Som gay ale nechcem byť!

Príspevok v téme: Som gay ale nechcem byť!
erikkire

ludia pomožte mi som z toho už uplne zufaly. mám 15 a som si istý že som gay proste pačia sa mi muži a strašne ma vzrušuju. Ale ja nechcem aby to tak bolo chcem byť normalny chlapc mat manzelku deti aj vsetko. uz od malicka som stale vacsi kamarat s dievcatmi asi to bude preto. Ale niekedy sa mi pacia aj zeny napriklad ked vyrazim vonku do baru tak si aj najdem neake dievca s ktorym si zatancujem alebo sa bozkavame mna to vzrusuje ale nie tak ako chlapy ja nechcem byt ani by ani homo chcem byt normalny da sa to neako zmenit?

euroteam

Nedal si sem podstatnú informáciu, a to či máš rodičov.Ak áno, ako je možné, že sa v 15. rokoch túlaš po baroch?Moja rada je, ak máš rodičov, opýtaj sa ich ,aký majú na to názor oni.Možno sa pokúsia ti to vytĺcť z hlavy.

an_reny

Pricom zmierit sa s tym, kto som, aky som teraz, je zaklad.
Nie je zle, ze sa ti pacia muzi. Problem je, ze sa Ti to nezda .. mozno tomu nerozumies, chcel by si to chapat.. poznas vobec nejakeh gaya? Aj to su/mozu byt prijemni a hodnotni ludia.

an_reny

Najdi si psychologa, ktory sa v tom vyzna a popracuj na svojom vztahu s otcom, alebo inym dolezitym starsim muzom. Mal by si byt schopny laskaveho vztahu s muzmi (nie sexualneho) na to, aby si nemal nekontrolovanu chut na muzov po sexualnej stranke, a mohol milovat zenu.
Hovori ista skupina odbornikov.

5.5 elsa

dobré je že chceš byť normálny , tým to určite nebude že si sa viac kamarátil s dievčatami môj synovec sa tiež od malička kamarátil s dievčatami aj si tam jednu frajerku vybral možno skúsiť byť viac v dievčenskom kolektíve,jednu niekam pozvať,hlavne sa zameraj na to čo ťa tak priťahuje na určitých typoch mužov a skús to hľadať v tých ženách teda dievčatách hlavne nestresuj toto pubertálne obdobie je komplikované pomoc psychológa by si mohol vyhľadať,ale zasa pokiaľ sa nemaľuješ nenosíš ženské šaty topánky tak by to nemal byť až taký problém tá psychologička by ti tiež pomohla nechaj tomu priestor a potom uvidíš .....

fitMonka

Co ty prosim ta mozes vediet o citoch cudzich ludi? Ano, zivot si treba uzivat, kazdy mame len jeden. A co ty vieš, ako si ho uzivam ja? Ja si ho uzivam hlavne v prirode a v kruhu rodiny a priatelov, nepijem, nefajcim a do barov nechodim. Kazdy nech si uziva tak, aby neohrozoval inych a bol pritom stastny a vyrovnany. Alebo chces niekomu diktovat, ako zit? Jediny kto tu radi co do seba pchat, co nie, si ty... A nehnevaj sa ale odporucat niekomu co jest a co nie na,, vyliecenie" homosexuality, to je tragikomicke, na to ani nemam slov

vitavi

Tvoj názor len dokumentuje, ako si stratila cit. Pchať do seba piate cez deviate a nevedieť, čo to so mnou urobí, to je súčasťou "moderného" ignorantského prístupu a šírenia bludov typu - "len si užívaj" .

fitMonka

Tolko bludov a hluposti pokope som uz davno nevidela, keby to nebolo smutne, bolo by to smiesne... Hulala, Klara, Vitavi, som sokovana, akym bludom ludia dokazu verit.
A mily autor, zmier sa s tym, to ze ta pritahuju muzi nezmenis ani inym stravovanim ani modlenim. Cim skor sa s tym zmieris, tym skot sa prestanes trapit a zacnes si uzivat zivot. Nie je to ziadna tragedia, nie si prvy ani posledny