Som gay ale nechcem byť!

Príspevok v téme: Som gay ale nechcem byť!
erikkire

ludia pomožte mi som z toho už uplne zufaly. mám 15 a som si istý že som gay proste pačia sa mi muži a strašne ma vzrušuju. Ale ja nechcem aby to tak bolo chcem byť normalny chlapc mat manzelku deti aj vsetko. uz od malicka som stale vacsi kamarat s dievcatmi asi to bude preto. Ale niekedy sa mi pacia aj zeny napriklad ked vyrazim vonku do baru tak si aj najdem neake dievca s ktorym si zatancujem alebo sa bozkavame mna to vzrusuje ale nie tak ako chlapy ja nechcem byt ani by ani homo chcem byt normalny da sa to neako zmenit?

Valentin

14:00 Vitaj doma, rodina ! - nedeľa 21.6.2020 - Radio Lumen
Duchovný Otec Vitalij Luck z Linky Valentín - Homosexulita

Pertush

ja mam hranicnu poruchu osobnosti a tiez ju nechcem mat...prijmi sameho seba, svoju inakost...mozes skusit zit so zenami, ale ak to citis tak ako popisujes, aky by to malo zmysel? viem si predstavit mnoho dovodov preco nechces byt gay, zial, v dnesnej dobe to nie je lahke, v minulych dobach to vsak bolo este tazsie....je to na tebe.. rozhodnutie ci budes sam sebou, vnutorne stotozneny so svojim prezivanim alebo so zivotom, ktory by tiez mohol byt stastny, ale na druhej strane plnym tuzby po niecom co by si velmi chcel ale nemozes/nechces to mat len preto, aby si nebol iny nez ostatni...

linduss84

Najdi si frajerku a podla mna sa to zmeni. Je na to este dost skoro si nieco take nahovarat. Ked ti pride do zivota ta spravna osoba, potom sa to cele ukaze ako to je

Helenaa

Rýchle a diskrétne pôžičky až do výšky 170 000 eur zamestnancom, nezávislým pracovníkom, dôchodcom, zdravotným sestrám, opatrovateľkám, podnikateľom, obyvateľom Slovenska v Rakúsku, Nemecku a Švajčiarsku.
Email: olgabeeres@gmail.com