Oslabená imunita

Príspevok v téme: Oslabená imunita
imaginary

Co odporucate na posilnenie imunity? Ako dieta som byvala casto chora, infekty dychacich ciest a podobne. Nastastie som z toho vyrastla, ale posledneho pol roka som bola uz 5 krat chora, z toho 3x som dostala antibiotika. Virozy, zapal stredneho ucha, zaludocna viroza, silny kasel a zhorsenie astmy.. Poznate nejake ucinne pripravky v primeranej cenovej hladine, ktore by mi mohli pomoct? Dakujem

martinka27777

Ahojte :) ja na cesnaku ficim uz dlhe roky, ale zdravotne problemy ma vobec neobchadzaju. Posledne mesiace stale kycham, soplim a alergia to nie je. Neviem ci som prechladla alebo co so mnou je :(

kikusino

cesnak som skusal aj ja a velmi dlho a vobec ziadny uspech. Stale neviem ci je mojim problemom prave oslabena imunita. Ale zacal som sa otuzovat, aj zdravsie stravovat a plus aj brat nejake lieky na imunitu, tak dufam ze uspech sa dostavi.

Sašena

Miro ahoj takymto veciam som aj ja verila na zaciatku ze mi mozu pomoct a zmenit zivot tym ze ma budu udrzovat vo forme a pri zdravi ale som sa riadne preratala. Vobec to nefunguje ked problem je uplne niekde inde.

mala_sovicka

Miro keby to fungovalo, tak sa nemusím vôbec uchýliť k nejakým liekom. Pretože takéto návody som skúšala a nie raz a neúspešne. Čiže záleží aj od toho ako veľmi je imunita narušená.

lorry22

Miro123 nemyslim si ze v dnesnej dobe maju ludia tolko casu aby denne sa mohli venovat takej dlhej prechadzke. Coraz viac sme vytazeni a na taketo veci nemame cas, cize treba zakrocit inymi zbranami..

Miro123

1. Denne prejdi od 10 km, (nie na aute)
2. Kazdy vecer nakrajat 4-5 strucikov cesnaku, obalit v mede a prehlat resp. zapit studenou vodou. Nehryzt! Po 5 dnoch nebude vobec nic citit.
Vysledkom po kratkom case bude zelezna kosela so 100% imunitou.
Funguje to.

mala_sovicka

menma čauko :) tak u mňa je to wobenzym. Neskúšala som iné enzýmy zatiaľ a asi ani nebudem, pretože on mi sadol ako sa to hovorí, že zadok na šerbel. Už mi pomohol dostať sa z mnohých problémov. Či už z choroby alebo z mykózy a podobne.

lorry22

nie je to tym, ze sme skepticki, je to tym ze velmi malo o nich vieme. Neuvedomujeme si ake su pre nase telo prospesne a hlavne preco. V tomto smere mnohym ludom chybaju informacie.. :) otazka ale znie, ze preco. Ci sa o to nezaujimaju alebo co.

NatalkaBS

ale mam pocit, ze my ludia sme voci enzymom velmi skepticki az kym si na sebe nevyskusame, ze ano zaberaju a pomohli mi :)

lorry22

on zabera pri mnohych problemoch :) od zapalov az po bolesti, ktore clovek ani nevie urcit z coho pochadzaju aj na imunitu aj na vsetko mozne.