Oslabená imunita

Príspevok v téme: Oslabená imunita
imaginary

Co odporucate na posilnenie imunity? Ako dieta som byvala casto chora, infekty dychacich ciest a podobne. Nastastie som z toho vyrastla, ale posledneho pol roka som bola uz 5 krat chora, z toho 3x som dostala antibiotika. Virozy, zapal stredneho ucha, zaludocna viroza, silny kasel a zhorsenie astmy.. Poznate nejake ucinne pripravky v primeranej cenovej hladine, ktore by mi mohli pomoct? Dakujem

NatalkaBS

menma ja som skusala wobenzym uz viackrat :) napriklad v lete mi pomohol velmi rychlo sa zbavit oparu. A teraz v zime som mala problemy so zapalom mocoveho mechura a aj z tych ma vytiahol, cize verim tomu ze enzymy maju nieco do seba.

menma

sovicka prosim ta o ake enzymy ide? ake uživaš? wobenyzm? alebo nejake ine? ak ine tak ake prosím ta.A v čom ti pomohli?

mala_sovicka

ja bylinam uz nejako neverim, vyskusala som vsetko mozne, ale enzymy su enzymy. Tie maju podla mojich skusenosti najvacsiu silu :)

danica55

ja beriem probiotika v tekutej forme z vytazkov 19 bylin cca rok a odvtedy som chora nebola a mam aj mensie problemy s travenim, davam ich aj mojej trojrocnej dcerke primiesanim do cajiku, maju ich v shope vitarian.sk

mala_sovicka

Tak to Ti verim, ze sa Ta zmocnili obavy, ale tak uz aspon vies, ze boli zbytocne ;) Je najlepsie ked clovek vyskusa na sebe, co mu pomaha a co naopak vobec.

peto112

moja mazelka si rovnako kupila wobenzym po tom co jej ho poradila lekarka a odvtedy problemy nema a su to uz takmer 2 roky..

Sašena

nika82. To som aj ja brala a neuspesne a to som dufala, ze mi pomozu. Avsak zbytocne.. Tak som hladala, zhanala dalej ze co by mohlo na tieto problemy pomoct a kupila som si wobenzym. Voci ktoremu som bola trosku skepticka, ale hovorim si ze nemam co stratit, tak som ho zacala brat a snad to nezakriknem ale drzim sa :)

stromo_kocúr

pretoze uz mojim zaludkom preslo tolko liekov, ze uz som nevedel naozaj ci este mam toto vobec vyskusat. Tak kedze ja som sa o zlozenie nikdy nejako nezaujimal a nerozumel som mu tak som si vzdy radsej dal poradit, no zial nie vzdy mi poradili v lekarni objektivne.

patrici77

ja tvoje obavy chapem. Po vyskusani viacerych liekov po ktorych sa ucinky nedostavia uz clovek neveri pomaly nicomu, ze by mohlo pomoct, ale ja si stale hovorim, ze netreba stracat nadej a treba skusat. Ale samozrejme je dobre sem tam kuknut aj na zlozenie, ze co liek obsahuje :)

mala_sovicka

preco si mal obavy? :) ono je to tak, ze clovek musi vyskusat nejake lieky aby nasiel potom ten spravny. Kazde telo na kazdy liek reaguje inak. Ale neviem zatial o nikom komu by tento nepomohol.