Oslabená imunita

Príspevok v téme: Oslabená imunita
imaginary

Co odporucate na posilnenie imunity? Ako dieta som byvala casto chora, infekty dychacich ciest a podobne. Nastastie som z toho vyrastla, ale posledneho pol roka som bola uz 5 krat chora, z toho 3x som dostala antibiotika. Virozy, zapal stredneho ucha, zaludocna viroza, silny kasel a zhorsenie astmy.. Poznate nejake ucinne pripravky v primeranej cenovej hladine, ktore by mi mohli pomoct? Dakujem

secretadmirer

ahojte, precitala som si tvoj prispevok k tej to teme.velmi dobre to poznam, kedze ako mala som tiez furt bola chora, hlavne v skolke..ked som bola a aj som uz samozrejme vacsia, tak som sa zacala riadit podla urcitych pravidiel, ktoré sa snazim dodrziavat. v tomto clanku napriklad ich je 15: -odkaz odstránený- samozrejme aj ja mam niekedy problem vsetkysplnat :D ale da sa to..nastastie nepijem, nefajcim cize aspon v tom sa citim ,,zdrava´´ :) dufam , ze som pomohla
a inak ATB su svinstvo, najlepsie je, ked sa nemusia brat..

elisha555

tu je strasna skoda, ze ked sme boli mali, nase mamy este nevedeli ako budovat a posilnovat detsku imunitu maximalne nas tak napchavali ovocim a vitamínom C :D:D:D ale je dolezite brat uz od detsva aj vitamin D, ja som davala aj svojmu prvemu synovi vitamin D od slovenskej firmy generica a uplne super aj ked nastupil do skolky tak choroby boli naozaj len ojedinele

Polakova Martina

Na posilnenie imunity sú dostupné rôzne výživové doplnky. Rozhodne by som neodporúčala nejaké no-name prípravky, ktoré nie su overené.
Na imunitu je najlepší a najpredávanejší doplnok wobenzym. Viac o ňom si môžeš prečítať aj tu: www.nasezdravie.sk

Sú tam všetky informácie spolu aj s nežiadúcimi účinkami.

Je to však veľmi drahý doplnok a ak chceš pozrieť niečo lacnejšie určite si skús prečítať nieco o Kolostre, užívam ho roky a také tie pravidelné prechladnutia mi opadli a cítim sa lepšie.

mona90

Brat bol tiez stale chory a v jednom kuse u doktora. Mamina mu kupila wobenzym a imunita sa mu posilnila. Bol s nim fakt spokojny.

patrici77

Nerozumiem ze takymto veciam ohladom nejakej vody este niekto veri. Ak ma imunita fungovat ako hodinky. Ak ma byt telo odolne voci roznym nastraham tak je potrebne aby sa postupne vyliecila. A na vyliecenie je potrebne zacat liecbu co najskor a liekmi, ktore su na to urcene.

dadusdus

johanes už rozumiem prečo toľko ospevuješ túto vodu :) bodaj by si tu nevelebil jej účinky, keď si jej výrobcom. Ja narozdiel od teba mám s liekom, ktorý som tu spomenula skúsenosť, keďže ho beriem už nejakú dobu a najmä pravidelne.

Johanson

Zabudol som, záleží odkiaľ ste, kde bývate a aká vzdialenosť od Oravy. Ja som jediný výrobca BLV vody, Do konca roku 2015 oficiálne BLV vodu vyrábal FOVIS S.Z. Tvrdošín. Cena BLV vody sa za dopravu navýši.Môže sa poslať aj dopravnými spoločnosťami ale moc pýtajú za 1 kg je to 1€. Záleží odkiaľ ste.

Johanes

Už 16 rokov je cena stala BLV voda je 1liter za 1€,
Smrekový elixír je za 5€ ten je na odhlieňovanie priedušiek, hrdla, pľúc a kĺbov. Odhlieňuje plesne, baktérie , vírusy a celé telo. Podrobnosti v maile

mtv

Johanes, tak ty si vyrobca BLV vody? Pytala som sa mailom na cenu dopravy, ale mi nikto neodpoveda. Mam iba informaciu, ze 1 liter stoji 5 E.

Johanes

Viete ako sa schvaľujú lieky a doplnky.Pre lieky stačí 3 % zo 100 pacientov aby zabral, a doplnky podobne. Všetko čo je priemyselne spracované je pre náš organizmus mŕtva strava aj liek. A uberá nás o životodarnú energiu. Len 3 až 10% liekov je človeku prospešných, čo uznala aj svetová zdravotnícka komisia. Aj Wobezym sa má užívať len na nevyhnutný čas. Aj prípitok si dáte občas a nie 1liter za deň a každý deň, odide vám aj pečienka mozog, zrak atď. Treba študovať štúdie vydané ku každému lieku a doplnku.A aj tie drobné poznámky, ale nie od výrobcu ale z praxe za 5-10 rokov. Viete o tom že ľudia sa otravujú stravou , doplnkami, liekmi, a potom za 20 rokov čo nazberali utekajú k lekárovi aby ich zaratoval, čo má chudák robiť, keď nevie čo ste v minulosti pojedli a povystrájali,+ kadečo nachytali a teraz ste chorý.Lekári to majú ťažké a máloktorý z nich je génius.Vodu človek musí piť, no záleží či nám pomáha. Je málo prameňov na svete, kde je voda zdravá a liečivá, ktorú môžete piť každý deň bez obáv.Preto sa voda musí upraviť aby sa dala piť a aby pomáhala človeku.V slovenskej pesničke sa spieva- nepi Jano nepi vodu ,lebo ti je len na škodu. Aj za Ježišových čias píli víno zriedené vodou. Mali by sme sa tešíť z toho, že aj Slovensko má nejaký vynález a nie podporovať západné farmaceutické firmy ich lieky a doplnky. Keby sa voda dala patentovať , už by si ju dali, nie sú hlúpi. BLV voda zabíja všetky patogény aj plesne , potvrdili mi to aj SAV v Bratislave pre 10 rokmi. A doteraz sa ím nepodarilo vyrobiť takú účinnú vodu ako BLV voda.
Miesto toho prebrali od Maďarov DD vodu- deuteriová voda A jeden slovenský významný profesor ju doporučil. Bolo to aj v televízii v spravach.