Som gay ale nechcem byť!

Príspevok v téme: Som gay ale nechcem byť!
erikkire

ludia pomožte mi som z toho už uplne zufaly. mám 15 a som si istý že som gay proste pačia sa mi muži a strašne ma vzrušuju. Ale ja nechcem aby to tak bolo chcem byť normalny chlapc mat manzelku deti aj vsetko. uz od malicka som stale vacsi kamarat s dievcatmi asi to bude preto. Ale niekedy sa mi pacia aj zeny napriklad ked vyrazim vonku do baru tak si aj najdem neake dievca s ktorym si zatancujem alebo sa bozkavame mna to vzrusuje ale nie tak ako chlapy ja nechcem byt ani by ani homo chcem byt normalny da sa to neako zmenit?

ivana456

Necitala som diskusiu.
erikkire, kolko mas rokov ? Mozno len experimentujes.
S nejakou vybavou sa narodime kazdy. Ale mame inteligenciu a samovychovu na to, aby sme sa vedeli korigovat. Nemyslim, ze v tvojom pripade - na hetero, ale mozes sa spravat tak, aby si neposobil rusivo. Ak budes rusivy, okolie ta bude nejako trestat. Potrebujes sa adaptovat.
Zasla by som za psychologom.

Mimochodom, erikkire, si zlaty ..

jnvfnvjdfnvd

Či sa homosexuálne orientovaný človek dokáže zmeniť na hetero? Myslím si, že nie. Teda aspoň neviem o takom prípade. Ved už je predsa dávno známe že homosexualita alebo bi nie je choroba a nedá sa liečiť a ťažko sa to dá zmeniť. A predsa nie je problém v tom aby si mal deti. Veď so ženou dieťa môžeš mať a nemusí ťa priťahovať a potom môžeš dieťa vychovávať s chlapom. Ale máš len 15 rokov si v puberte, hľadáš sa, budú sa ti meniť názory. A zmeníš názor aj na toto. Alebo keď už inak nedáš tak sa jednoducho premôž a skús možno sa ti potom viacej zapáčia aj ženy ale poviem ti dopredu toto nemá veľkú šancu

m8

nič ,,nečiernobielizujem,,:-) nezlahčujem, nevymyšlam si teorie. aj ked sa ti to nepači alebo zda ednoduche nie, nie je to jednoduche ako sa piše jedoducho. mne sa už nechce opakovať :) .... chalan pochopi ked bude chciet. sama som si prešla svojim peklom a som štastna že je za mnou a nemam každy den od ucha k uchu usmev na tvari ale kto ma? mam bežne starosti a nevinim z toho tužbu za niečim čo som pre svoje dobro si zakazala.:) nech je to čokoĺvek :) moje dobro v tom zmysle že to čo som konala - nebola som vtedy štastna , nechcela som to V Podstate. ako tento chalan. viac už nemam čo napisat. opaknem sa: všetko je v hlave:))

what???

plus vacsina ludi to zisti az daleko po dospievani, ked uz maju rodiny, takze to o com hovoris, je naozaj vzacny pripad.
A chlapec prisiel sem s cervenymi usami preto, lebo sa hanbi, kedze vacsina ludi sa nanho bude divat ako na choreho cloveka a nie preto, ze si len tak zrazu rozmyslel, ze on nechce byt viac gejom.
A to, ze menime nazory, je celkom bezny jav ale s tymto nema nic spolocne, samozrejme pokial nehovorim o modernej homosexualite, ze jedno rano sa zobudim a stanem sa gejom a pod....

what???

hovoris o tom prilis zjednodusene, ale svet nie je ciernobiely, ako ho ty vykreslujes.
Nejdem porovnavat pripad znasilnenia a to, ked sa clovek narodi ako homosexual preboze.
Keby bolo 90% populacie homosexuali a hovorilo by sa o tom, ze je to v poriadku, aj ty by si uverila, ze si chory heterosexual.
Normalne je to, co za normalne pokladas ty, na svete to uz tak chodi.
Kazdy poda seba a podla svojej pravdy, na ktoru je pripraveny.
Ak si myslis ze je to take jednoduche a ovplyvnitelne, skus sa stat homosexualom a uvidis, ze to proste nejde a je to v kazdom znas, kto ma k akemu pohlaviu blizsie.

