdy neodhodlam