Pestrec Mariansky skusenosti

Príspevok v téme: Pestrec Mariansky skusenosti
DandyKa

Ahojte..rada by som si precitala vase skusenosti.Ci vam pomohol a v com vsetkom.Je mi to doporucane vzhladom na moje zdrav.problemy a dlhorocne uzivanie liekov na ocistenie a detoxikaciu..vraj mam v tele vela chemie hlavne od liekov kt. beriem dlhe roky a som este mlada na take problemy..dakujem za kazdy vas prispevok a nazor

bekycs

info o oleji.osobná skúsenosť tiež.skúšal som všetko a nič sa nedialo.
Tak túto informáciu som našiel na tomto webe. -odkaz odstránený-

Pestrec mariánsky,ako na to:

Treba začať tu – dôležité ! Teplo nad 40 st. /pri mletí/ likviduje látku silymarín /zoskupenie flavonoidov /,takýto pestrec nedokáže regenerovať pečeň. Užívanie pestreca v inej podobe ako napríklad tabletky,olej,čaj,tinktúra neprinesú požadovaný efekt a pečeň sa vám nepodarí zregenerovať. Je to z dôvodu úpravy plodu pestreca,tým sa neguje látka silymarín. Silymarín-zoskupenie flavonoidov,sa nedá vyťažiť z plodu pestreca a uložiť do kapsulí,či tabletiek.

Užívajte DRVENÝ plod pestreca mariánskeho,nie mletý.Pri mletí vzniká teplo,ktoré neguje látku silymarín,ktorá je podstatná a dôležitá pri obnove pečeňových buniek. Takto pripravený pestrec sa užíva priamo do úst-zapiť vodou /3dcl/ a to niekoľko krát denne,hlavne v úvode liečby pečene.

Na úvod sú dôležité tieto informácie,aby ste o pestreci vedeli to maj podstatnejšie.
Náš systém zdravá pečeň je o užívaní dvoch bylín súčasne s odstupom 30 min. Veľa zákazníkov robí chybu,ak si objedná len samotný pestrec,alebo černuchu-Egyptský kmín. Černucha čistí črevný trakt,krv,pečeň a pestrec pečeň zbaví tukov a hlavne ju regeneruje.Veta na našej stránke je presne cielená na užívanie týchto dvoch bylín súčasne.

Veva13

Dnes som kupila pestrec mariansky - panensky olej. Lisovany za studena . Myslite, ze ma taku silu ako samotny suseny?

Kamil Cibik

Treba zapojiť aj černuchu a užívať priamo do úst a potom uvidíte a ucítite tie zmeny.Je to 2 x pestrec :1 x černucha,detoxikuju a pestrec regeneruje,postup je na zdravapecen.sk,tam.Mne to doporučil kamarát.

ellania

Hanna85: Zatial iba tak trochu citim, ze mi je lepsie. Nie je to nic vyrazne. Uvidim o mesiac, ked pojdem na kontrolu k doktorovi ci budem mat lepsie vysledky. No pevne verim, ze ano. Co som citala, tak az po dvoch mesiach uzivania pestreca sa ludom polepsuje. Tak uvidim, ze co doktor povie

Kamil Cibik

Moje skúsenosti sú neskutočné.Možno to bude znieť až neuveriteľne,ale užívaním pestreca a čierneho egyptského kmínu sa mi zmenil život a tým chcem splniť aj to čo som sľúbil konzultantovi zo zdravej pečene,že mu poďakujem.V internete nie som moc dobrý,kontakt na zdravapecen.sk som dostal od známeho a aj on to teraz publikuje.Kontakt mi dal v čase,keď som už nevedel,ako ďalej.Nerobil som nič iné,len chodil od doktora k doktorovi.Pritom mi tvrdili,že krv mám v poriadku.kolega mi to vysvetľoval,čo treba robiť,no ja som to pól roka ignoroval.Až keď išlo do tuhého,až vtedy som si dal povedať.Moja nadváha a zdravotný stav už bol neúnosný. Dnes mám dole už 13 kg,cítim sa neskutočne dobre ak sa vrátim a porovnám čas pred siedmimi mesiacmi. Steatóza pečene je minulosťou,hodnoty krvi mám v norme a pri mojom veku 47 rokov ma zas začína baviť život.Ja len chcem týmto dať vedieť aj iným,že pečeň treba čistiť ona sa potom postará o zázraky.Keď už neviete ako ďalej,spravte to ako ja a lieky ak nemusíte,neužívajte sú závislé,bez nich je život naozaj krajší.
Kamil Cibik. Ďakujem.

micheala254

terezzka tak už konecne viem, že ty si chcela len tak informatívne vedieť...už som sa zľakla, že si ďalšia, ktorá má problémy s pečeňou:-/...áno, pestrec je aj na tieto veci dobrý?...vidíš, to som ani len netušila...myslela som, že je len na tú pečeň...aj ja som sa dozvedela niečo viac...vďaka za odpoveď...

terezzka

michaela254 a gul0cka baby odpisem vam spolocne..miska mas pravdu, ja problemy s pecenou nastastie nemam, pytala som sa to len informacne..mas pravdu aj v tom, ze pestrec je dobry pre cloveka, ktory ma problemy s pecenou..no citala som na internete, ze pestrec je aj dobry na to, aby clovek mal zdravsiu pokozku, aby bol vitalnejsi a mal viacej energie a upravuje sa nim aj vyprazdnovanie..takze ma mnoho pozitivnych ucinkov..

gul0cka

mne tiež minule známa vravela, že ho pije ale ona problém s pečeňou nemá takže by ma tiež zaujímalo na čo iné je to dobré.. môžem ho brať napríklad aj ako prevenciu proti takýmto problémom?