Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Ako sa zbavit vysokeho cholesterolu?

Príspevok v téme: Ako sa zbavit vysokeho cholesterolu?
Alverde70

Dobry den vsetkym, viete mi niekto poradit ako sa zbavit vysokeho cholesterolu? Dost ma prekvapili moje vysoke hodnoty cholesterolu a dokonca aj bilirubinu. Prekvapili preto lebo si myslim, ze sa stravujem velmi zdravo, nejem bravcove ani hovadzie maso, ziadne udeniny, salamy, vajcia max.3 za mesiac. Jem iba kuracie maso, ryby, sojove vyrobky, kopec zeleniny a ovocia, no a dost mliecnych vyrobkov ( tvrde syry, cottage, jogurty ...) Samozrejme, ze na pripravu jedal pouzivam iba kvalitne oleje a vyprazane som uz nejedla ani nepamatam kedy a aj tak moje hodnoty cholesterolu su nad 7 :-(
Je mozne znizit hodnoty cholesterolu na normal este niecim inym okrem medikamentov ked zdravu stravu dodrziavam??
Vopred dakujem za vsetky rady.

Krzko

Prečítal som si pred rokom tento príspevok.

Je nižšie pod týmto.

P&S
19.07.14 10:15
Treba zregenerovať pečeňovú membránu a tá zachytí a odstráni cholesterol.Robí sa to pomocou Pestrecu -odkaz odstránený- všetko sa dá keď sa chce.

Po roku neviem čo znamená mať zvýšený cholesterol.A hlavne vysadil som všetko čo mi lekári natláčali.Neužívam žiadne lieky,mám 58 a cítim sa fakt dobre.
Lieky neliečia a zabíjajú...

Janka987

Dobrý deň, skús si robiť čaje z byliniek (neviem ti žiaľ presne poradiť, aké sú na zníženie cholesterolu), alebo vyskúsaj doplnky strany na zníženie cholesterolu. Alebo ako tu už niekto písal tak prospešná je rastlina Noni a výrobky z nej.

kikon

Ak čakáte,že to pôjde samé ak upravíte stravu,je to omyl.Strava je základ,ale treba odmastiť pečeň pestrecom a detoxikovať čreva černuchou.Tak sa zbavíte cholesterolu vnútorného a následne vonkajšieho tuku.Ani mne sa to nezdalo také jednoduché,ale zabralo to.

RNG

Ja zapaly v tele su skodlive, treba sa ich zbavit. Mozu byt vytvorene roznymi zamoreniami(vid enzymaticke a absorbcne cistenia tela), mikrobami roznych druhov, najma nasimi vlastnymi virusami v tele, kde odporucam si zvysovat viralnu imunitu dnes kazdemu, pripadne brat aj protizapalove ako curcuminoidy, aspon v mensich davkach s bioperinom. A velmi dolezite je podporovat si nas najvacsi zdroj obrannych latok, nase probiotika tym ze ich nasadzas a podporujes kazdodenne krmenim mikrovlakninami.
Znizenim prijmu cukrov sa znizi zaroven aj hladina cbholesterolov a triglyceridov. z prebytkov cukrov tvorenych v peceni.Najma fruktoa je tu pricina, kedze az 95% z nej sa zadrziava v peceni a postupne meni na triglyceridy(tuky) a cholesteroly.

PEROL

Ak budete užívať Čierny kmín a pestrec mariansky systémovo, tak je to otázka pár týždňov a bude to vidno aj na váhe.Je to jednoduché a účinné,len ľudia sami si to komplikujú.

ZP

CH O L E S T E R O L
/tichý zabijak-spôsobuje kolaps prietoku a štruktúry krvi znefunkčňuje krvný obeh, usadzuje sa na stenách nášho potrubia. Cholesterol v krvi a cholesterol v potrave sa navzájom ovplyvňujú veľmi málo. Položme si však inú otázku:

Prečo sa cholesterol usadzuje???

Pravou príčinou srdcovo – cievnych ochorení je zápal stien ciev, nie zvýšená hladina cholesterolu v krvi a jeho následné usadzovanie na stenách ciev.
Tak, že poďme riešiť problém, prečo k týmto zápalom dochádza. Podstata problému je v minulosti, kedy pred niekoľkými rokmi došlo k poškodeniu pečeňovej membrány a ona dlhodobo systémovo opakuje chybu a neplní si svoju funkciu, alebo len čiastočne zachytáva nežiaduce látky z krvi, ktoré by mala odstrániť a vylúčiť z tela. Predstavme si že palubný počítač pracuje v núdzovom režime.
Čo to znamená
Pri vysokom cholesterole treba opraviť, zregenerovať pečeňovú membránu, ktorá má za úlohu zachytiť a odstrániť z krvi cholesterol a zbaviť pečeň tukov, ktoré sa v nej usadili.
Je na to Pestrec Mariánsky, jeho plod a obsah silymarínu, ktorý je potrebný na túto liečbu.
A HLAVNE: Dokáže odstrániť zápalové procesy. Len zníženie cholesterolu nestačí, vráti sa späť ako bumerang.
Pestrec Mariánsky-drvený nádete s poradenstvom na zdravapecen.sk a pokiaľ budete postupovať podľa inštrukcií, tak cholesterol bude minulosťou. kurtis.sk

depsy111

Pri vysokom cholesterole treba piť čerstvú štavu z kapusty - sudovej. /kúpite ju na trhovisku, lebo z obchodu je o ničom/, podporuje imunitu, znižuje cukor v krvi atd.

P&S

Treba zregenerovať pečeňovú membránu a tá zachytí a odstráni cholesterol.Robí sa to pomocou Pestrecu -odkaz odstránený- všetko sa dá keď sa chce.