Som gay ale nechcem byť!

Príspevok v téme: Som gay ale nechcem byť!
erikkire

ludia pomožte mi som z toho už uplne zufaly. mám 15 a som si istý že som gay proste pačia sa mi muži a strašne ma vzrušuju. Ale ja nechcem aby to tak bolo chcem byť normalny chlapc mat manzelku deti aj vsetko. uz od malicka som stale vacsi kamarat s dievcatmi asi to bude preto. Ale niekedy sa mi pacia aj zeny napriklad ked vyrazim vonku do baru tak si aj najdem neake dievca s ktorym si zatancujem alebo sa bozkavame mna to vzrusuje ale nie tak ako chlapy ja nechcem byt ani by ani homo chcem byt normalny da sa to neako zmenit?

Iiiii

Ja ti k tomu môžem "kompetentne" povedať, že sú aj takí ľudia, ktorí si to tak vsugerujú, že tomu uveria a potom sa aj presne podľa toho správajú. Nezovšeobecňujem, len som sa s takým niečim stretol.

jakubqo1234

Ahojte, ak ešte neviete, vznikol nový web pre gayov a zaoberá sa aj problematikov. Celkom zaujímavé články som tam našiel. boyfriend.sk :)

Simonella

Prezyvka55 - ze imaginarny kamarat ?? tvrde, a zaroven hlupe reci. je strasne vela lapatelnych dokazov na zemi, ze nas materialny kamarat, ako ho ty nazyvas, skutocne existuje. a to, ze ty neveris nikoho tu nezaujima. nemusis nam to davat vediet. raz pochopis. zial, mozno uz bude pre teba neskoro.

Erikkire - nezatazuj sa tym, pockaj. mas len 15, si cely domotany sam zo seba, uvidis za 5 rokov sa nad tym mozno budes smiat, to vsetko hormony s tebou robia. a ak predsa sa ti pacia chlapi... pisal si, ze aj zeny. tak to je dobre pre teba. mozes si neskor najst priatelku a jednoducho chlapov neries, snaz sa tomu vyhybat..ved uvidis casom, ty musis vediet..ako sa citis a co chces. este mas len 15, nechaj to tak ako sa to vykrystalizuje.

PetaN2

Prezyvka55

Ja som už svoj názor vyjadrila a nebudem sa tu s tebou doťahovať. Ver čomu chceš.

To čo si ty o tom myslíš alebo tu budeš ďalej písať ma absolútne nezaujíma, prepáč.

Ja som spokojná s tým čomu verím.
A nehnevaj sa že ti tak ostro píšem, nemyslím to zle.

Prezyvka55

PetaN2 ja som uz pocul tiez vela taranin ale nic som nevidel :D mozno preto ze vas imaginarny kamarat neexistuje :D

PetaN2

Prezyvka55
Áno, samozrejme aj to odo mňa bol len názor.Ale on práve preto písal že chcel nejakú radu nie? Má svoju vlastnú slobodnú vôľu a vybrať si musí sám.Nikto ho k ničomu nedonúti.
A ja som mu dala radu, kt. je podľa mňa tá najlepšia čo môže byť.
Neviem čo si mu konkrétne radila/la ty a teda či si mu aj vôbec niečo poradil/la, alebo si tu len riešiš nejaké svoje vlastné problémy voči kresťanom a Bohu, ale určite by som ti do tvojho názoru nekecala tak ako ty do môjho,ale rešpektovala by som ho.Ale to už je vecou inteligencie.

Mimochodom, ešte som sa nestretla s tým, žeby človek sám od seba v tomto svete dokázal niečo také ako napr. zmeniť svoju pokazenú orientáciu na tú prirodzenú.Ale o tom že sa tak veľké a hlavne dobré veci dejú pri Bohu, som počula veľa.