Som gay ale nechcem byť!

Príspevok v téme: Som gay ale nechcem byť!
erikkire

ludia pomožte mi som z toho už uplne zufaly. mám 15 a som si istý že som gay proste pačia sa mi muži a strašne ma vzrušuju. Ale ja nechcem aby to tak bolo chcem byť normalny chlapc mat manzelku deti aj vsetko. uz od malicka som stale vacsi kamarat s dievcatmi asi to bude preto. Ale niekedy sa mi pacia aj zeny napriklad ked vyrazim vonku do baru tak si aj najdem neake dievca s ktorym si zatancujem alebo sa bozkavame mna to vzrusuje ale nie tak ako chlapy ja nechcem byt ani by ani homo chcem byt normalny da sa to neako zmenit?

m8

chlapec píše, že cíti, že sa mu páčia muži, ale nechce byť gejom. máte vy vo svojom živote takúto skúsenosť? dokázali vy ste nejakú svoju pre vás,,neprednosť,, ktorú na sebe nemáte radi zmeniť? či len prestat fajčiť? nepiť? nedrogovať? nebyť naivný? nebyť depresívny? nebyť tlusťoch? atd..?? či si len všetko povoľujete a odvôvodňujete ako sa Vám zachce? Človek je strašne silný, má neskutočne silného ducha a len taký, ktorý dokáže pracovať so sebou vo svoj prospeh bude vo svojom živote štastný a úspešný. Ale tí, čo si len všetko dovoľujú, plácajú sa, nariekajú, tí nedokážu nič pokiaľ takými ostanú. Myslíte si, že keď sa premôže a ovládne svoje chúťky na chlapa (pretože ako písal gejom byť nechce) že bbude do konca života nešťastný? Houby. Možno trikrát viac bude šťastný a bude mať silu takú, že už žiadna prekážka, žiaden cieľ nebude nezdolateľný. Všetko je v hlave. Kým sme zdraví.

Slobodna

m8: všetky. Chápem, že so svojimi názormi si nemáš s kým pokecať ale doubledog prosím ťa ani s tým nezačni, lebo to bude nadlho :(

m8

doubledog

jasné...manipulačné kecy typu: tvoje argumnety nedávajú zmysel. ale ktoré? môžeš byť konkrétny?

mne nevadí, že nietko zastáva takú alebo onakú teóriu. sú to len teórie.

benjiiii

stary zakon je satan sam o sebe...
ale o tom som nechcela...
nevidim dovod preco by sa mal clovek menit, ked je to prenho prirodzene a je tak stastny, ak neberiem ohlad na ludi okolo, ktore mu to stastie chcu brat, pokial nerobi nic, co ohrozuje inych ....

doubledog

m8
to je naozaj posobivy pribeh.
takze ti dam radu: skus sa modlit k Jezisovi, nech ti da rozum a schopnost argumentacie.
potom sa dojdi ukazat a posudime, ci pomohlo.

m8

slobodna

lahšie niekomu napisať že je mimo...
ale mi pride smiešne že sa porovnavame so zvieratami :) zvierata su čiste duše oproti nam a maju Svoj zakon prežitia. my mame slobodnu volu ako jediny druh tu na zemi. a ani za boha si neprizname že sme len zvrhli a žijeme len pre svoje chute. a nebudeme a nebudeme počuvat stary zakon, 10 prikazani, ktore od davna su tu, ako navod pre Pokojny život. dosledok toho su pohlavne choroby, bohati a chudobni, hlad, psych. choroby, neistota, sebevraždy.
modlitba.sk ctrl+f napíš lesba
nižšie prípad lesbiskej profesorky..aká silná je vôľa človeka

Slobodna

m8: Ty si totálne mimo a nemá ani zmysel s tebou diskutovať. Chýbajú ti základné informácie. Veľa si naštuduj, kým začneš prejavovať svoje názory a niekomu sa pokúšať radiť.

m8

slobodna
:D :D
takže ked mam rada svoju kamošku som homosexualna chceš povedať? lebo si neviem predstaviť, že si gorily prstuju alebo čo :D sorry....troška prehanam už :)
aku lasku mysliš? laska ok ale nie sexualna pritaživosť medzi zvieratami jedneho pohlavia :)) či??

nie naozaj som si nemyslela, že pohl. choroby pochadzaju len od homosexualov :)

Maoam

LOOOL

och boze...

mnohe pohlavne ochorenia boli zaznamenane uz za cias Hippokrata a jeho pokracovatelov :D, napr. taka kvapavka bola dost rozsirena