Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

atka 136

Iilek dakujem vam velmi pekne,ano chvalabohu to mama zvladla ona je zivel za tu dobu sa neopustila ani raz stale tvrdila ze su tam horsie pripady a ze jej nic nieje.Tie vitaminy brat musi aby mala ziviny a posilnila imunitu bohuzial dnesna strava pri tom pestovani je nedostacujuca.Ja viem o com vravim to by ste museli poznat predtym jej zivot.Hlavne je ze lekarka nemala kam umiestnit ziaric kedze nador zmizol ostala ranka a to je pre nas dolezite.A teraz bude vsetko zavisiet len od jej imunity a tela hlavne aby nespadla do starych kolaji.Drzte nam palce

llek

Atka, tak mate to za sebou a hlavne ta liecba bola ucinna, to je podstatne. Nemusis sa bat, telo ma svoje mechanizmy ako sa da dokopy. Imunitny system ma tiez svoje mechanizmy ako sa jeho funkcia obnovi. Nech sa mama dobre stravuje, hybe sa, chodi von a medzi ludi, da sa dokopy aj psychicky, co je tiez velmi dolezite. je vela ludi co sa liecili CHT aj RT a mnoho rokov ziju a su zdravi. Netreba sa nechat zastrasit. Ako v mnohych veciach, tak aj v tomto treba mat kus stastia

0vecka

no dobre som to vedel ze RNG take nieco napise... poznam 2 ludi co mali rakovinu boli oazarovany a uz 20 rokov sa im neobjavila znova... aspon teda o tom nevedia ... mne sa zda ze RNG xce silou mocou aby vsetci brali tie doplnky pritom ako vieme tak pri zdravych ludoch s pestrou stravou su to vyhodene peniaze...

RNG

Neviem , ci boli aj ine podklady na to, ale vyskum v Norsku, co toto tvrdi bol vyslovrene vedeny farmaciou, tj definitivne skresleny zamernym vyberom pacientov, tazkych fajciarov a taskych co uz mali rakovinu pluc. Na ziadne ine rakoviny nie su ziadne udaje okolo B-9 as B-12 .
www.webmd.com

Nakoniec je to aj nelogicke, kedze B-22 je cyanocobalamine, tj uvol;nuje v kyslych rakovinnych bunkach kyselinu kyanovodikovu, ktora tie kysle bunky nici, podobne ako pracuje B-17. Ale B-12 sa pouzuiva len vo velmi malych davkach, tj ako liek na rakovinu je nepatrne ucinny. Ale rozhodne nie je skodlivy.A bez dostatocnej hladiny sa nemozu tvorit cervene krvinky a bez dostatku cervenych krviniek sa telo nevie branit ani regenerovat. Takze je to poriadna tupina, co lekari bez rozmyslania siria.

RNG

Inac bielych krviniek rozneho typu je hromada, pozri na
en.wikipedia.org
ale rakovinne bunky zabijaju najma NK krvinky a ciastocne aj CD8+T krvinky
Takze pri ropzbore krvi pozeraj na pocty tychto a nie inych bielych krviniek. Tie su na ine ucely

atka 136

Rng lenze B 12 je pri onko kontraindikovana,to nemozme riskovat.Radsej budeme navysovat postupne hoci aj pol roka stravou.Ved zo trosku znizenymi sa da fungovat.Toto doplnime stravou postupne,vdaka za rady.

RNG

Na tvorbu cervenych krviniek treba okrem zeleza aj med(Cu), vitaminy B-6, B-9 a najma B-12.
B -12 je najucinnejsi vo forme piluliek pod jazyk/sublingual, lebo prechodom cez zaludok sa na 98% znici.Dobra forma zeleza je Easy iron, co je meno pre chelat zeleza, ke zelezo je viazane na aminokyselinu ako bisglycinat.
Ine formy zaleza, najma oxidy roznych farieb su viacmenej na nic a len zatazuju zaludok.
To mam uz dlhorocne preskusane na viacerych pribuznych, starsich, co mali velmi nizke pocty cervenych krviniek a za mesiac brania bisglycinatu a uvedenych vitaminov sa im krvny obraz napravil do normalneho.

atka 136

Rng biele krvinky ma v poriadku,ma znizene zelezo a cervene krvinky.Berie aj B6 na tvorbu krviniek.Ciste zelezo sa bojim davat brala pri chemo obcas zelezo vtedy mala tiez trosku cervene znizene.Betaglukan 500 Berie tiez.

RNG

Viera je velmi silny nastroj v zdravotnictve, ale zialbohu telo neodmori, na to su treba enzymy a absorbenty, pripadne aj chelacia.
Ani nikto este nedokazal, ze pevna viera zvysuje pocet NK krviniek, co su v tele prokticky jedine, co vedia zabit rakovinne bunky. Biobran, betaglukany, rozne hubove vytazky to ale dokazu a to velmi markantne, ta davka betaglukanov(1,3 na 1,6) zvysuju aktivitu NK krviniek az na 8 nasobok, a ich tvorenie za 20 dni az na 3 nasobok. Tj schopnost zabijat rakovinne bunky zvysia az na 3 x 8= 24 nasobok.
Zatial co chemo a radiacia len znizia pocet bielych krviniek, a s tym aj obranu tela.