Som gay ale nechcem byť!

Príspevok v téme: Som gay ale nechcem byť!
erikkire

ludia pomožte mi som z toho už uplne zufaly. mám 15 a som si istý že som gay proste pačia sa mi muži a strašne ma vzrušuju. Ale ja nechcem aby to tak bolo chcem byť normalny chlapc mat manzelku deti aj vsetko. uz od malicka som stale vacsi kamarat s dievcatmi asi to bude preto. Ale niekedy sa mi pacia aj zeny napriklad ked vyrazim vonku do baru tak si aj najdem neake dievca s ktorym si zatancujem alebo sa bozkavame mna to vzrusuje ale nie tak ako chlapy ja nechcem byt ani by ani homo chcem byt normalny da sa to neako zmenit?

5.5 elsa

slobodna tvoj názor ti neberiem nie je netolerantnosť,ale zdravý rozum aby dieťa v takejto rodine nevyrastalo pri rozhodovaní sú kompetentní ľudia ak by bolo všetko v súlade tak by im to zrejme povolili sú krajiny kde je to povolené nie u nás, choď sa sťažovať na ministerstvo spravodlivosti a ďalšie inštitúcie možno sa niečoho dožiadaš ja osobne som proti a to je zasa môj názor

Slobodna

m8: pozri si štatistiky HIV homosexuálov a heterákov. HIV sa nevyskytuje len u homosexuálov. Ľudia preboha kam chodíte na niektoré názory? Nemáte ich absolútne ničím podložené, chýbajú vám základné informácie alebo vám stačia polovičné "pravdy".
Nie homosexualita ale šírenie obmedzených názorov je nebezpečné.
Homosexualita určite nie je vypestovaná, vyskytuje sa aj v živočíšnej ríši.

m8

doubledog
tak to su teorie.....podla teba HIV pochadza z opic (super, šukali sme s opicami), teda zastavaš tuto ,,teoriu,,. Ja zas verim, že s tym ma spoločne homosexualita...

fitMonika
kto neche rozumieť neporozumeje a bude vytrhovat vety z kontextu a chytat za slovička. Chalan chce nazory, rady. Nie homosexualita mi nevadi. su to dospeli ludia a je to ich vec. Moj nazor je ale že je to vypestovane a nie porucha. Možem mať na to nazor nie? vadia mi taki čo zneuživaju na sex zvierata, deti, mrtvych...to su len take uchylky o ktorych som počula....ktovie čo ešte existuje ani nechcem vedieť

dakspfo

Preboha toto čítať....
Homosexualita nie je porucha ani choroba, je to jav vyskytujúci sa v prírode, ale čo už s tým narobíš...
To, o čom vy píšete, depresie a schizofrénie, je stav s ktorým sa dá pracovať, nie je prirodzený s toho dôvodu, pretože človekovi spôsobuje starosť a obmedzuje mu život.
HOMOSEXUALITA je to isté, ako hetero, človek dokáže ľubiť rovnako, poprípade viac. Dokáže mať rovnaký plnohodnotný vzťah a pod. Odlišujte trošku. Nemám na mysli modernú chorú homosexualitu...

Maoam

cau, necitala som radsej prispevky podo mnou, podla opisu mozes byt kludne bisexual, inak do buducnosti by som ti dala radu ak mozes a vies si predstavit, skus studium a zivot mimo SVK, lebo tam ta popravia, ak sa dokopes k outingu

ako bisexual to budes mat lahsie, ale ak si gay, nie je problem mimo SVK, vyber si krajinu, kde mozes normalne zit a prajem ti vela stastia a drzim palce

