Pestrec Mariansky skusenosti

Príspevok v téme: Pestrec Mariansky skusenosti
DandyKa

Ahojte..rada by som si precitala vase skusenosti.Ci vam pomohol a v com vsetkom.Je mi to doporucane vzhladom na moje zdrav.problemy a dlhorocne uzivanie liekov na ocistenie a detoxikaciu..vraj mam v tele vela chemie hlavne od liekov kt. beriem dlhe roky a som este mlada na take problemy..dakujem za kazdy vas prispevok a nazor

Edward99

Na detox pecene je super. Obsahuje ho napríklad aj silybin active complex, bral som ho keď mi vyšli zle výsledky a na kontrole potom bolo všetko ok, ale mal som aj diétu samozrejme

brodway69

ja si myslim ze olej z pestreca je stabilnejsi a obsahuje viac sylimarinu a hlavne nie je treba riesit oxidaciu a ak rascu tak pomliet inak ju vas organizmus nevie stravit

ModraObloha

Zdravím, prečítal som celú tému, a chcem sa podeliť o moje skúsenosti a aj sa poradiť.

Užíval som pestrec vo forme celých semien 30 minut pred jedom som
ich požul toto som užíval dlhšiu dobu takto a žiadne zlepšenie.. kupoval som od 2 výrobcov no mam pocit že vôbec to nepomohlo. V minulosti som užíval aj Silymarin ktorý som objednával zo zahraničia.. a tiež musím povedať že som necítil žiadnu zmenu. Dnes som objednal drvený pestrec, no mam trochu obavy.. viem že oxiduje no aj napriek tomu tu veľa ľudí píše že im pomohol. Chcem sa poradiť ako zabránit tomu oxidovaniu? Má zmysel proste to dať do sklenenej nádoby ako píšu na zdravá pečeň ? Aj tam je predsa vzduch čiže aj tam to bude podla niektorých uživatelov oxidovať. Napadlo ma dať to do sáčky a zakaždým sáčok nehať splasnúť dostať väčšinu vzduchu preč a potom uviazať ? Chcem objednať znovu aj silymarin a užívať to zase pred jedlom, tak isto aj čiernu rascu ktorá bola spomínaná. Oplatí sa kombinovať aj drvinu aj výťažok ? Ako riešite to oxidaciu vy? Prípade či ju vôbec riešite. Ďakujem

e-Terapia

Pestrec mariánsky je bylina, ktorá pomáha hlavne na pečeň. V prípade ak treba telo očistiť, je to výborný doplnok k ostatným detoxikacným metódam, hlavne úprave stravy. Sám o sebe ale zázraky nespraví.

supolka666

Pozrite si všeobecný článok o byline Pestre Mariánsky na www.polakova.sk . Vo wiki článku sú aj odkazy na skúsenosti.
Osobne môžem povedať, že pestrec má blahodárne účinky na pečeň. Mám odskúšané.

zdravapecen

Snažíme sa poskytnúť všetky potrebné informácie naším klientom,keď sa ohlási pečeň a začne spôsobovať problémy.V BLOGU na našej web stránke nájdete všetko potrebné,aby ste sa vyhli užívaniu liekov a dostali krv pod kontrolu. Stukovatená pečeň,nadváha či pod váha,cholesterol,kožné ochorenia,ženské problémy,zlé trávenie,vylučovanie,to je pre pestrec mariánsky a egyptský čierny kmín-černucha práca,ktorú odvedú zodpovedne a vaše problémy budú v krátkom čase minulosťou.Je to systém užívania dvoch byliniek, s odstupom minimálne 30 minút,ktoré nemajú pri užívaní vedľajšie účinky a užitie väčšieho množstva nemá žiadne negatívne účinky.Sú to naše dlhoročné skúsenosti,čím reagujeme na niektoré komentáre a dávame ľudom možnosť vyskúšať silu prírody.Tí čo neváhali a dôverovali prírode, dnes už nepochybujú.Liečiť sa budete potravinou,za plnej výživy.Na zdravapecen.sk v blogu,ale i na stránke nájdete k tomu postupy,priebeh liečby,ale i skúsenosti našich klientov.Ozaj ťažké prípady poškodenia pečene a zlé hodnoty cholesterolu a cukru v krvi, si dokázali klienti po riešiť pomocou pestreca a černuchy. Veľa našich onkologických užívateľov zistilo,ako dokáže s týmto ochorením bojovať černucha. Jej účinok je v klinickom hodnotení úspešný až na 80% likvidáciou možných rakovinových buniek v procese delenia buniek.Nezabúdajte,že informácie sú k nezaplateniu a dajú sa použiť vždy,keď to potrebujeme.Pečeň je vstupná brána nášho zdravia,fabrika zdravia a ak funguje tak ako má,tak je v norme hodnôt aj krv,ktorá zásobuje výživou každú bunku v tele.Ak máte zdravotné problémy a myslíte si,že máte pečeň v poriadku,tak by ste nemohli mať nadváhu,či pod váhu,kožné ochorenia,problémy s trávením a vylučovaním,ženské problémy,nadúvanie pri trávení,zlý inunitný systém.Pečeň nebolí,tak zistiť že nepracuje sa dá tak,že nie ste vlastníkom žiadneho s týchto spomínaných problémov.
Zdravá pečeň=život bez liekov.
Myslíte si,že sa to neoplatí naštudovať?
zdravapecen.sk