Som gay ale nechcem byť!

Príspevok v téme: Som gay ale nechcem byť!
erikkire

ludia pomožte mi som z toho už uplne zufaly. mám 15 a som si istý že som gay proste pačia sa mi muži a strašne ma vzrušuju. Ale ja nechcem aby to tak bolo chcem byť normalny chlapc mat manzelku deti aj vsetko. uz od malicka som stale vacsi kamarat s dievcatmi asi to bude preto. Ale niekedy sa mi pacia aj zeny napriklad ked vyrazim vonku do baru tak si aj najdem neake dievca s ktorym si zatancujem alebo sa bozkavame mna to vzrusuje ale nie tak ako chlapy ja nechcem byt ani by ani homo chcem byt normalny da sa to neako zmenit?

Prezyvka55

PetaN2 podla mna az potom ked sa spoji s veriacimi ludmi a bude sa obracat k bohu az potom zacne mat problem :D kedze doteraz ziaden viacmenej nema.

PetaN2

Ja by som ti radila psychologa ale hlavne,aby si sa s tým obrátil k Bohu(neviem sice ci si veriaci)..ale ak sa spojis s nejakymi veriacimi ludmi so spolocenstva,verim ze ti pomozu sa spravne nasmerovat..tam kde su spravne zdrave vztahy,tam moze clovek rast so spravnymi hodnotami..ak clovek dovoli skazenemu svetu aby ho ovplyvnoval,potom sa to takto prejavuje ze clovek si sam nevie rady..povzbudzujem ta do toho aspon zamysliet sa nad tym..tento svet ponuka skazenost..hladaj to co je Bozie a najdes aj cestu ako z toho von

Prezyvka55

erikkire si zabil ze:

mám 15 ... a potom ... Ale niekedy sa mi pacia aj zeny napriklad ked vyrazim vonku do baru ... som sa skoro posral od smiechu :D :D :D ... ale tak na slovensku je vsetko mozne, tu kde zijem vacsinou take kinder v bare nestretavam ale spat k veci:

ked sa ti pacia aj zenske tak nie si homo ale bi, a teda mas do buducna vyhodu lebo napriklad ked bude chciet tvoja zena 3jku tak jej s radostou mozes vyhoviet kedze vacsina chlapov nepusti druheho kohuta k sebe na dvor ty s tym problem mat nebudes :) takze to ber pozitivne.

LMarika

Orientaciu nezmenis, ale svoje telesne zdravie si chranit mozes, kym este nie je neskoro. Nechod medzi gayov, nesexuj s nimi, ale nehladaj si ani zenu, zostan sam. Mnohi su HIV pozitivni, mohli by ta oklamat, ze su zdravi a nakazit. Skoda kazdeho takto vyhasnuteho zivota. Ak ta to trapi, skus vyhladat psychologa, porozpravat sa s nim na tuto temu. Uz len fakt, ze si sa vyrozpraval niekomu, kto to nebude vytrubovat dalej, lebo je viazany lekarskym tajomstvom, ti pomoze a pocitis ulavu, ze si mohol o svojom probleme niekomu porozpravat a ze to z teba vyslo von. Psycholog sice tiez tvoju orientaciu nezmeni, ale aspon si ta vypocuje a aj to je pomoc. Budes mat pri nom pocit, ze je tvojim priatelom, ktory ta chape, ktory ti rozumie a moze aj poradit, ako s tymto problemom dalej zit. Dufajme len, ze poradi spravne a ze ta jeho rady nedostanu do hrobu skor, ako dovrsis plnoletost.

SBD

Ahoj.
Poznam jedneho knaza, ktory velmi diskretne a
neverejne
vedie mladych muzov s tymto problemom. /Kaz-
deho osobitne/
Ale ako ti dat kontakt, aby sa to neroztrubilo?
A co, ked si robis srandu?

pajtaska

Len sa nikdy nezen ak uz budes si isty ze si gey aby si nepokazil zivot nejakej zene.mozes byt stastny s muzom a kym dorasties mozno uz bude aj registrovane partnerstvo.

ivana456

erikkire, prepac, napisl si svoj vek.
15.
Hladala som, ci si pridal dalsie informacie, napr. o svojej rodine.

Z toho, co tu o tebe mozno vediet, ti nemozno poradit nic. Okrem rady, aby si siel za niekym, komu poskytnes viac informacii,konkretne za psychologom.

Akurat si tu rozputal duiskusiu o homosexualite, ktora sa ta mozno ani netyka a zbytocne ta nastve alebo vydesi.