Ako sa zbavit vysokeho cholesterolu?

Príspevok v téme: Ako sa zbavit vysokeho cholesterolu?
Alverde70

Dobry den vsetkym, viete mi niekto poradit ako sa zbavit vysokeho cholesterolu? Dost ma prekvapili moje vysoke hodnoty cholesterolu a dokonca aj bilirubinu. Prekvapili preto lebo si myslim, ze sa stravujem velmi zdravo, nejem bravcove ani hovadzie maso, ziadne udeniny, salamy, vajcia max.3 za mesiac. Jem iba kuracie maso, ryby, sojove vyrobky, kopec zeleniny a ovocia, no a dost mliecnych vyrobkov ( tvrde syry, cottage, jogurty ...) Samozrejme, ze na pripravu jedal pouzivam iba kvalitne oleje a vyprazane som uz nejedla ani nepamatam kedy a aj tak moje hodnoty cholesterolu su nad 7 :-(
Je mozne znizit hodnoty cholesterolu na normal este niecim inym okrem medikamentov ked zdravu stravu dodrziavam??
Vopred dakujem za vsetky rady.

P&S

Treba zregenerovať pečeňovú membránu a tá zachytí a odstráni cholesterol.Robí sa to pomocou Pestrecu -odkaz odstránený- všetko sa dá keď sa chce.

fitMonka

No vobec sa mi nezda, ze by si sa stravovala nejako extra zdravo, mliecne vyrobky az take zdrave niesu, mozno tak cerstve nepasterizovane mlieko. Mnoho syrov obsahuje aj vela nasytenych tukov. Tavene sry ani nehovorim. Sojove vyrobky tak isto pokial jes nefermentovane tak su mozno viac skodlive ako zdrave. Zelenina a ovocie- pokial ich nakupujes v hypermarketoch, tak zdaleka neobsahuju tolko vitaminov a mineralov ako sa hovori, ak vobec nejake... Aj ludia, ktori si myslia, ze sa stravuju zdravo, maju v mnohych pripadoch deficit vitaminov a mineralov... Urcite doplnaj vitaminy skupiny B, z prirodnych prostriedkov je hojne pouzivana a ucinna na znizenie cholesterolu rastlina Noni -- Odkaz odstránený --

RNG

Bilirubin sa moze ale nemusi zvysit pri poskodeni pecene.
Skus si precistit a regenerovat pecen branim protokolu dr berksona a hodne mikrovlaknin, aspon 3-4 tyzdne. To moze znizit aj ciastocne cholesterol. Ale ucinne na vyrobu cholesterolu v peceni(az 80% cholesterolu v krvi pochadza z tvorby nasej pecene,nie z jedla, kde sa vytvara podobne ako triglyceridy z prebytocnych cukrov) su najma policosanol, davka 2 x 20 mg, alebo red Yeast Rice, 2 x 1 gram
Ja beriem kombinaciu oboch .
Viac na pecen najdes cez google pod mojim nickom a slovom pecen.

redka

Okrem ineho moze pomoct aj caj z veroniky lekarskej. A najdi si aj stranku rng nazory a precitaj si o cholesterole.