Oslabená imunita

Príspevok v téme: Oslabená imunita
imaginary

Co odporucate na posilnenie imunity? Ako dieta som byvala casto chora, infekty dychacich ciest a podobne. Nastastie som z toho vyrastla, ale posledneho pol roka som bola uz 5 krat chora, z toho 3x som dostala antibiotika. Virozy, zapal stredneho ucha, zaludocna viroza, silny kasel a zhorsenie astmy.. Poznate nejake ucinne pripravky v primeranej cenovej hladine, ktore by mi mohli pomoct? Dakujem

SadP

Kolko berete toho wobenzymu? Kolko vas to vyjde mesacne brania?
A nalacno, alebo po jedle?

Ten cesnak, ja som pocul tak, ze 14 minut sa to musi nechat nahnetene, aby sa tam vyrobil alicin az potom to zjest. Ja to zapijam vodou, ale nalacno. Neviem, ci to nieje moc silne na zaludok nalacno. Uz dlhsie sa zamyslam ako brat cesnak.

bielavrana

haha cesnakom sa liecila kamoska pred x rokmi na brigade v zahranici:D bola som s nou na izbe a pamatam si to do dnes. pomohol. ja na imunitu uzivam wobenzym pred zimou vzdy zacnem brat a vaznejsie choroby ma obchadzaju otvedy.

Sašena

kikusino nemyslim si ze cesnak ma na tom nejaky podiel, kedze ho tiez jem ale vysledky ziadne. Uz normalne rozmyslam, ze ho ani jest nebudem, kedze sa velmi premaham ked si ho mam dat :-D

martinka27777

ako viem ze to nie je alergia? uz viackrat som bola u alergologa na testoch a vzdy mi vysli negativne. Takze preto to s istotou viem. Este mam ist na krv ako je na tom moja imunita tak som zvedava.

kikusino

sadP cesnak si bud roztlacim a tak zjem alebo normalne cely zjem. Ale uzivam vyse mesiaca aj wobenzym a citim sa lepsie. Tak myslim ze u mna tato kombinacia zabera zatial. Dufam ze to nezakriknem ;)

Sašena

sadP sice si sa nepytal mna ale aj ja som si tym presla. Ja som nemala problem schrumat strucik cesnaku a aj tak ma choroby neobchadzali. Myslela som ze niekde robim chybu ze tak asi by som ho mala aj viac pridavat do jedla. Aj to som zacala ale nic z toho :/

anezkagub

Martinka ako vieš, že to nie je alergia? Ja som tiež mala takéto problémy. Robili mi testy na alergiu, ale nič. Ešte čakám na výsledky imunity - som veľmi zvedavá kde je problém, že ma žiadne choroba neobíde.

alena.pilatova

dobry den, viem Vam poradit co je overene na imunitu a celkovo na zlepsenie stavu organizmu. ponukam Vám prírodný produkt aloe berry nectar gel. jeho učinky sú viacere, okrem zlepsenia imunity, je ucinny pri vyrusovych ochoreniach, pri zápaloch močových ciest a obličiek, pri obličkových a zlcnikovych kamenoch, pri prostate u muzov, po operáciach a dokonca zlepsuje stav pokozky (problemy ako akne, ekzemy, herpesy.) ma prijemnu chut a vhodny aj pre deti.
posielam vam link, kde si mozte pozriet jeho ucinky www.facebook.com
ak mate zaujem kontaktujte ma, tc. 0907 81 91 76, fb alena pilatova dulovcova.
prajem pekny den