Oslabená imunita

Príspevok v téme: Oslabená imunita
imaginary

Co odporucate na posilnenie imunity? Ako dieta som byvala casto chora, infekty dychacich ciest a podobne. Nastastie som z toho vyrastla, ale posledneho pol roka som bola uz 5 krat chora, z toho 3x som dostala antibiotika. Virozy, zapal stredneho ucha, zaludocna viroza, silny kasel a zhorsenie astmy.. Poznate nejake ucinne pripravky v primeranej cenovej hladine, ktore by mi mohli pomoct? Dakujem

dadusdus

patulik zrejme si sa zabudla pozrieť na zloženie toho doplnku, čo si začala užívať teraz. A nechce sa mi ani len veriť, že nejaký doplnok na imunitu by ti pomohol skôr ako liek..a myslím že to hovorí už samo za seba..beriem Wobenzym dlhodobo a tieto problémy čo ty popisuješ nemám, práveže mi pomohol dostať sa z mnohých zdravotných problémov...
johanes vieš čo je sranda? že toto napíšeš ako škodí a pritom sám ho nemáš ani len vyskúšaný a nemáš ani tušenia ako môže zdraviu prospievať :)

Johanes

Aspoň ste sa dočítali ako Wobenzym škodí našmu telu ,hlavne pečeni. A nik neverí , že 90 prcent liekov ,prírodných umelo vyrobených doplnkov nám z dlhodobého hľadiska veľmi až nezvratne škodí. Uvedomte si všetci, že nie len dnes a zajtra chcete všetci zdravie, ale pozor 80 percent Vás chce žiť aj o 20 až 40 rokov. Ako budete vyzerať a čo z tohoto života budete mať ? Život je aj po 50-ke , a človek chce byť zdravý.Z tých liekov a doplnkov, priemyselnej stravy to zdravie asi nebude ! Viete ako dobre sa 16 rokov žije bez liekov a lekárov, tam ideme len so zraneniami , čo sme 30 rokov kýchali, soplili, horúčky aj 2x ročne, hrdlo, chrípka, kĺby a mnohé iné potiaže. To všetko prestalo každodenným užívaním BLV vody. Užívame aj známi už 16 rokov a aj iné potiaže , ktoré sa tiahli desaťročia , všetko zmizlo a aj tomu rozumieme a vieme ako to funguje.Ten objav bol Boží zázrak, a to sme všetci technici a inžinieri. Oslabenú imunitu treba doplniť o stopové prvky a vitamíny, BLV voda je len H2O, stopové prvky a vitamíny doplniť z prírody anie z továrne.

imunax

Ja na posilnenie imunitu užívam doplnky Imunax, koré sú na prírodnej báze a maju na môj zdravotný stav naozaj vznikajúce účinky. Vrelo odporúčam. Pre viac info link: imunax.sk

SadP

Shayleen, nemylis to v tejto teme, co pisal bylinkar? (vyzera ze prispevok ma uz zmazany)
www.zdravie.sk

Lebo ja som tam zase napisal veci, ktore i.s. vyboostuju

NatalkaBS

dávkovanie wobenzymu záleží od problému. Ja teraz užívam trikrát denne 5 tabliet. A držím sa veľmi dobre. Aj keď radšej si zaklopem, nech to tak aj zostane. Mal by sa užívať približne pol hodinku pred jedlom :-)

timeatimi

skus probiotika vita biosa, odkedy ich uzivam nie som chora je to prirodny produkt vytazok z bylin. -odkaz odstránený-

MiroHa

Dobrý deň mal som podobné problémy a pomohol mi tento trojuholník zdravia.... mirohajdena.kyani.net skúste si to pozrieť keď tak mi napíšte email.