Slobodna

Dieťa by som zverila komukoľvek, kto sa o neho postará s láskou a dokážeme mu zabezpečiť všetko čo potrebuje. Netolerantné Slovensko bude radšej akceptovať týranie detí a plné detské domovy, než adopciu dieťaťa inými než hetero pármi. Sú krajiny, kde to dokonale funguje, aj registrované partnerstvá, nemajú s tým žiadny problém. Slovensko je žiaľ príliš konzervatívne a plné strachu z neznámeho. Klasická forma rodiny nie je vždy ideálna. Prvotné musia byť záujmy detí. Choďte sa opýtať detí do DM alebo týraných, čo by brali viac - či homo rodičov alebo samotu a ubližovanie. Netreba riešiť ego ale lásku, myslieť srdcom. Na SK je to hudba budúcnosti, najväčší problém máme s tým, ako to poňať zákonne, nestotožňovať s klasickou rodinou ale odlíšiť, tak aby to fungovalo. Čiže správne pomenovať, to je problém.
5.5 elsa: biješ sa do pŕs, že nie si netolerantná a pritom homosexualitu označuješ pojmom porucha. Nie je to žiadna porucha, tí ľudia sa takí jednoducho narodia, nevyberajú si to a preto majú právo na lásku ako každý iný.
To je ako keby si niekoho označila pojmom debil a pritom tvrdila, že si o ňom nemyslíš, že je hlúpy. Ale každopádne tvoje netolerantné názory sa vykryštalizovali v ďalšej diskusií s titiyo. Máš značné rezervy informácií v tejto problematike, tak by bolo lepšie sa k nej radšej nevyjadrovať.

jerry74

Ahoj erik.Byt gayom nieje az taka katastrofa.Plne ta chapem,co teraz prezivas,tiez som gay a tiez som tym presiel.Neviem akych ludi mas okolo seba,myslim rodicov a surodencov,ci su tolerantni,ak ano tak ta urcite podrzia.Ak mas obavy im to povedat,tak urcite vo svojom okoli mas niekoho komu doverujes.Hlavne sa neboj o tom rozpravat,strach ma niekedy velke oci. Riad sa svojim vnutornym hlasom,co citis a neboj sa predsudkov,ze co povedia ludia.Vsetko potrebuje cas.Prajem ti vela sil a hlavne bud sam sebou.

Sejla

To je dobrá sprostosť, že by matke zobrali dieťa kvôli tomu, že ho vychováva s ďalšou ženou. To by bolo na hlavu postavené, keďže je u nás kopa slobodných matiek, často vo finančnej núdzi, ktoré vychovávajú dieťa samé. Keď ho môže vychovávať jedna žena, prečo nie dve? A ísť do basy za to, že lezbička otehotnie? :D Zaklopte si na čelo, to je smiešne. Registrované manželstvo homosexuálov u nás nie je povolené, ale homosexuálna orientácia nie je ilegálna.
Problém u nás je len v tom, že pokial si chce žena zaplatiť umelé oplodnenie, musí potvrdiť, že žije v heterosexuálnom páre, takže lezbičku neoplodnia a otehotnieť prirzodzenou cestou s povedzme nejakým "dobrovoľníkom" je pre ňu nepríjemné až ponižujúce, takže ich možnosti nie sú moc ružové.
To sa ale predpokladám v priebehu pár rokov zmení, keďže už vo väčšine EU štátov je adopcia, aj umelé oplodnenie homosexuálnym párom povolená. Nejestvuje žiaden argument, ktorý by dokázal, že je ohrozený vývin dieťaťa v takejto rodine.
A mimochodom, čoho sa vy odporci tak bojíte? Že keď sa povolí manželstvo gayov, tak odrazu budú všetci gayovia? To si myslíte, že každý má potlačené chúťky na rovnaké pohlavie? Že sa zvýši ich počet a budú nútiť aj vás, aby ste sa preorientovali? Alebo že z detí gayov zákonite vyrastú gayovia a budú sa ďalej rozmnožovať, aby ovládli svet a heterákov budú popravovať?

5.5 elsa

veľmi komplikované veci a skôr si narobíš dobré problémy každý nech si žije po svojom ale opakujem nie je nič také uzákonené je to protizákonné môže sa stať aj to že dieťa zostane v detskom domove, len pozor lebo v dnešnej dobe sa už za všetko ide do basy sú stanovené zákony a následné tresty

titiyo

5.5 elsa dik za info to som ani nevedela no to by ma fakt zaujimalo ci by takto zobrali dieta ale na to este mam cas