Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

atka 136

Dakujem Rng dakujem vsetkym za vsetky nazory.Viem ze chemo je svinstvo ale aj chemo a ziarenie pomohli,teraz bude uz len zalezat od imunity ktoru musime udrziavat.Netreba sa bat telo zvladne vela,verim ze raz sa bude liecit inak alebo ze bude liek na rakovinu hlavne musime vsetci verit...

RNG

Drzim palce, atka, ale mama by mala brat aspon 12 gramov ekvivalent pancreatinu, entericky pokryteho, ako ma napr produkt firmy Sogar, davka 2 x 2 tablety, tiez 3 x 500 mg betaglukanov a 6 gramov gravioly, pripadne aj 2 x 1.5 gramov chloridu cezia.
Toto su hlavne, ostatne su len pomocne. Tj ked nechces ist do napr oxidatorov, co uz nie su potravinove doplnky, alebo roznych infuzii, hyperthermie a podobne, lebo na to uz treba lekarov a pochybujem, ze takych dnes na Slovensku najdes.

atka 136

Rng dakujem ti ja viem,mama berie dlhodobo kopu veci a medzi nimi su aj kvalitne enzymi ccko,aminokyseliny.Dakujem za rady,drz palce aby bolo dobre.

RNG

atka, kazdemu prajem vsetko najlepsie,,ale znicenim nadoru sa neznizila sanca tvorenia druhych, ale prave naopak, lebo ozarovanie aj chemoterapia su karcinogeny.

Takze sa tu uvidime velmi skoro, sa obavam.
Precistenie tela enzymami a absorbentmi znizuje tvorenie rakovinnyc buniek, posilnenie obrany tela ich vie viac znicit a rozne citotoxicke a pomocne latky ich tak isto nicia alebo aspon zabranuju ich tvoreniu.

atka 136

Ahojte vsetci pisem Vam po dlhsom case mama ma za sebou 5 chemo 25 oziarov dneska jej mali robit brachyterapiu dali jej narkozu a lekarka vysetrila krcok je hladucky mladucky,nador tam nieje zmizol ostala len malinka ranka takze museli zmenit liecbu uz len 5 oziare koly ranke a konci brachy nerobia nemaju kam zaviest kedze nador je fuc.Netreba sa bat chemo a oziarov a kto chce nech to spoji s vitaminmi vyzivovymi a vsetko bude v poriadku telo zabojuje a nastartuje.Velmi sa tesim lebo to zvladla bravurne aj vlasy ma.Dakujem vsetkym za podporu.

RNG

Zase sa tu jedna len o kombinaciu chemoterapie a IV vitaminu C. Tj na jednej strane telo poskodzujes a zamorujes chemoterapiou, na druhej strane odmorujes vysokymi davkami vitaminu C, ktory, co v clanku "zabudli" spomenut je tak isto citotoxicky, len bez skodlivych postrannych ucinkov.
Ale aspon priznali, ze infuzne davany vitamin C spolu s chemoterapiou mal lepsie vysledky , ako samotna chemoterapia. A isli az do davok 1.5 g na kg vahy.

alicia

llek
patent na rozum nemám, ale nemáš ho ani ty. Zastaním si RNG v mojom prvom článku, kde som napísala aj svoj názor na liečbu rakoviny sa tu vytvorila zrazu akási domobrana, rôzne nádavky a výpady voči mne len preto že som spochybnila liečbu Atkinej mamy nazáklade niektorých protirečení. Kdesi písala, že jej mame chemo neodporúčali. Zalistovala som si na začiatok témy, aby som bola trocha v obraze, písali a radili rôzne prispievatelia, ktorí to neskôr radšej vzdali, hoci mali dobre mienené rady. Radil jej tam aj RNG,ja o žiadnej nemocnici v Mexiku(pre Atku) neviem a ani ma to nezaujíma. Neviem ako je to v súčasnosti, ale Mexiko je krajina, ktorú by som v živote nechcela navštíviť. V téme sa nediskutuje len o Atkinej mame. A súhlasy či nesúhlasy boli aj predtým než som do témy vstúpila ja. Je to zakázané?Pokiaľ človek nepritakáva a neľutuje, nemá právo na svoj vlastný názor? Prečo by som mala tomu veriť na 100 percent, keď nikto nevie, kto je kto, či napíše celú pravdu a veľa ich tu mení svoje nicky podľa toho čo chce napísať.
S RNG názormi niekedy nesúhlasím ani ja, pretože tú chemoterapiu po zvážení názorov lekárov v akom štádiu je choroba, o aký druh ide, možnosť vyoperovania, riziko metastáz atď, to všetko by som musela zvážiť a rozhodnúť sa len ja sama. Ale všimla som si že RNG píše hlavne o prevencii a má dokonale preštudované ako telo funguje, ako v ňom prebiehajú chemické procesy, aká je vstrebateľnosť určitých účinných látok, čo nie je dobre kombinovať a pod.Preto si myslím že je nedôstojné doňho rýpať, rovnako ako vy si tu niektorí myslíte že rýpem do vás.
Ja nerozhodujem o tom čo sa tu môže písať, čo nie, čo sa má vymazať a čo nie.
Ale zdá sa že situácia sa upokojila, preto nebudem už do tejto témy prispievať, aj tak by ste spochybňovali môj názor,označovali ma za necitlivú, ale na fórach je to bežné.Ešte sa iste ozvú niektorí aby mali to správne posledné slovo.

Len si neodpustím na záver názvy tých niektorých vašich nickov. To už tie najkrajšie sa rozchytali?