Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

Ramon

Fleur-de-lis: Ten článok je ako celok somarina. Typický farmaceutický akožealternatívny spôsob liečby. Falošná opozícia medicíne. Je tam pár dobrý rád, napríklad jesť ovocie a zeleninu, ale nie sú tam uvedené súvisloti, takže je informácia bezcenná. V každom informačnom zdroji môže byť pravda aj nemysli, ale na tej stránke nezmysli prevažujú. Jesť sódu bikarbónu, hmmm, tojelakravina.

Ramon

Etelle: Si vedľa jak tá jedľa. Rakovina sa dá vyliečiť za pár dní, ale zistiť aký liek na ňu zaberá môže trvať dlhšie. Prekyslenie organizmu je somarina, nakoľko pH ľudských tekutín je presne nastavené na desatiny stupňa, napríklad pomocou pufrov alebo uvoľnením kovov zo zásob v tele. Ak by sa pH tela zmenilo, človek by okamžite zomrel. Podobné nezmysli šíri akože alternatívne liečiteľstvo podporované farmaceutickým priemyslom. K skutočným liekom sa len tak nedostaneš, ani cez doktora, ani cez priblblé rady na internete.

Fleur-de-lis

Možno tu už bol ten článok alebo táto téma, neviem. Každopádne mi to príde zaujímavé čo sa tam píše. Ten lekár o ktorého sa jedná sa dá aj kontaktovať.

panobcan.sk

Etelle

Rakovina je veľmi zlá téma. Už len preto, že je spojená s veľkým smútkom v každej rodine. Viem to pochopiť, prišla som o otca vďaka rakovine pľúc a vďaka ďalším komplikáciám. Dnes sa objavujú správy, že liek na rakovinu je dávno známy. Nie je to tak, ani zdravá strava veľmi nepomôže ak už je raz vybujnený nádor v plnej sile.

po internete kolujú názory, že rakovina je spôsobená prekyslením organizmu. Autor píše správne v tomto článku, že len niektoré druhy rakoviny môžu byť ovplyvnené kyslým vnútrom človeka a v trávení. zaujimavosti.net Autorom myšlienky je doktor Warburg z Nemecka z pred 80 rokov.

hovorí sa, že vraj je táto metóda utajená. Problém však je, že ak už raz rakovina prepukne, takouto zmenou stravovania sa nemusí vôbec zastaviť. Môžeme tak len ovplyvňovať jej nárast a vybujnenie z ničoho na niečo. Veľmi zle sa číta, koľko blogov a fanatikov hovorí, že farmaceutické spoločnosti taja a ničia úspešné výskumy, zatajujú výskum doktora Warburga a podobné hlúposti. Oni nič nezatajujú, len ľudia nemajú záujem žiť zdravo a bojovať účinne proti zvyku rakoviny.

Zmena životosprávy:
- dobre, niečo na tom bude. Je fajn stravovať sa zdravo. Už to slovo "stravovať sa zdravo" znamená, že to má za následok zdravie. ZDRAVIE je to, čo potrebujeme. potrebuje to každý aby mohol plnohodnotne fungovať.
- vynechať však lekármi predpísanú liečbu a spoliehať sa na alternatívnu medicínu je už hazard.
- keby fungovali niektoré veci, Steve Jobs by bol nažive. Prípadne Andy Kaufman, komik, ktorý podľahol zdravej strave a alternatívnej medicíne naplno hneď po objavení rakoviny v jeho tele. Obaja zomreli, napriek tomu, že robili všetko.

Vojto123

Atka je super, ze sa mamina vracia domov s fantastickou spravou. Kazdemu by sa zosypal svet pri takejto diagnoze. Zazil som to s mojou matkou pred 14 rokmi. Teraz bude velmi dolezita cela jej zivotosprava. Vsetko je o funkcnom alebo v nefunkcnom imunitnom systeme. 14 rokov sa snazi zdravo stravovat uziva pravidelne dvoj- trojmesacne kury Aloe vera a Inocell.
Najdi si o tom co najviac info na webe.

atka 136

Ahojte musim sa podelit o radost ktoru prezivam mamu prepustaju definitivne v stredu,nador zmizol je tam uplne vymiznutie tak sa vyjadrila lekarka.Velmi sa tesime ze mama zvladla liecbu super.

koalka42

Kazdy sa musi rozhodnut sam, ci pocuvat lekarov ze jedine chemo, alebo to riesit sam. Sama som v tejto situacii nebola, ale kebyze je to na zaciatku, urcite hned prechadzam na liecenie hladovkou a stavami, B17 a zivou stravou. V pokrocilom stadiu sa tazko rozhoduje, clovek sa urcite zlakne. Svokor zomrel nedavno po liecbe rakoviny... ale zlyhali organy hlavne pecen a oblicky, z chemoterapie. Ja verim tomu, ze by mal kvalitnejsi zivot v poslednom roku ako mal popri chemo. Raz ta choroba zvitazi, ked ide o slaby starsi organizmus,... ale ide o to, ako chcete posledny cas zivota prezit. Ja zavam velke ANO zdravej strave... zivej, nevarenej.

Sara M.

V liečbe rakoviny by som radšej počúvala odporúčania lekárov, ale sú prípravky, ktoré telu pomôžu s regeneráciou po chemo alebo radio terapiu. Ja som po chemoterapii pila Aloe Vera a jedla riasy na regeneráciu. Čítala som aj o liečivých hubách, pozri sa treba tu: mynatureproduct.com