m8

v dospievani si hladame si svoje idoly, možu to byt aj rovnakeho pohlavia. bud chceme byt ako oni, fyzicky sa nam pačia, alebo pačia sa nam ich skutky, myslievame na nich. a myšlienky su rozne. človeku napadne hocičo a ide o to čo prijme a nad čim bude rozjimat a čo hned radšej zabudne :p. niekto nas potupi alebo sa nam vyhraža, mame chut ho niekam zakopat do lesa. a teraz či si dovolime to spravit alebo si to nedovolime a držime pri zemi, rozdychame to. človek je taky. ma všeliake myšlienky. ma seba, svoj svet, svoju povahu, svoje dobre stranky a zvoje zle stranky, ale myšlienky ho vo chvili napadnu všeliake. prečo sa z dievčatata z dediny stane zlatokopka? lebo to dopustila. prišla myšlienka a bola troška zavistliva,(kto troška nie je niekedy:) ) troška mala pocit menejcennosti (občas možno každy:) ) , bolo jej ubližene, nikto ju neviedol k tomu aby bola hrda, jej matka nechala so sebou zametať...a už zlatokopka bola na svete. priklad. nemusela. z dievčata sa stala lesba lebo ju v 13tich znasinili a ona si premyšlala, že všetci muži su zli. clapec rozmyšla že sa stane gejom lebo je to vlastne sexi ked sa na to pozrieš z krajšieho uhla...rozjimal rozjimal..teraz prišiel sem, s červenymi licami piše o tom že vlastne nechce byt gejom. nehodi sa to - mysli si. nemusi byť:) je to len praca s myšlienkami. a o tom čo sa hodi, nehodi, čo ustojime neustojime, čo chceme, nechceme. naša slobodna vôľa.

what???

ale ja chapem co si chcela povedat, ale pouzila si zly priklad. Nie zo vsetkym, s cim v zivote stretneme, musime bojovat. Nieco jednoducho mame v sebe . Hovorim, bojovat s chutou na sex je ine ako bojovat a presviedcat, ze sa mi nepacia chlapy/zeny ked to tak je...

m8

what???

nemám nič proti gejom.

ani som sem neprišla s nikým bojovať, že mám lepší názor. stále len chytáte za slovíčka. prečo som použila príklad fajčenie? tak vysvetlim nie len že škodí zdraviu, ale vzniká závislosť. pýtaj sa ľudí prečo nechcú prestat fajčiť, pýtaj sa ako sa cítia bez cigarety ich život akoby strácal iskru, strácajú chuť žiť. ano. niekotri. vidim že nikto z vas s ničim nebojoval, s ničim takym čo ste si mysleli , že je vačšie ako vy. a tom som písala.
ked človek dokaže prekonat sam seba, počuli ste niekedy ttoto slovne spojenie? neumrie preto nebojte sa. on to nechce. a verim, že ked bude chciet, zvladne to. a vy si možete všetko zlahčovat a odvovodnovat ako chcete mne je to fuk :)

what???

Oki vysvetlím ti to ešte raz a naposledy, lebo ostatným sa to nepodarilo, aj tak ťažko radiť, keď niekto je zadubený.
Fajčiť, piť, drogovať - znamená ničiť si zdravie, byť závislý
Naivnosť, depresia - znamená zlé povahové vlastnosti
obezita - choroba, lenivosť, nie úplne najlepší stav, pretože škodí telu.
Do ktorého s toho zaraďuješ homosexualitu? Kazí zdravie? Robí človeka závislím? Čím škodí? Čím ubližuje?
TY sa nauč rozlišovať a zistíš že to, čo ty považuješ za problém, vôbec problémom nie je. Každému sa páči niečo iné, každý má svoju vlastnú prirodzenosť, či je to muž, či žena, v prírode sa stávajú aj také veci, ale je to súčasťou ich osobnosti, nezmeníš to, ako veľmi sa budeš snažiť tu presviedčať. Alebo sa pokús zmeniť aj ty niečo zo svojej prirodzenosti, zmeť výšku, farbu vlasov, očí, zmeň svoj hlas alebo sa na to vykašli lebo aj tak len zistíš, že to nie je pre teba prirodzené.
Má zmeniť chúťky na chlapa? Nech sa páči, stať sa ty sexuálne chladným, keď sa ti to zdá jednoduché alebo sa presvedčuj o tom, že to a to sa ti nepáči, len potláčaj v sebe, určite to bude prospešné pre teba.
Myslíš si, že dotyčný nechce byť gejom len tak pre nič za nič? Alebo skôr kvôli zadubeným ľuďom? Kto chce byť považovaný za chorého dobrovoľne?
Všetko je v hlave, tak ju využi, použi srdce a nemaj predsudky a už žiadny cieľ nebude pre teba nezdolateľný, lebo sám budeš spokojný zo sebou a nič ťa už viac nebude srať. Tomu sa hovorí makať na sebe, keď už chceš hovoriť o tomto, tak si nemýľ dva pojmy.